PDA

Zobacz pełną wersję : Windows Live - niepoprawnie wyświetla zdjęcia.



Mcarto
17.03.12, 00:42
Jak w temacie - nie wiem co z tym zrobić, ta przeglądarka wyraźnie oszukuje na podglądzie. Zdjęcia wyglądają jakby miały -0,5 EV w cieniach i pchniętą jeszcze odrobinę czerń.
Zwykle używam FastStone do przeglądania zdjęć ale czasami na szybko przeglądam też zdjęcia w nowych folderach na Windows Live i wczoraj zauważyłem różnicę.
Nie wiem czy po prostu nie zwracałem na to uwagi czy coś przeskoczyło w ustawieniach? Czy można to ew. odwrócić czy dać sobie spokój i zostać tylko przy FastStone?

marek7001
17.03.12, 03:40
Miałem kiedyś podobny problem z Windows Live. Zainstalowałem jakiś program do grafiki i poprzestawiał mi profile kolorów. Może sprawdż ten ślad.
Windows Live używam do tej pory:)

Mcarto
17.03.12, 13:02
Miałem kiedyś podobny problem z Windows Live. Zainstalowałem jakiś program do grafiki i poprzestawiał mi profile kolorów. Może sprawdż ten ślad.
Windows Live używam do tej pory:)

To chyba nie to - Lightroom i FastStone wyświetla poprawnie ale Windows Live oszukuje. W pierwszej chwili myślałem, że to po zapisaniu zdjęcia do jpg coś się stało ale w.w. programy wyświetlają je poprawnie.

marek7001
17.03.12, 13:33
To może przeinstaluj program raz jeszcze?

Mcarto
17.03.12, 15:40
To może przeinstaluj program raz jeszcze?

Na razie się wstrzymam bo nie chcę aby mi namieszał. Nie muszę go używać - inne programy chodzą jak należy.

marek7001
17.03.12, 16:18
Na razie się wstrzymam bo nie chcę aby mi namieszał. Nie muszę go używać - inne programy chodzą jak należy.

Nic nie namiesza, odinstaluj go i jeszcze raz zainstaluj.

Mcarto
17.03.12, 18:29
Nic nie namiesza, odinstaluj go i jeszcze raz zainstaluj.
Dzięki - spróbuje to przeinstalować. Dałbym plusika ale nie mogę.