PDA

Zobacz pełną wersję : "Z zamiłowania do przyrody" - wystawa Kasprzyka



Ania_
17.02.12, 22:21
Kasprzyk - osoba, która obala mity o ZD 70-300 i fotografii ptaków. Niezwykle skromny, ale i utalentowany człowiek, który czas wolny spędza w czatowni. Obce mu są pojęcia wypasiony sprzęt oraz zdjęcia na pokaz. Kasprzyk po prostu fotografuje przyrodę swoją duszą i pokazuje wszystkim, że na pierwszym miejscu liczy się talent oraz znajomość zwierzęcych obyczajów. Cierpliwość oraz żmudna praca pozwoliły mu na uzyskanie świetnych wyników, które prezentujemy na poniższej wystawie.

Od autora

Moje początki z fotografią, wynikały bardziej z męskiego zamiłowania do gadżetów, a aparat cyfrowy był własnie takim urządzeniem. Wychowałem się w bliskości jeziora i lasów. Wypady na ryby z dziadkiem, grzybobranie z rodziciami i każda inna forma obcowania z przyrodą, sprawiała mi ogromną przyjemność i frajdę. Weszło to w krew i tak jest do dzisiaj.
Możliwość uwiecznienia kadrów w aparacie, podzielenia się "dorobkiem" z innymi bratnimi duszami na forum, to jest to, co napędza człowieka, motywuje do dalszych działań, przy okazji czerpiąc wszelkie korzyści, jakie oferuje nam dzika przyroda.
Zapraszam do obejrzenia galerii, pokazane miejsca to okolice Chodzieży, większość ptaków uchwycona z kryjówek (czatowni), a także z "podjazdu" samochodem.


Kasprzyk





Zapraszamy do obejrzenia i komentowania wystawy. Mile widziane pytania do autora. Z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi.



Zobacz wszystkie fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=699)

quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=699&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'

Zobacz wszystkie fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=699)

witia
18.02.12, 09:54
Gratuluję i życzę równie wspaniałych ujęć w przyszłości. Pozdrowienia.

Bodzip
18.02.12, 10:06
Ja też gratukuję :)
A jak widać za dużo cierpliwości jest piękna nagroda w postaci cudownych zdjęć :)

magnum
18.02.12, 11:50
Piękne foty, cierpliwość wynagrodzona, tylko pozazdrościć. :grin:

Skora
18.02.12, 12:04
Profesjonalizm w każdym ujęciu. Gratuluję.

Saboor
18.02.12, 12:35
No patrz pan, panie Kasprzyk! Taaka wystawa, no kto by się spodziewał, to ty ptaki focisz? :mrgreen: Piękna wystawa i świetne foty, ale trzeba czasu na spokojne napawnięcie się każdą z osobna.

rozkop
18.02.12, 12:57
Również dorzucam gratulację i życzę dużo słonecznych i ciepłych dni bo ile można marznąć w czatowni :) Pozdrawiam

MaciekMG
18.02.12, 13:20
Piękne! Gratuluję zdjęć z czatowni, ale do nich czytelnicy forum już się przyzwyczaili ;-). A zdjęć z samochodu gratuluję i zazdroszczę na pograniczu zawiści :-).

acidmk
18.02.12, 13:32
Kasprzyk moje gratulacje!
Widać że przyroda to Twój żywioł :) Wytrwałości nieustannej życzę.

lucas_g
18.02.12, 13:37
Gratulacje!! Wspaniała galeria z dużą ilością gatunków i ciekawych kadrów. Czekamy na kolejne fotki, tym bardziej że powoli zbliża się wiosna. Pozdrawiam

piasbog
18.02.12, 13:43
Również ja gratuluję. Z podziwiam oglądam Twoją ptasią olyklopedię. Życzę dalszych sukcesów.
pozdrawiam

aga_piet
18.02.12, 13:50
Z radością obserwuję Twój wątek, pamiętam początki (budowanie czatowni). Cieszę się z każdej nowej zdobyczy powiększającej Twój osobisty atlas ptaków.
Cieszę się również z obalania onanistyczno-sprzętowych mitów. Wyciskasz soki z tego co masz nie płacząc, że zrobiłbyś cośtam ale nie masz czym ;)
Bardzo pozytywny wątek i jego autor. Wystawa to deser.

P.S. Pozdrów ptaszory! :D

K_Puchatek
18.02.12, 14:14
Gratuluję wystawy, no i jak zwykle samozaparcia w czatowni.
Jak widać warto się poświęcać, piękne zbiory :!:
Pozdrawiam

waruga
18.02.12, 14:21
Ja tez dorzuce garsc pozytywnych emocji.. :-) Piekne foty.

Piotr Grześ
18.02.12, 14:28
Gratulacje! Świetne zdjęcia. Podziwiam za wytrwałość!

Hrr
18.02.12, 15:00
Świetne. Zawsze podziwiałem Twoje zdjęcia, ale teraz widząc je wszystkie na raz, każde na najwyższym poziomie, dłonie same biją brawo.
Daje do myślenia, żeby zamiast ciągle kupować nowe obiektywy i inny szpej po prostu zacząć robić nim zdjęcia...

majeczek78
18.02.12, 15:09
Wielki gratki. Naprawde fenomenalne.

kasprzyk
18.02.12, 16:34
Dziękuję, wielce budujące jest zbieranie takich opinii, normalnie buraka teraz strzelam :oops: Dziękuję także "władzą" forum, wszystkim osobą które poświęciły czas i pracę na przygotowanie tej wystawy. Serdecznie pozdrawiam, Marek

beuthen
18.02.12, 17:35
Piękne zdjęcia. Gratulacje!

lisiajamka1
18.02.12, 17:43
Gratuluję,co tu dużo gadać - piękne prace.

Tomasz.G
18.02.12, 17:46
Oczywiście przyłączam się do gratulacji. Można powiedzieć, że od wielu, wielu miesięcy śledzę Twój wątek podziwiając samozaparcie, a później wyniki "leżakowania" w czatowni. Jeszcze raz serdeczne Gratulacje.

Pozdrawiam
T.

Rysiek_O
18.02.12, 20:20
Jestem na forum niemal od roku. Pierwsze moje wspomnienia z początków bytności to był podziw dla fotoornitologicznych pasji Ksprzyka. Te przygotowania, wyprawy w celu wyboru lokalizacji, budowa, a potem doskonalenie czatowni. Duzo trudnu i znoju. A wszystko uswięca osiągany cel. Zdjęcia ptaków pieknie wykonane i bardzo chętnie przez nas podziwianie. Dziękujemy Marku i czekamy na kolejne. Szacunek!

Bartek Ezier
18.02.12, 20:26
super - gratulacje !

kris70
18.02.12, 21:13
Mimo że widziałem je wiele razy to ciągle się świetnie ogląda te fotki. Gratuluję i dziękuje za inspirację:wink:

robert1088
18.02.12, 22:36
No i pozamiatałeś :grin: Jestem pod wrażeniem

kasprzyk
18.02.12, 23:29
beuthen
lisiajamka1
Tomasz.G
Rysiek_O
ezier
kris70
robert1088

Miło, że tu wpadliście. Robert z tym pozamiataniem to bez przesady ;)
pozdrawiam

Paawwko
18.02.12, 23:52
Cześć, Fajnie, że masz wystawę, przynajmniej można w jednym miejscu podziwiać cuda naszej awifauny. A że robisz to z pasją to wychodzą z tego piękne fotki. 70 - 300 jest OK. Gratuluję i pozdrawiam.

moose
19.02.12, 00:56
SUPER!!!! Gratulacje!!!

lekar
19.02.12, 10:46
Co tu dużo gadać, zazdroszczę i podziwiam twoje zdjęcia. Wielkie Gratulacje!

kasprzyk
19.02.12, 14:50
Paawwko
moose
lekar

dziękuję za dobre słowo.
Pogoda przestała Nas rozpieszczać, nie ma już mrozów, przyszła w/g mnie najgorsza aura dla osób fotografujących w terenie - ciężkie chmury, deszcz.
W tygodniu dostałem rarytas od teścia - zdechłego królika, może nie brzmi to zbyt apetycznie, ale dla odmiany zamiast porcji rosołowych dla moich gości to super sprawa ;) żałuję tylko, że nie mogłem porobić zdjęć, zainteresowanie wśród pierzastych było bardzo duże, na koniec padło zabrał prawdopodobnie lis.
Pzdr

Bodzip
19.02.12, 15:03
Paawwko
moose
lekar

dziękuję za dobre słowo.
Pogoda przestała Nas rozpieszczać, nie ma już mrozów, przyszła w/g mnie najgorsza aura dla osób fotografujących w terenie - ciężkie chmury, deszcz.
W tygodniu dostałem rarytas od teścia - zdechłego królika, może nie brzmi to zbyt apetycznie, ale dla odmiany zamiast porcji rosołowych dla moich gości to super sprawa ;) żałuję tylko, że nie mogłem porobić zdjęć, zainteresowanie wśród pierzastych było bardzo duże, na koniec padło zabrał prawdopodobnie lis.
Pzdr
No jak możesz - mój królik emeryt się obraził :mrgreen:

kasprzyk
19.02.12, 15:15
Masz taką maskotkę, czy może hodujesz ?
pzdr

Muminek
19.02.12, 15:20
Gratuluję wystawy, od początku mojej forumowej przygody podziwiam Twoje dzieła, trzymasz wysoki poziom. Cały czas jestem pod wrażeniem w jaki sposób wykorzystujesz 70-300. Życzę wytrwałości w tym co robisz i kolejnych gatunków do kolekcji.

Bodzip
19.02.12, 15:22
Masz taką maskotkę, czy może hodujesz ?
pzdr
Maskotkę oczywiście :D


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://bodzio.dug.net.pl/zwierzaki/P2046100ol.jpg)


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://bodzio.dug.net.pl/zwierzaki/P4230102-1a.jpg)

Amigo!
19.02.12, 15:35
Naprawdę piękne zdjęcia. Świetna wystawa!

PS
Aż zazdrość bierze, że człowiek nie znajduje tyle wytrwałości i czasu, żeby pofotografować przyrodę. Efekty nie byłyby tak znakomite, ale drogę wytyczasz kasprzyk.
Pozdrawiam :)

Peter1976
19.02.12, 20:42
Ja również spieszę z gratulacjami i podziwiam opanowanie sprzętu.Światła życzę !!

gulasz
19.02.12, 21:02
Odkąd odkryłam Twój wątek zawsze bardzo chętnie do niego wracam - wiem że znajdę tam zachwyt dla oka mego :) i super że pojawiła się ta wystawa - bo zbiera do kupy to co piękne i wypracowane przez Ciebei :) GRATULUJĘ

kasprzyk
19.02.12, 23:50
Muminek - nowe gatunki, to jest to czego najbardziej się wyczekuje. Nawet jakby przy karmidełku pospolita kura by się pokazała, emocje zaraz idą w górę :) całkiem serio piszę, bo ciągle na forach trwają docinki - daj mi jedną sójkę za 5 myszołowów, albo odwrotnie :)

Bodzip - jakbym pokazał zdjęcie "mojego" króla po dwóch dniach przy nęcisku, to skończyłyby się pozytywne komentarze tutaj. Całkiem sympatyczny Twój stworek, mój był hodowlany, szczerzę napiszę, że z chęcią bym wszystkie je powypuszczał, bo jak widzę w tych klatkach, to serce boli.

Amigo! - życzę powodzenia i wytrwałości, czas się w końcu znajdzie.

Peter1976 - jestem także pełen uznania Twoich dokonań, cieszę się, że osób z podobnymi zainteresowaniami do moich, jest więcej na forum.

gulasz - no to ja teraz odkryłem, że jesteś kobietą, pozory mylą :) dzięki

gulasz
20.02.12, 01:07
gulasz - no to ja teraz odkryłem, że jesteś kobietą, pozory mylą :) dzięki

a myślałam że po dłoni idzie poznać hehehe ;)

rol6
20.02.12, 08:39
Kasprzyk gratulacje !!!! :grin:

Można powiedzieć, że podsumowaniem Twojego wątku może być tylko wystawa. Trzymaj tak dalej. :grin:

voovoo2
20.02.12, 09:41
Piękne foty!Jak zawsze.Nie sądziłem,ze masz tak dużą kolekcję.Gratuluję wystawy.Aż "strach" pomysleć co by było gdybyś miał bardzej wypasiony sprzęt :-)

Ggrzesiek
20.02.12, 11:13
Szczerze gratuluję świetnych zdjęć, a także podziwiam konsekwencję i cierpliwość, które to cechy chyba są niezbędne by móc pochwalić się tak udanymi kadrami ze skrzydlatymi stworzeniami w roli głównej. Pozdrawiam

adambieg
20.02.12, 11:21
Przyłączam się do poprzedników. Gratuluje wystawy i pięknych zdjęć.

A co do ZD 70-300... Jak to ktoś kiedyś napisał: żeby zrobić dobre zdjęcia do aparatu musi być podłączony sprawny fotograf :wink: i Twoje zdjęcia bardzo dobrze to pokazują. Dobry fotograf to podstawa.

hijacintus
20.02.12, 13:07
Gratuluję wystawy! Piękny dorobek. Obejrzałem kilka razy z wielką przyjemnością. Drapieżniki wspaniałe, ale największe wrażenie zrobiły na mnie pięknie ustrzelone, rzadkie maluchy: zniczek, podróżniczek i sikorka czubatka (żadnego z tych ptaszków nie udało mi się jeszcze zobaczyć w naturze:cry:). BTW: grubodzioby jakieś chude w Twoich stronach:wink:.
Życzę kolejnego udanego sezonu.

alastor
20.02.12, 13:51
Gratuluję i podziwiam. Olek

kasprzyk
20.02.12, 20:13
rol6
voovoo2
Ggrzesiek
adambieg
hijacintus
alastor

miło, że tu zawitaliście, :)

hijacintus - podróżniczka mam co roku w tym samym miejscu, sikorkę czubatkę słyszę bardzo często, do poidełka przyleciała, do karmidełka już nie. Ze zniczkiem to był strzał w 10-tkę, został zwabiony dźwiękiem, tylko raz mi się udało.
Dziękuję za Wasze opinie.
Pozdrawiam

hombre77
20.02.12, 21:54
Fantastyczne fotografie. Gratuluję.Zawsze zastanowiało mnie, ile dobrych zdjęć średnio przypada na każdą godzinę spędzoną na czatach... na pewno nie jest to więcej niż 1.

kasprzyk
20.02.12, 22:06
hombre77 - Twoje wnioski trzeba by mocno przeanalizować, bez systematycznych notek trudno ocenić ;). Zdarza się tak, że w czasie 2, 3 godzin nie wyciągam aparatu, innym razem, w ciągu 15,20 minut, można zrobić kilka, nawet dziesiąt zdjęć, z których każde jest poprawne i nadaje się do pokazania.
Są gatunki z którymi "walczyłem" kilka lat, a inne przychodziły niespodziewanie, można rzec bez wysiłku - wiele zależy od szczęścia.
Pozdrawiam

Mirek54
20.02.12, 22:51
Kurde.Nalezalo sie od dawna.Namarzles sie,nalezales(sam) ,zeby nam pokazac.Trzymaj tak dalej.

yac
20.02.12, 23:46
Gratulacje , chylę czoła mistrzu Kasprzyk

LeonAmator
20.02.12, 23:47
Gratuluję zdjęć i tego ,że pokazałeś ,iż do końca nie liczy się klasa aparatu i obiektywu ,a równie ważny jest fotograf i jego kunszt i cierpliwość.
Zwłaszcza w foto przyrodniczym.

masakrer
21.02.12, 00:04
Od zawsze podziwiam Twoje umiejetnosci, cierpliwosc i zaciecie do fotografowania ptaszorow.
Gratuluje wystawy i pozdrawiam.

wulf
21.02.12, 09:34
Ciekawe zdjęcia. Gratuluję wystawy. Co prawda nigdy nie rozumiałem przyczyn dla których ludzie siedzą w tych śmiesznych, ciasnych budkach i całymi dniami odżywiają się kanapkami z serem ale z tym większą przyjemnością obejrzałem Twoje zdjęcia.

leszekkl
21.02.12, 10:06
Wspaniałe zdjęcia! Nie ma takiego żeby mi się nie podobało :roll:. Powodzenia życzę, i nowych modeli do kolekcji :wink:.

helmuth
21.02.12, 10:44
Dzięki takim zdjęciom jak Twoje, człowiek się dowiaduje, że w Polsce też jest mnóstwo pięknych, kolorowych ptaków. Trzeba je "tylko" umieć wypatrzyć :)
Wiele z ich nazw, obiło się gdzieś, kiedyś o uszy ale dopiero w takich wątkach można nazwę połączyć z obrazem.
Gratuluję.

kasprzyk
21.02.12, 22:30
Kurde.Nalezalo sie od dawna.Namarzles sie,nalezales(sam) ,zeby nam pokazac.Trzymaj tak dalej.
Jakby było inaczej, większość fotek byłaby poruszona ;)

Mirek54, yac, LeonAmator, masakrer, wulf, leszekkl, helmuth, miło Was tu widzieć, dziękuję za opinie.
Pozdrawiam

Mirek54
22.02.12, 20:25
Przypomne tylko,ze zaczynal skromnie we watku pokaz ptaka tym wpisem"""Nie mam się czym chwalić, ten pierwszy, oby nie ostatni :razz:

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (https://galeria.olympusclub.pl/displayimage.php?album=433&pos=0)


Mam plan na czatownię :wink: w zasadzie pseudo czatownię - druga fotka, to pierwsze próby - ta kaczka się ciągle przyglądała i zastanawiała się czy podpłynąć bliżej..., następne może będą miały więcej odwagi :smile:


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://77.45.31.192/%7Emarek/portret/fotki/P4050482kadrkaczka.jpg)
pzdr"""""

kasprzyk
22.02.12, 22:01
:) to mnie zaskoczyłeś, ale nadal rządzi Twój kot w karmniku :)

klikacz
23.02.12, 12:09
Jak się widzi takie rewelacyjne zdjęcia to ma się ochotę samemu przestać focić. Niedościgniony wzór. Gratuluję.

Daniel_
23.02.12, 18:54
Chyba zacznę bardziej obserwować naszą przyrodę. Pozdrawiam.

Cyklop
23.02.12, 20:57
Witam.

Przyroda jest piękna i w Twoich fotografiach to widać.

Gratulacje

grisza34
24.02.12, 00:03
Gratulacje wielkie. podziwiam wytrwałości. Pozdrawiam

kasprzyk
24.02.12, 19:57
klikacz, Daniel_, Cyklop, grisza34 Miło Was tu gościć, dziękuję za przychylne wypowiedzi ;)
Pozdrawiam

MaciekMG
24.02.12, 21:01
Jak się widzi takie rewelacyjne zdjęcia to ma się ochotę samemu przestać focić. Niedościgniony wzór. Gratuluję. Właśnie, właśnie! Też coś takiego odczuwam: 'Ty, facet, otwórz buzię i patrz!'. Na nasze szczęście, z mistrzostwem fotek połączona jest skromność autora, bo inaczej dłuuugo nie podjąłbym się wyjścia w plener ;-). A podróżniczek przecudny!

nyny
25.02.12, 14:05
Gratulacje i wytrwalosci zycze:)

Zwlaszcza wytrwalosci i przywiazania do ZD70-300, a szkoda bo ogranicza ptasiarza w znacznym stopniu;)

pozdro

kasprzyk
25.02.12, 21:37
Dziękuję panowie.
Zdaję sobie sprawę, że ten obiektyw to nie szczyt techniki, jednak w stosunku cena/jakość wypada na 6-tkę ;)
Oczywiście wychodzę z marzeniami w przyszłość, inny sprzęt, jednak jeszcze nie teraz, a kiedy to nastąpi... ciężko powiedzieć.
Pozdrawiam

tyrkand
27.02.12, 11:02
Brawa na stojąco. Pozdrawiam.

ahutta
8.03.12, 22:13
Super zdjęcia. Zazdroszczę cierpliwości i gratuluję wystawy!

kasprzyk
8.03.12, 22:17
tyrkand, ahutta - dziękuję.

Cierpliwość, to nie jest moja mocna strona ;) jak nic się nie dzieje, to długo nie wytrzymuję, nachodzą wtedy człowieka różne myśli, przede wszystkim krąży w głowie pytanie co ja tu robię....! ;)
Pzdr

Lolita
8.03.12, 23:54
Boshshsh, nie wiem jak to się stalo ale przegapilam Marek Twoją wystawę... Ja? Twoja wielka fanka?
Normalnie mi wstyd... :oops:

kasprzyk
10.03.12, 21:31
Eno, ja 1/100 nie wiem tego co się dzieje tu na forum, także luzik :)
Pozdrowienia

Lolita
10.03.12, 21:35
Wiedziałam, że się nie pogniewasz :roll:

danucia
20.03.12, 21:21
piękne fotki!Gratuluję!Pozdrawiam!

kasprzyk
20.03.12, 22:47
Miło to słyszeć :)
pozdrawiam

macieknr1
27.03.12, 20:57
Brawo :esystem:

dr_feelgood
16.04.12, 11:26
Gratuluje Ci :) naprawde szacunek :) Musze przeprosić moje70-300 chyba :)

szamotl
22.04.12, 22:30
G R A T U L A C J E i W I E L K I E D Z I Ę K I za te P I Ę K N E F O T Y :mrgreen:

kasprzyk
22.04.12, 23:25
Podziękował :)

zimny
23.04.12, 06:55
Fotki cudne:esystem:

yago
5.05.12, 16:59
Od dawna z przyjemnością oglądam Twoje ptasiory. Świetne zdjęcia. :) Mam nadzieję, że jeszcze nieraz nas zaskoczysz.

kasprzyk
5.05.12, 19:05
zimny, yago - dziękuję.
Tak, najfajniejsze w takiej fotografii to zaskoczenia, kiedy planuje się jedno a wychodzi całkiem co innego ;) Liczę, że uda mi się jeszcze coś fajnego pokazać.
Pozdrawiam

sedge
9.05.12, 09:53
Podziwiam!gratuluję ! czekam na jeszcze:grin:

dziama0
9.05.12, 13:58
zazdroszczę tych ptasich cudów i gratuluję :)))

marek7001
10.05.12, 21:32
Wielkie gratulacje, super ujęcia

kasprzyk
11.05.12, 19:10
sedge, dziama0, marek7001 dziękuję :)

Mariusz35zdw
11.06.12, 20:15
Jak najbardziej zasłużone gratulację :) Poezja ............

Saboor
15.08.12, 17:16
Kurczę tu "u kasprzyka" takie piękne foty leżą! Może warto zajrzeć jeszcze i jeszcze raz?
Ja zajrzałem i piszę: warto!

BIKER
15.08.12, 17:28
Fotki ptaszorków palce lizać. Moje gratulacje.

Saboor
15.08.12, 17:34
Fotki ptaszorków palce lizać. Moje gratulacje.
Pewnie że piękne, ale to ja mam wam o nich przypominać?:)

aga_piet
15.08.12, 17:44
Saboor, Ciebie to się powinno w komórkach montować :D

Saboor
15.08.12, 17:58
Saboor, Ciebie to się powinno w komórkach montować :D
Jak to co da ... Montuj! A obok w tychże wyngiel, dla ciepłoty ogólnej.:grin:

kasprzyk
15.08.12, 19:29
Dzięki Saboor, podobno wszystko się nudzi, nawet miss świata ;) także ile można to oglądać.
Pozdrawiam

Saboor
15.08.12, 19:33
Dzięki Saboor, podobno wszystko się nudzi, nawet miss świata ;) także ile można to oglądać.
Pozdrawiam
A proszę, jeżeli ktoś potrafi patrzeć, to za każdym razem, dostrzega inną stronę zdjęcia.

apz
17.08.12, 19:52
Zajrzałem tutaj po raz kolejny, i tym razem zachwyciła mnie ptasia drobnica. Miło tu pozaglądać i ucieszyć oczy Twoimi fotami raz jeszcze. Pozdrawiam Andrzej Piotr.

Muminek
17.08.12, 22:00
Często tutaj zaglądam by coś podglądnąć i kolejny raz mogę napisać, kadry doskonałe.

tadzik1231
18.08.12, 10:38
Mój podręczny atlas ptaków :) Ostatnio przez pół godziny łaziłem po lesie żeby wypatrzeć coś co potwornie darło dziób, w końcu udało mi się dostrzec małego ptaszka, chyba Makolągwę. Z 25 metrów zrobiłem zdjęcie, nie nadaje się do publikacji gdziekolwiek. Podziwiam cierpliwość i wiedzę, zdjęcia doskonałe.

kasprzyk
24.08.12, 18:10
Witam
Dziękuję za pozytywne opinie.
Ostatnio wypoczywałem trochę, trzeba się wziąć do roboty, bo już wiele osób myśli, że spocząłem na laurach. Dość regularnie oprócz minionego tygodnia podsypuję psią karmę pod czatownie i donoszę wodę (chociaż jej akurat nie brakuje) ale z braku warunków - muchy końskie plus komary - nie próbuję nawet robić zdjęć.
Powoli zbliża się sezon zimowy, czyli pewnie borsuków nie dopadnę, ale liczę na ptactwo, może inne zwierzaki.
Pozdrawiam

hades
3.09.12, 23:43
Dziękuje autorowi za przygotowanie i zaprezentowanie zbioru swoich prac. Dziękuje także odwiedzającym za obejrzenie wystawy i podzielenie się wrażeniami. Wątek pozostanie otwarty dla komentatorów. Przyszedł czas by zaprezentować nową wystawę.

yamada
5.09.12, 13:17
Świetne zdjęcia, dołączam się do gratulacji. Cieszy to, że w tym wszystkim nie ma ciśnienia na sprzęt, że chcieć to móc. Pozdrawiam i życzę wielu udanych ujęć.

kasprzyk
8.09.12, 20:08
Witajcie
Możliwość wystawienia się tutaj, to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie. Dziękuję wszystkim użytkownikom za odwiedziny i komentarze oraz organizatorom i osobom zaangażowanym za przygotowanie tej wystawy.
Serdecznie pozdrawiam, Marek

p.s. przepraszam, że tak późno odpisuję, ale byłem kilka dni offline

edorka
8.05.13, 18:28
Chodźcie tu popatrzeć :) Szkoda, że nie ma dźwięku... ;)
Dwa zdjęcia szczególnie mnie urzekły... 23 i 28 J. Kopcze... fantastyczne!

kasprzyk
11.05.13, 22:03
edorka, dziękuję :)
Pzdr
Marek

Jurek50
20.07.13, 22:56
Gratuluję pięknych zdjęć. Nie myślałem, że 70-300 jest w stanie dać takie obrazki, ale okazuje się, że wszystko zależy od fotografa... Też jestem wielbicielem ptaków, ale nigdy nie miałem takiej cierpliwości, ani okazji do zrobienia tak fajnych ujęć. Gratuluję jeszcze raz !!!

radosny04
23.06.15, 21:19
Mam pytanie , jak życie rodzinne? Dlatego pytam że czytałem wcześniejsze Twoje (Pana) wpisy na forum i to był jeden z problemów realizacji pasji. Fotografie super i ogromne uznanie.

kasprzyk
25.06.15, 13:05
:)
Życie rodzinne ma się dobrze, właśnie żona obroniła licencjata (też miało to duży wpływ na moją aktywność) i teraz czasu powinno być więcej, aczkolwiek zawsze coś nowego może się "urodzić" ;)
Pozdrawiam
Jurek50 - dziękuję