PDA

Zobacz pełną wersję : 750 UZ a 760 UZ



Sztorm
21.03.04, 11:07
Stoję przed zakupem aparatu i nie mogę wybrać między 750 UZ a 760 UZ
cena praktycznie ta sama. 750 jest dobrze opisana a co do 760 to jest malo informacji. Moze ktoś miał już styczność z obydwoma aparatami i mógłby sie wypowiedziec. THX.

bluczek
21.03.04, 11:28
wez c750, wg mnie to lepszy wybór

Ewci@
21.03.04, 14:54
Widziałam 760 jest mniejsza od 750 ale z tego co mi wiadomo 760 nie ma mozliwosci nagrywania filmów no i ma "tylko" 3,2 mln pixeli :lol: Więc jesli n ie zależy ci na filmach i na pixelach ...to może i 760 jest dobrym wyborem tym bardziej ze w Polsce jest aparatem tańszym od 750

arek1249
31.03.04, 13:48
Widziałam 760 jest mniejsza od 750 ale z tego co mi wiadomo 760 nie ma mozliwosci nagrywania filmów no i ma "tylko" 3,2 mln pixeli :lol: Więc jesli n ie zależy ci na filmach i na pixelach ...to może i 760 jest dobrym wyborem tym bardziej ze w Polsce jest aparatem tańszym od 750

Co wy ludzie z tymi filmami chcesz kręcić to kup kamerę. To tylko zwykły wodotrysk. Jakośc filmu taka, jak zdjęcia z aparatu w telefonie.
Pikseli na warunki amatorskie to będzie aż nadto. C 760 posiada zoom 42- 420 i doceni to ten kto fotografije przyrodę. Tańszy i to sporo od 750

Ewci@
1.04.04, 22:07
Arek no chyba każdy może wypowiedzieć tutaj swoja opinię :roll: Bo jeśi nie to po co to forum. Ja osobiście nie korzytam z funkcji kamery, bo generalnie nie kręcą mnie filmy tylko fotki a obiektyw hmmmm może i rzecz ważna tylko trzeba zawsze się zastanowić nad tym czy człowiek który zadaje to pytanie chce robić zdjęcia na takim zoomie czy byc może na innych funkcjach aparatu mu zależy, dla ciebie ważny jest zoom a dla innych może coś innego, więc może niech każdy wyrazi swoja opinię aby ułatwić zadajacemu pytanie wybór, być może ta osoba lubi krecić filmy aparatem cyfrowym :wink: :)

Pozdrawiam

arek1249
2.04.04, 07:48
Arek no chyba każdy może wypowiedzieć tutaj swoja opinię :roll: Bo jeśi nie to po co to forum. Ja osobiście nie korzytam z funkcji kamery, bo generalnie nie kręcą mnie filmy tylko fotki a obiektyw hmmmm może i rzecz ważna tylko trzeba zawsze się zastanowić nad tym czy człowiek który zadaje to pytanie chce robić zdjęcia na takim zoomie czy byc może na innych funkcjach aparatu mu zależy, dla ciebie ważny jest zoom a dla innych może coś innego, więc może niech każdy wyrazi swoja opinię aby ułatwić zadajacemu pytanie wybór, być może ta osoba lubi krecić filmy aparatem cyfrowym :wink: :)

Pozdrawiam

Zgadzam sie z tobą,że każdy ma prawo się wypowiedzieć i własnie to uczyniłem. "Jeden lubi ogórki,a drugi ogrodnika córki" Wyboru kazdy dokonuje sam. Ja napisałem tylko ,że kręcenie filmów aparatem to jakieś nieporozumienie ale to moje odczucie. Również uważam,że w " poważniejszych" aparatach nie powinno być zbędnych wodotrsków nawet programów tematycznych. Kto nie ma pojęcia to niech kupuje tzw. "małpkę" a nie aparat dla szpanu a i tak jego funkcji nie wykorzystuje a ciszy się takimi głupotami jak możliwość kręcenia filmów.

STES
4.04.04, 16:33
Oglądałem C-760. Małe toto ale to może i plus .
Według mnie, sprawia wrażenie źle wykończonego.
Ale to tylko moje subiektywne wrażenia.
Nie kupiłbym c-760

Nitekp
10.04.04, 15:07
Widziałam 760 jest mniejsza od 750 ale z tego co mi wiadomo 760 nie ma mozliwosci nagrywania filmów

hm, facet w sklepie mówił, ze ma :roll: Ja tez sie mocno zastanwiam nad kupnem cyfrówki.
Narazie zdecydowanie nr.1 to C-750, ale myślałem jeszcze nad C-740, HP PhotoSmart 945 i Canon PowerShot S1 IS. Z tym, ze o tym Canonie ludzie mało wiedzą, nie mozna sie za wiele dowiedzieć. System stabilizacji IS mnie tu intryguje. Jesli ktos miał kontakt z tym Canonem to bardzo prosze o info jak ten system się sprawuje.

Capsel
24.04.04, 01:09
z tego co mi wiadomo 760 nie ma mozliwosci nagrywania filmów

760 nagrywa filmy z dzwiekiem w rozdzielczosci 160x120, 320x240, 640x480

tOSIEK
25.04.04, 20:15
C-760 nagrywa filmy z rozdzielczoscia 640x480 i robi to doskonale. Tak samo jak zdjęcia. Kupowanie c750 tylko dla jego 4mp jest bez sensu ponieważ jakość zdjęc jest taka sama jak c760. A trzeba dopłacić przynajmniej 200zł. lepiej za te pieniądze kupic karte lub akumulator. Jesli ktoś jest zainteresowany profesjonalnie zrobionym testem aparatów cyfrowych niech wejdzie sobie na stronę http://topten.chip.pl/topten :roll: Moin zdaniem c750 nie jest na tyle lepszym aparatem od c760 aby płacić wiecej 200zł. A najważniejszy i tak zawsze jest efekt końcowy czyli zdjęcie ( to dla tych którzy tak się zachwycają c750 i obnizają jakość c760) :) Pozdrawiam

tOSIEK
25.04.04, 20:20
W poprzedniej odpowiedzi podałem zle stronę. Oto prawidłowy odnośnik do testu http://topten.chip.pl/topten_21726.html?tt_id=8&tt_cmd=1&PHPSESSID=e4fffc4fdd0dfe18ddbc26c082bf07ac

Zenek
6.05.04, 15:40
ktos wspominal o 0biektywie 42-420, wiec ja sie do tego przyczepie. Ludzie czy wy tylko z tele korzystanie, a w pomieszczeniach nie robicie fotek, bo jak tak to docenicie te marne 38-380 w 750, choc i to jest malo. w mojej starej lustrzance bylo 28 i to rzeczywiscie bylo cos.
w sumie warto sie rowniez zastanowic nad matryca, jesli nie jestes profesjonalista to czesto bedzie ci sie zdarzac przycinanie zdjec, a z matrycy 3 milionowej nie wiele bedziesz mogl wycisnac, zeby na papierze w miare dobrze wygladalo.
Oczywiscie liczy sie to ze 760 mniejsza, moze lzejsza, ale to wlasnie mnie razi w 750 ze nie jest jeszcze odrobine wieksza i ciezsza, wtedy lepiej lezala by w reku i czesciej mozna zrobic dobra fotke z reki przy dluzszych czasach naswietlania lub przy dozym zoomie.
Ostatnia kwestia, ktos juz wspominal, ale nie jestem pewien czy na tym forum, ze bateryjka z 760 wystarcza na nie wiecej niz 60 fotek, oczywiscie laduje sie bardzo szybko, ale w plenerze przydala by sie zmiana i to nie jedna (przypomne ze tam nie wchodza klasyczne paluszki).
No napisalem co chcialem i juz wiecje sie nie odezwe na ten temat.

tom soyer
6.05.04, 18:26
a jak do 750 ma sie 770 ze swoja cena? mam kogos kto moglby mi przywiezc aparat z Japonii wiec cena bedzie inna ale relacja cen podejrzewam pozostanie. pytanie ktry jest bardziej wart swej ceny ? :roll:

tom soyer
6.05.04, 18:44
W poprzedniej odpowiedzi podałem zle stronę. Oto prawidłowy odnośnik do testu http://topten.chip.pl/topten_21726.html?tt_id=8&tt_cmd=1&PHPSESSID=e4fffc4fdd0dfe18ddbc26c082bf07ac

a gdzie mozna znalezc tego typu testy dla dimage A1/2 oraz Olimpusa C-765/770?

vodnik
6.05.04, 23:14
polecam bardzo dobre portale fotograficzne z testami ale anglojezyczne:

http://www.imaging-resource.com/
http://www.steves-digicams.com/hardware_reviews.html
http://www.dpreview.com/