PDA

Zobacz pełną wersję : Które zdjęcie na ścianę i dlaczego? [w27]



Ania_
2.02.12, 01:23
Załóżmy, że mamy możliwość wyboru jednego, jedynego zdjęcia, które powiesilibyśmy na ścianie w naszym domu/pokoju. Jakie to byłoby zdjęcie (nasze/czyjeś?) i dlaczego właśnie to?

dobas
2.02.12, 02:50
ooooj...

Któreś z aktu Wacka Wantucha - bo ładne :)

albo Ren II Gursky'ego bo drogi i wszyscy bedą zazdraszczać i zastanawiać sie po jaką cholerę zapłaciłaś ponad 4 mln USD za takie coś ;)

Eddie
2.02.12, 06:51
Potwierdzam, Wacek na 100%, mam nawet kilka najbardziej ulubionych i wybór nie byłby trudny :)
Poza tym mam chyba nawet coś ze swoich, co chętnie oglądam co jakiś czas, więc pewnie też. Na pewno jednak nic "oczojebnego", tak kolorowego, że oczy bolą.

Rafał Czarny
2.02.12, 07:46
Ja już wkrótce stanę przed takim dylematem. Kończę remont mieszkania i zaplanowałem na ścianach miejsca na foty, podświetlone sprytnie ledami.
W sumie muszę wybrać 9 swoich fot i niełatwe to zadanie. Bo prawie nic się nie nadaje na ścianę. Przecież nie powieszę w domu żebraków i żuli.

grizz
2.02.12, 07:51
.
W sumie muszę wybrać 9 swoich fot i niełatwe to zadanie.

Nie jest to zbytni egocentryzm? :P ;)

(żeby nie było też mam swoje foty ;) choć trektuje je mocno wspomnieniowo, a nie "artystycznie" )

hades
2.02.12, 09:25
A nie lepiej zostawić takie dylematy (jakie konkretnie zdjęcie ma wisieć) komu innemu? Zaplanować gdzie najlepiej będzie prezentować się zdjęcie/zdjęcia i raz na rok zrobić wymianę galerii. Niektóre genialne na pierwszy rzut oka po jakimś czasie mogą się "zużyć wizualnie". A jak wpadną znajomi zawsze dostrzegą jakieś zmiany. Co ze starymi zdjęciami? Zawsze można przykleić na czarny karton i doklejać do albumu zgodnego z formatem zdjęć.

Ania_
2.02.12, 10:27
Dekoratorowi wnętrz? :wink:

hades
2.02.12, 11:15
Nie koniecznie to miałem myśli. Obrazki się nudzą, płowieją. Nawet na swoich stronach domowych często zmieniamy zdjęcia na nowo zrobione. Należy rozważyć czy nie lepiej zdecydować się na dwa trzy miejsca, nawet doświetlone, na których zawisnąć mogłaby mała galeria naszych obrazów 30x20 i jedno centralne, w jakimś większym formacie. Tak tylko sugeruje rozważyć opcje, która nie skazuje na przysparzające bólu głowy wybieranie, który obraz będzie najlepszy.

Saboor
2.02.12, 11:34
Które zdjęcie na ścianę i dlaczego? --> Moje! Żeby gości płoszyć! :mrgreen:

tropic
2.02.12, 12:08
Nie jest to zbytni egocentryzm? :P ;)

(żeby nie było też mam swoje foty ;) choć trektuje je mocno wspomnieniowo, a nie "artystycznie" )
...czy ja wiem czy egocentryzm.....zawsze to jakaś autopromocja wśród bliskich i znajomych, a i problemów z powodu ACTA nie będzie :-D

---------- Post dodany o 11:05 ---------- Poprzedni post był o 11:04 ----------


Ja już wkrótce stanę przed takim dylematem. Kończę remont mieszkania i zaplanowałem na ścianach miejsca na foty, podświetlone sprytnie ledami.
W sumie muszę wybrać 9 swoich fot i niełatwe to zadanie. Bo prawie nic się nie nadaje na ścianę. Przecież nie powieszę w domu żebraków i żuli.
ja bym poprosił znajomych...nawet jak się nie znają to zawsze jakiś wykładnik co ładne a co nie....

---------- Post dodany o 11:08 ---------- Poprzedni post był o 11:05 ----------


Które zdjęcie na ścianę i dlaczego? --> Moje! Żeby gości płoszyć! :mrgreen:
zaraz "płoszyć"...aż takie złe nie są...może złe ale nie aż tak....:-D

Lolita
2.02.12, 12:12
W sumie muszę wybrać 9 swoich fot i niełatwe to zadanie. Bo prawie nic się nie nadaje na ścianę. Przecież nie powieszę w domu żebraków i żuli.
Ale akty masz pikne :wink:

tropic
2.02.12, 12:20
Ale akty masz pikne :wink:
...noooooo...aż się cieplej zrobiło !!
@lolita...chcesz się wkręcić ;-) ??

TOKIN
2.02.12, 12:25
Ja mam dwa miejsca "wystawiennicze" w mieszkaniu - wieszam tylko siebie;)
Zmieniam, jak mi ochota przyjdzie, albo poprzednie się opatrzy, albo powstanie kolejna "fota życia";)

Lolita
2.02.12, 12:37
...noooooo...aż się cieplej zrobiło !!
@lolita...chcesz się wkręcić ;-) ??
Ja się mój drogi już dawno wkręciłam :wink:

tropic
2.02.12, 13:12
Ja się mój drogi już dawno wkręciłam :wink:
..:-D a które to ????????? :-P

---------- Post dodany o 12:12 ---------- Poprzedni post był o 12:11 ----------

a propos....wcale nie jestem drogi ;-)

AnnaHelena
2.02.12, 14:39
A mi się do domu marzy coś z prac Jana Saudka :)

Karol
2.02.12, 14:48
Załóżmy, że mamy możliwość wyboru jednego, jedynego zdjęcia, które powiesilibyśmy na ścianie w naszym domu/pokoju.
Na bezludnej wyspie? No to chyba jaką gołą kobitę ;-)


dlaczego właśnie to?
Przecież ładnych krajobrazów tam dostatek...

lukasz78
2.02.12, 16:02
Rozwiązaniem problemu z wyborem, które wybrać może być ramka cyfrowa, karta zapchana zdjęciami i tryb slideshow.

Taki żart ;)

Mirek54
2.02.12, 16:23
Ja już wkrótce stanę przed takim dylematem. Kończę remont mieszkania i zaplanowałem na ścianach miejsca na foty, podświetlone sprytnie ledami.
W sumie muszę wybrać 9 swoich fot i niełatwe to zadanie. Bo prawie nic się nie nadaje na ścianę. Przecież nie powieszę w domu żebraków i żuli.

A dlaczego nie.Ja mam fote pianego kumpla co zona za nim wzrokiem wodzila(sie wypiera)Ale od tej pory jak ta fota wisi to i zona na mnie z wiekszym szacunkiem patrzy.Napewno w myslach se porownuje kogo by miala na codzien jak se na fote popatrzy.
Mialem te fote powiesic w sypialni w nogach nad lozkiem,ale az taka swinia podla i zlosliwa to nie jestem.

A tak po prawdzie to zadnego koloru,czarno biale spokojne z ludzikami nie do rozpoznania(same sylwetki)

apz
2.02.12, 16:39
A dlaczego nie.Ja mam fote pianego kumpla co zona za nim wzrokiem wodzila(sie wypiera)Ale od tej pory jak ta fota wisi to i zona na mnie z wiekszym szacunkiem patrzy.Napewno w myslach se porownuje kogo by miala na codzien jak se na fote popatrzy.
Mialem te fote powiesic w sypialni w nogach nad lozkiem,ale az taka swinia podla i zlosliwa to nie jestem.

A tak po prawdzie to zadnego koloru,czarno biale spokojne z ludzikami nie do rozpoznania(same sylwetki)

Okazja czyni złodzieja, mówi polskie przysłowie. Ważne ,że byłeś czujny we właściwym czasie , bo amerykańce jak z ich własnych badań wynika, co trzecie z dzieci chowaj nie swoje.
A wracając do tematu, choć chciałem nie znalazłem czasu na wyselekcjonowanie 12 zdjęć do kalendarza, wiec i pewnie nie powieszę nic w najbliższym czasie na ścianie , ale mam kilku swoich faworytów, to fakt.
Pozdrawiam AP.

Tomasz.G
2.02.12, 16:53
Wydaje mi sie, ze raczej swoje, czyli te z ktorych jestesmy dumni ( na swioj sposob oczywiscie) - tylko pytanie jak je wybrac? Mialem kilka powieszonych, teraz sa wszystkie w szafie, a sciana pusta.

Lolita
2.02.12, 21:47
..:-D a które to ????????? :-P
No to tego Ci nie powiem ;)

tropic
2.02.12, 21:51
nie będę nalegał....:-D

Lolita
2.02.12, 22:35
nie będę nalegał....:-D
Nie musisz... Rafał by nie wrzucił na OC żadnego mojego akta ;)

Mirek54
2.02.12, 22:41
Nie musisz... Rafał by nie wrzucił na OC żadnego mojego akta ;)

Tez mnie na PW prosil,zeby dalej nie rozsylac.:mrgreen::-P

Lolita
3.02.12, 12:32
Tez mnie na PW prosil,zeby dalej nie rozsylac.:mrgreen::-P
Kurde... Szarlotkę
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2012/02/000672828-1.gif
źródło (http://emoty.blox.pl/resource/000672828.gif):?:

Saboor
3.02.12, 13:13
A tak na poważnie, mysico: strasznie trudne pytanie!
Kiedyś w 08-09 roku pojawiła się fota taka:
lokacja-kazamaty jakoweś
tło-gruzowisko
drugi plan-ognisko
postać pierwszoplanowa- kobitka nagusieńka stylizowana na ... "walkę o ogień", no przefajne zdjęcie, a właściwie tryptyk.
Jeno znaleźć nie mogę. :(

Ania_
7.02.12, 18:25
Swoją drogą, ramka cyfrowa to jakieś obejście tematu, ale chyba jestem tradycjonalistka. Wolę jedno konkretne - coś jak obraz. Zdjęcia też wywołuję do albumów, a wybór z tym mam zawsze trudny.

HrabiaMiod
7.02.12, 19:18
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3507771 - jak ktoś ma ochotę pomóc i przy okazji mieć fajne zdjęcie na ścianie, to polecam.

leszekkl
7.02.12, 19:30
Widzę że wszyscy macie problemy:grin: Wieszacie co wam się podoba - to jest wasz dom, a nie znajomych itp.To wisi w pokoju mojego syna59657 Jemu się podoba mi się podoba, żonie nie za bardzo - ale jej nic się nie podoba.:grin:

grizz
7.02.12, 19:43
Widzę że wszyscy macie problemy:grin: Wieszacie co wam się podoba - to jest wasz dom, a nie znajomych itp.To wisi w pokoju mojego syna59657 Jemu się podoba mi się podoba, żonie nie za bardzo - ale jej nic się nie podoba.:grin:

Co tam, ten kwiatek robi? ;)

leszekkl
7.02.12, 19:48
Cicho mi tam , bo to mój :grin:.

tropic
7.02.12, 20:09
Co tam, ten kwiatek robi? ;)
mnie nie martwi kwiatek tylko kontakt pod tablicą...;-) ...jak mu się ręka omsknie i trafi...:-D

leszekkl
7.02.12, 21:08
mnie nie martwi kwiatek tylko kontakt pod tablicą...;-) ...jak mu się ręka omsknie i trafi...:-D

Jeszcze żyje :wink:(groty są plastikowe)

Ania_
7.02.12, 23:29
Jeszcze :mrgreen:

tropic
7.02.12, 23:42
Jeszcze :mrgreen:
no jeszcze....bo jak mu przyjdzie do głowy zmienić groty :-D