PDA

Zobacz pełną wersję : plecak E-System Pro



krokko
27.01.12, 09:08
planuje zakup plecaka od dłuższego czasu.
w OLYJEDI jest takowy za /ciach/*. teraz mam pytanie, czy ktoś go posiada? co i ile można w nim zmieścić? a może ktoś ma zdjęcia?
proszę o informacje
z góry wielkie dzięki za odpowiedzi
pozdro

*Karol: nie dzielimy się cenami OJ poza krąg osób objętych programem.

leszekkl
27.01.12, 09:23
Moim zdaniem plecak kupuje się jak buty,najpierw ogląda a póżniej przymierza i wyciąga wnioski - czy pasuje, chyba że masz zamiar poduszkę w nim nosić :grin:.Pozdrawiam.

Jack
27.01.12, 10:58
Nie mam nowego plecaka. W nowym jest więcej przestawialnych przegródek w komplecie. Wielkość wnętrza plecaka masz pokazaną na przykładzie E-520 z 14-54.

Centus
27.01.12, 11:59
planuje zakup plecaka od dłuższego czasu.
w OLYJEDI jest takowy za /ciach/*. teraz mam pytanie, czy ktoś go posiada? co i ile można w nim zmieścić? a może ktoś ma zdjęcia?
proszę o informacje
z góry wielkie dzięki za odpowiedzi
pozdro

*Karol: nie dzielimy się cenami OJ poza krąg osób objętych programem.

ja mam taki jak u Jack'a na zdjeciach , miesci sie E-3 z zalozonym gripem , komore na aparat mam tak ustawiona na dlugosc ze moge wlozyc body z podpietym 50-200 , obok mam przygotowane miejsce na 50-200 kiedy zdejme go z body , po drugiej stronie mam lampe 50R , nad komora na body mam miejsce na 12-60 a obok niego na 50 makro , pozostaja jeszcze 3 male miejscowki na duperele typu rozpraszacz do lapmpy , baterie do lampy itd

glee
27.01.12, 12:41
posiadam - dostałem gratis do E-3. Jakość wykończenia plus mnogość schowków plus możliwość kreatywnego rozplanowania przegródek ze względu mocowanie na rzep czynią go niezastąpionym : )

Eddie
27.01.12, 13:23
posiadam - dostałem gratis do E-3. Jakość wykończenia plus mnogość schowków plus możliwość kreatywnego rozplanowania przegródek ze względu mocowanie na rzep czynią go niezastąpionym : )

A lapcoka 15 cali pomieści?

Jack
27.01.12, 13:40
A lapcoka 15 cali pomieści?Wchodzi swobodnie, sprawdzone empirycznie na Lenovo T61p.

Centus
27.01.12, 13:46
A lapcoka 15 cali pomieści?

;-) . zapomnialem o tym ze jest ta komora na laptopa ;-)

a przy okazji chcialem zapytac , rozleciala mi sie ta plastikowa klamra od paska biodrowego (przytrzasnalem ja drzwiami i sie rozleciala) ma ktos pomysl gdzie mozna takie cos nabyc ? poki co pokleilem to tasma ale zbyt ciekawie to nie wyglada

Eddie
27.01.12, 14:24
Wchodzi swobodnie, sprawdzone empirycznie na Lenovo T61p.

To dobra wiadomość, może się skuszę, bo mój stary powoli przestaje mieścić to co mi niejednokrotnie potrzebne.
A że Canona bym w tym nosił... ;)

GoBo
27.01.12, 14:44
. klamra od paska biodrowego

zmierz szerokość pasa i spytaj w sklepie sportowym który handluje plecakami (Alpinus, Campus, itp)

Centus
27.01.12, 14:51
zmierz szerokość pasa i spytaj w sklepie sportowym który handluje plecakami (Alpinus, Campus, itp)

faktycznie nie pomyslalem , a sadzisz ze tam moga takie duperele miec ?

mowiac szczerze myslalem o jakiejs dobrej pasmanterii ale dzisiaj ciezko takie cos znalesc , jak zwykle jest wszystko ale nie to co naprawde potrzeba

Thunder
27.01.12, 18:20
Polecam ten plecak,jest bardzo dobrze wykonany.Zmiescisz tam wszystko,ja wpakowalem tam nawet 90-250 z zapietym body( bez osłony przeciwodblskowej-juz sie nie dopinał).Jak wiekszość dobrych plecakow ma możliwość zamknięcia suwaków na małą kłudke a co najwazniejsze to jest bardzo wygodny .

Pieciek
28.01.12, 00:56
Też posiadam ten plecak, jest rewelacyjny, ładuję do niego e-3 z 12-60 i gripem, 50-200, 135-400, fl-50r, 50 i jest jeszcze miejsce na body 520. na przedniej klapie zasłaniającej sprzęt są dwie kieszonki - ja osobiście trzymam w nich databank i czytnik kart z kabelkiem - kieszonka na np. wizytówki, i 2 szluweczki na np. długopisy. Na zewnętrznej klapie, od środka, są jak dobrze pamietam 2 kieszenie siatkowe zapinane na suwaki - w sam raz na karty,baterie,itp.

Z zewnątrz plecak posiada paski do przyczepienia statywu - też sprawdzone i bardzo dobrze się on tam trzyma :) z tyłu tak jak koledzy wspomnieli kieszeń na łaptoka, 15,6" spokojnie włazi.


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://yapis.net/images/marka/003.jpg)
Tutaj jeszcze w troche innej konfiguracji, bo fota była robiona 2 lata temu, miałem jeszcze 70-300, a nie miałem 50-200 i e3


Mam tez ten mniejszy plecak esystemowy, którego używam na codzień, mieszcze w nim e3 z 12-60 i gripem, 50-200, fl-50r, 50ke w kieszonce przedniej na upartego wejdzie jeszcze netbook samsunga :) plusem tego plecaka są 3 sposoby montażu paska naramiennego :) można zainstalować standardowe 2 szelki, lub jedną "na skos", lub podpiąć pasek tylko na dwóch bocznych zaczepach i miec torbę na ramie :)

krokko
28.01.12, 09:55
wielkie dzięki za pomoc :)
pozdro

Skora
30.01.12, 23:17
Piękny plecaczek ohhh! Kiedy wreszcie będę w OlyJedi :?: bo już mi się sprzęcik nie mieści w torbie :-)
Czy są dwie wersje tego plecaka ?

Mirek54
30.01.12, 23:20
A lapcoka 15 cali pomieści?

Ale zamknietego-niestety

Eddie
30.01.12, 23:25
Ale zamknietego-niestety

Spóźniłeś się :)

Pięknie się plecaczek prezentuje, się chyba skuszę :)

Mirek54
30.01.12, 23:31
Spóźniłeś się :)

Pięknie się plecaczek prezentuje, się chyba skuszę :)

Sliczny jest.W Pink sie lepiej prezentuje,ten ceglasty pomarańcz nie za bardzo-zapytaj czy maja.:mrgreen::mrgreen:

Karampuk
30.01.12, 23:37
dodam jeszcze, że plecak ma porządne uchwyty na statyw :-) oprócz sprzętu foto spoko zmieści z tyłu w osobnej kieszeni "lajptopa" niestety zamnkiętego :wink: i w ogóle fajny jest. Jedyna wada to, że się ten "pomarańcz" brudzi

Eddie
30.01.12, 23:45
Sliczny jest.W Pink sie lepiej prezentuje,ten ceglasty pomarańcz nie za bardzo-zapytaj czy maja.:mrgreen::mrgreen:

Kwestia gustu, Mirku, a Ty odstaw flaszkę :)