PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy soft do E-p3, E-PL3 i E-PM1



Jd
19.01.12, 18:10
Olympus udostepnił nowe oprogramowanie do pełnej obsługi nowych obiektywów Panasonica z serii Power Zoom X.
http://www.optyczne.pl//4589-nowość-Nowe_wersje_firmware_dla_bezlusterkowców_Olympus. html

Jan_S
19.01.12, 23:45
taa, czyli jak mam E-P1 to mi się ogniskowa wyświetlać nie będzie? bo aktualizacja tylko do E-P3, E-PL3, E-PM1. Ale nie zmartwienie, i tak kupno żadnego z tych obiektywów mi nie grozi

Na marginesie, to mogliby taką aktualizację zrobić, żeby na ekraniku się wyświetlało na jaką odległość ostrość jest ustawiona, najlepiej jeszcze żeby to było ujęte graficznie i z zaznaczonym zakresem GO...
A może to już jest w najnowszych puszkach?

apz
19.01.12, 23:50
taa, czyli jak mam E-P1 to mi się ogniskowa wyświetlać nie będzie? bo aktualizacja tylko do E-P3, E-PL3, E-PM1. Ale nie zmartwienie, i tak kupno żadnego z tych obiektywów mi nie grozi

Na marginesie, to mogliby taką aktualizację zrobić, żeby na ekraniku się wyświetlało na jaką odległość ostrość jest ustawiona, najlepiej jeszcze żeby to było ujęte graficznie i z zaznaczonym zakresem GO...
A może to już jest w najnowszych puszkach?

Takie piękne marzenie...
Ale ja Ciebie rozumiem.

Jan_S
20.01.12, 00:28
tak, piękne marzenie, ale ja je zrealizuję, jeśli nie przy pomocy PENa to w inny sposób, w ostateczności zostaje Leica z obiektywami gdzie jak za starych dobrych czasów namalowane są kreseczki odległości, GO i przesłony...


tak, wiem, powinienem się leczyć skoro nie potrafiąc robić zdjęć mam takie marzenia, ale dopóki krzywdy nikomu nie robię to chyba mi wolno je mieć

nightelf
20.01.12, 01:16
Ano niestety Olek nie pomyślał o takim udogodnieniu.
Niektóre aparaty tak mają, tylko nie pamiętam teraz jakie.

Ar2
20.01.12, 02:57
Piękne marzenie:) To jest właśnie jeden z powodów dla których lubię podpiąć stary obiektyw do PEN'a

Jd
20.01.12, 09:21
Odchodząć od marzeń do realiów to Panasonic o ile pamietam dał nowe firmware obsługujące w pełni nowe szkła tez tylko do najnowszych puszek. Np do GF1 już nie.

easy_rider
27.01.12, 12:51
Olympus udostepnił nowe oprogramowanie do pełnej obsługi nowych obiektywów Panasonica z serii Power Zoom X.
http://www.optyczne.pl//4589-nowość-Nowe_wersje_firmware_dla_bezlusterkowców_Olympus. html
Z tego co mi wiadomo to nie do końca prawda... nadal nie będzie możliwości użycia stabilizacji w obiektywie
a to trochę boli, bo Power OIS jest genialny - czego nie można powiedzieć o olkowym pseudostabilizatorze :evil: