PDA

Zobacz pełną wersję : Konwertery Fish (:)



Grego
2.12.11, 21:14
Witam wszystkich, którzy korzystają... lub chcieli by korzystać z konwerterów FISH - "Rybie Oko", chciałbym żeby, każdy kto chce mi może podesłał lub napisał o swoich doświadczeniach i fotkach zrobionych Fish'ami :) Ja sam osobiście posiadam Polaroida 0,42mm Fish-eye jeśli ktoś takiego też ma, chętnie posłucham opinii :) Jeśli ktoś ma jakieś inne modele śmiało chwalić się i pokazywać rezultaty niech ten temat wyczerpie wszelkie niejasności... POZDRAWIAM
:esystem:

Grego
11.12.11, 15:41
Hmm.... no nie mówcie, że nikt nie korzysta z obiektywów i konwerterów FISH... bo na pewno w to nie uwierzę!! chciałbym dowiedzieć się jak innym to idzie i czy może ma ktoś jakieś ciekawe rady dotyczące tego tematu... czekam i pozdrawiam:)

k@czy
12.12.11, 02:27
Kliknij tu ..... (http://lmgtfy.com/?q=konwertery+fisheye)

Grego
27.12.11, 21:36
Nie no ręce opadają.... K@czy jakbym chciał sobie poczytać to bym sobie poszukał. Czy ty człowieku wiesz po co jest FORUM...??? Chciałbym ci uzmysłowić że gdyby każdy miał szukać wszystkiego na "google" to takie klubowe strony nie miały by racji bytu!!! Jeśli ktoś chce poruszyć jakiś temat - jakikolwiek!!! To nie po to żeby czytać pierdoły z neta tylko żeby wymienić się doświadczeniami z innymi klubowiczami, jeśli to dla ciebie zbyt dziwne i nie pojęte to tym bardziej ręce mi opadają...

romek1967
27.12.11, 21:52
Hmm.... no nie mówcie, że nikt nie korzysta z obiektywów i konwerterów FISH... bo na pewno w to nie uwierzę!!

Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli

ps.
Prezesie, znowu spotkaliście się z całkowitym niezrozumieniem :]