PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki OR: Minione dni świetności



hades
16.11.11, 02:13
Wyniki OlyRulez

Minione dni świetności
autorem tematu jest Ahutta, laureat OR "Deus ex machina"

Laureatem tej edycji został Macieknr1


https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/682/medium/9033064-4.JPG
Minione dni świetności (fot. Macieknr1)

Gratulujemy !!!

Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=682)

quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=682&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'

Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=682)

Masz pytanie dotyczące konkursu? Zadaj je w tym wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666
Nie wiesz jakie są zasady? Zajrzyj do regulaminu: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16772[SIZE=5]

marek7001
18.11.11, 11:02
No i poszło...

macieknr1
19.11.11, 20:24
jestem

winnetou
25.11.11, 23:07
3 kandydatów już jest ale wybór będzie niełatwy...Py.Sy.Ja dalej widzę niedziele 27 październik ;)

romek1967
25.11.11, 23:10
ja juz wiem :] kiedy głosujemy?

apz
25.11.11, 23:12
Jak skończymy głosować na poprzednie, jesienne wydanie, zapewne.

Pozdrawiam AP.

TOKIN
25.11.11, 23:12
A ja mam pytanie - dlaczego przy każdym zdjęciu widać autora???
Tak ma być?
Tak jest prawidłowo?
W sumie już któryś raz to zauważam i zawsze mnie to zastanawia....?

k@czy
25.11.11, 23:13
Jak juz zaglosowalas, to co za roznica? :)

TOKIN
25.11.11, 23:16
Jak juz zaglosowalas, to co za roznica? :)

Aaale ja nie głosowałam... zresztą jeszcze stawka nie została zamknięta:???:

apz
25.11.11, 23:23
A ja mam pytanie - dlaczego przy każdym zdjęciu widać autora???
Tak ma być?
Tak jest prawidłowo?
W sumie już któryś raz to zauważam i zawsze mnie to zastanawia....?

A ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie - jeśli dasz głos to, na autora, czy tylko na zdjęcie, które Ci się podoba.
Dla mnie nie ma żadnego.
W poprzedniej edycji było coś takiego, że Hades z Grizz-em poprawiali coś w kodzie.
Wydaje mi się że to jest taka sama galeria jak w DITL-u czy ta do spotkań, zmodyfikowana nieco.

TOKIN
25.11.11, 23:28
Po prostu pytam, bo moim zdaniem zdjęcia w "konkursie" powinny być anonimowe.
Chodzi o to aby właśnie głosować na zdjęcie, nie na autora:) Poza tym zabawa lepsza!

grizz
25.11.11, 23:45
Jak ktoś głosuje na autora a nie na zdjecie, no cóż... świadczy o nim.

Autora zawsze było widać w tej wersji głosowania i tak zostanie.

hades
28.11.11, 00:28
Głosujemy.

winnetou
28.11.11, 00:47
Obowiązek obywatelski spełniony ;) Wszystkie zdjęcia świetne. Kilka mnie zatrzymało na dłużej i nie mogłem się zdecydować ale w końcu "wybraniec" pociągną mnie ku sobie...

apz
29.11.11, 20:00
Załatwione. Mam to już z głowy...

kurokial
29.11.11, 20:41
Poszło, choć ciężko z wyborem w tej edycji.

ektomek
29.11.11, 20:46
Chciałbym spytać czy administracja przewiduje jakieś ograniczenia sprzętowe? Tak odnośnie jednego z ostatnich wątków;)

hades
30.11.11, 01:40
Chciałbym spytać czy administracja przewiduje jakieś ograniczenia sprzętowe? Tak odnośnie jednego z ostatnich wątków;)

Nie było obostrzeń do tej pory. Konkurs skierowany jest do klubowiczów. A technicznie rzecz biorąc, klubowicz to także sympatyk marki, z aparatem innej marki niż Olympus. W konkursie ma wygrać wyobraźnia fotografa w odpowiedzi na temat konkursu, a nie megapiksele ze ściśle określonej stajni.

Dzuiko
30.11.11, 09:27
Oddałem. Głos.

Bodzip
30.11.11, 09:58
Zagłosowałem, choć reklamy k@czego brak...

k@czy
1.12.11, 03:42
Zagłosowałem, choć reklamy k@czego brak...
ADM zadowolony nie byl z tej formy reklamy... nie wiedziec czemu.....
Ale wazne, ze bomba psychologiczna zostala wszczepiona i pamietacie :)
PS
Tera reklamujemy inna sprawe :D
Mam nadzieje, ze ADM zaregauje tak samo szybko na ta stopke, jak na poprzednia.

heyahero
1.12.11, 10:36
Dobra, zrobione.

hades
1.12.11, 12:00
Reklamy K@czego brak, ale wróciły powiadomienia na górze, pod menu. Chyba bez bogatą oprawę graficzną giną niezauważone.

Mirek54
1.12.11, 12:28
Zaglosuje jak zobacze wpis Krakmana-"dali mi wreszcie medal,ktory mi sie nalezal "

k@czy
1.12.11, 20:21
Zaglosuje jak zobacze wpis Krakmana-"dali mi wreszcie medal,ktory mi sie nalezal "
O widzisz... bardzo dobry pomysl....

Dzuiko
1.12.11, 20:55
Obawiam się, że tych medalistów nieudekorowanych jest więcej...

apz
2.12.11, 07:39
Obawiam się, że tych medalistów nieudekorowanych jest więcej...

Wiem Dzuiko, że Ty też i macieknr1 też, kilku innych też. Hades listę przygotował.

Potraktuj to symbolicznie, jak Krakman dostanie to dostaną wszyscy, chodzi o jakiś skrypt, przy którym ktoś musi dłuższą chwilę podłubać, a pierwsze podejścia się nie udały...

rol6
2.12.11, 09:32
Głos oddany, chociaż wybór był trudny. :grin:

Mirek54
3.12.11, 00:10
Takie cos jak wchodze to mnie sie uwidacznia Hej Mirek54, zajrzyj do naszych konkursów i akcji: OlyRulez (https://forum.olympusclub.pl/forumdisplay.php?f=29) [ Nowy: Krajobraz górski (https://forum.olympusclub.pl/threads/80229-Nowy-OlyRulez-Krajobraz-górski), Głosy na: Minione dni świetności (https://forum.olympusclub.pl/threads/80124-Głosowanie-OR-Minione-dni-świetności), Wyniki: Jesienne nostalgie (https://forum.olympusclub.pl/threads/79820-Wyniki-OR-Jesienne-nostalgie) - wygrał Macieknr1! ] Akcja DITL (https://forum.olympusclub.pl/forumdisplay.php?f=71) [ Nowa akcja: 06.12.2011 (https://forum.olympusclub.pl/threads/80165-Ditl-06.12.2011), Wystawa akcji: 11.11.2011 (https://forum.olympusclub.pl/threads/79711-Ditl-11.11.2011) ] A jak se chce poczytac na stronie komentarze i przejsc do ostatniego komenta ,to sie strona wykrzacza i przegladarka pokazuje -> Nieprawidłowe przekierowanie Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek. Ciastek nie blokuje ani nie odrzucam. Podejrzewam,ze to dlatego tak jest,ze Krakman jeszcze medala nie dostal co mu sie od dawna slusznie nalezy.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

apz
3.12.11, 00:20
Takie cos jak wchodze to mnie sie uwidacznia Hej Mirek54, zajrzyj do naszych konkursów i akcji: OlyRulez (https://forum.olympusclub.pl/forumdisplay.php?f=29) [ Nowy: Krajobraz górski (https://forum.olympusclub.pl/threads/80229-Nowy-OlyRulez-Krajobraz-górski), Głosy na: Minione dni świetności (https://forum.olympusclub.pl/threads/80124-Głosowanie-OR-Minione-dni-świetności), Wyniki: Jesienne nostalgie (https://forum.olympusclub.pl/threads/79820-Wyniki-OR-Jesienne-nostalgie) - wygrał Macieknr1! ] Akcja DITL (https://forum.olympusclub.pl/forumdisplay.php?f=71) [ Nowa akcja: 06.12.2011 (https://forum.olympusclub.pl/threads/80165-Ditl-06.12.2011), Wystawa akcji: 11.11.2011 (https://forum.olympusclub.pl/threads/79711-Ditl-11.11.2011) ] A jak se chce poczytac na stronie komentarze i przejsc do ostatniego komenta ,to sie strona wykrzacza i przegladarka pokazuje -> Nieprawidłowe przekierowanie Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek. Ciastek nie blokuje ani nie odrzucam. Podejrzewam,ze to dlatego tak jest,ze Krakman jeszcze medala nie dostal co mu sie od dawna slusznie nalezy.:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Musisz rozdać trochę punktów innym użytkownikom zanim będzie można przyznać punkty Mirek54.

I tak Cię lubię!
Pozdrawiam AP.

PS. Rzecz dotyczy Krakmana, Dzuiko, maćka nr 1 i kilku innych userów.

k@czy
3.12.11, 03:58
Musisz rozdać trochę punktów innym użytkownikom zanim będzie można przyznać punkty Mirek54.

I tak Cię lubię!
Pozdrawiam AP.

PS. Rzecz dotyczy Krakmana, Dzuiko, maćka nr 1 i kilku innych userów.
Mirek cos wspominal, ze chce watrobke, ale nie pisal czy drobiowa, czy tez krowieca, albo z cebulka.
Moze daj mu zamaist tej reputacji :D

hades
3.12.11, 11:27
Jak tylko administracja znajdzie czas, naprawi błąd w kodzie, który interpretuje nadawane medale w niepoprawny sposób (Grizz próbował nadawania medali, ale pojawiały się jakieś "krzaki").

Krakman
3.12.11, 15:01
Zaglosuje jak zobacze wpis Krakmana-"dali mi wreszcie medal,ktory mi sie nalezal "

No no . Widzę , że akcja nabiera rozmachu... dzięki moim sympatykom.. Mirkowi chciałem dołożyć........znaczy reputacji i wyszło takie coś: "Musisz rozdać trochę punktów innym użytkownikom zanim będzie można przyznać punkty Mirek54." Noi i zgłupiałem nie wiem co z tym zrobić....Pozdrawiam...
A co do głosowania - oczywiście , już.

Mirek54
3.12.11, 15:21
No no . Widzę , że akcja nabiera rozmachu... dzięki moim sympatykom..

Ja robie co moge,efekty juz widac576445764557646

k@czy
3.12.11, 17:39
Jak tylko administracja znajdzie czas, naprawi błąd w kodzie, który interpretuje nadawane medale w niepoprawny sposób (Grizz próbował nadawania medali, ale pojawiały się jakieś "krzaki").
Nie podejrzewam Grizza, zeby nie dal, jakby nie mogl.
Ale czy myslimy o tej samej administracji, ktora od miesiecy nie moze uruchomic nowej galerii i zakonczyc przenosin/zmiany forum?
Jesli tak, to slabo to widze.

I zeby nie bylo, ze jestem niewdziecznikem- doceniam caly czas i prace wlozona w nasze forum, ale takie zostawienie sprawy na lodzie nie swiadczy najlepiej.
O administracji.

Krakman
4.12.11, 02:47
Ja robie co moge,efekty juz widac

ześmiałem się ze śmiechu, widzę że , że działacie, i że więcej takich delikwentów.. fajni jesteście.. Pozdrawiam i dziękuję....

Saboor
4.12.11, 12:03
Nie podejrzewam Grizza, zeby nie dal, jakby nie mogl.
Ale czy myslimy o tej samej administracji, ktora od miesiecy nie moze uruchomic nowej galerii i zakonczyc przenosin/zmiany forum?
Jesli tak, to slabo to widze.

I zeby nie bylo, ze jestem niewdziecznikem- doceniam caly czas i prace wlozona w nasze forum, ale takie zostawienie sprawy na lodzie nie swiadczy najlepiej.
O administracji.

Nie dziwi Cię brak polemiki?:mrgreen:
Innych opinii na temat ADM pracującej i ADM będącej a nie pracującej:grin:
Ludzie! Przecie pod takim postem to już wątek powinien się utworzyć!
Galeria, popRAWka, posty ino z subskrybowanych wątków przychodzące bez treści itd itp wzw aws ppp zhn:-P

nyny
4.12.11, 14:33
A co to jest ta polemika?

Saboor
4.12.11, 14:56
A co to jest ta polemika?
Noo takie cóś że jak ludzie gadają: jedni zaś ale fanzolom, a inni dobrze prawią to to cóś jest ... chyba żeby nie ... .:razz:

nyny
4.12.11, 15:18
Noo takie cóś że jak ludzie gadają: jedni zaś ale fanzolom, a inni dobrze prawią to to cóś jest ... chyba żeby nie ... .:razz:

A moze to by nazwac zbiorowy monolog uzytkownikow wobec adminow;)

Saboor
4.12.11, 15:23
A moze to by nazwac zbiorowy monolog uzytkownikow wobec adminow;)

No Żeś się zagalopowaaał Admina mamy jednego(bidni jestemy) :-D

nyny
4.12.11, 15:31
No Żeś się zagalopowaaał Admina mamy jednego(bidni jestemy) :-D

Mozna to tez nazwac nadinterpretacja faktow ;)

pozdro

apz
4.12.11, 15:50
Nie dziwi Cię brak polemiki?:mrgreen:
Innych opinii na temat ADM pracującej i ADM będącej a nie pracującej:grin:
Ludzie! Przecie pod takim postem to już wątek powinien się utworzyć!
Galeria, popRAWka, posty ino z subskrybowanych wątków przychodzące bez treści itd itp wzw aws ppp zhn:-P

Porzucenie zmian w pół drogi dziwnym jest, ja tego nie rozumiem.

O Poprawce w wielu miejscach pisałem, Jak przyciągnąć nowych jej użytkowników, jesli nie będzie się zmieniać od czasu do czasu formuły na bardziej ciekawą, lub bardziej interesującą lub po prostu trochę inaczej rozdając zadania?

Ba nawet odznaczenia honorowego nie daje się nadać . Taki układ może zniechęcić najbardziej wytrwałych userów , co zresztą widać pod forum na liście obecności. Od pewnego czasu jest nas mniej i mniej....
Jak przyciągać userum do forum, jak mogą tylko ponarzekać bez obzewu w Hydeparku.

A już w ogóle nie rozumiem jaki interes może mieć sponsor w tym stanie rzeczy, skoro przedłużająca się niemoc galeryjna zahamowała nabór do programu Olyjedi, w tym ludzi którzy pracowicie wygenerowali te kilkaset postów, a nie jak do niedawna od ok.50 postów i 3-4 zauważone zdjęcia. To bezpośrednio uderza jak mi się wydaje w jego interesy.

Pozdrawiam AP.

adambieg
4.12.11, 16:28
Co do Olyjedi... Każdy kto uzbiera odpowiednią ilość punktów może dokonać zakupów w promocyjnej cenie kontaktując się z Panią Joanną co osobiście przetestowałem :-) A posty warto pisać biorąc udział w dyskusji i zdjęcia wrzucać choć rzeczywiście widać spadek aktywności na forum :-(

merti
4.12.11, 17:34
Fakt, faktem na forum jest 14k zarejestrowanych user-ów więc dziw bierze, że choć połowa nie bierze udziału w głosowaniu. Ledwie kilka głosów oddanych, no nie, śmiech na sali (pustej?) ADM powinna zrobić czystkę, a jak..? Jestem "zameldowany" na jednej zagranicznej stronce torentowej. Siłą rzeczy nie mam czasu by coś ściągać logując się tam. Więc na maila dostaję powiadomienie co 28 dni. Jeśli bym po trzecim upomnieniu nie zameldował się, to automat z miejsca wykreśla mnie z listy "szkodników" ;) ...

Mirek54
4.12.11, 17:43
Więc na maila dostaję powiadomienie co 28 dni. Jeśli bym po trzecim upomnieniu nie zameldował się, to automat z miejsca wykreśla mnie z listy "szkodników" ;) ...

Chcesz,zeby zostalo 20 uzytkownikow i jeden mod lub 1,5.

merti
4.12.11, 17:53
Czy ja wiem czy dwudziestu? Od czasu jak tu z Wami/Nami przebywam to max jak widziałem to 50 dusz zameldowanych ;) A tak to tylko goście nas odwiedzają (max 400). Czyżby szukali pożywki u nas co by na innych forach z nas się wyśmiewać - nie wiem. W każdym bądź razie ostatnio, w poszukiwaniu jakiś perd...ł, trafiam na fora gdzie max zameldowanych na stałe jest 500, kilo lub 2k szkodników. Po prostu w pewnych dziedzinach gadają o tym co ich, w danym momencie życia, interesuje. U nas jak widać tylko tysięczny promil dusz dobrze się czuje na forum, reszta chyba umarła :D (tak jak z tymi listami mandatów na posłów lub coś takiego)

Aha, żeby nie było, NIE narzekam :D

k@czy
4.12.11, 18:05
Nie dziwi Cię brak polemiki?:mrgreen:
Innych opinii na temat ADM pracującej i ADM będącej a nie pracującej:grin:
Ludzie! Przecie pod takim postem to już wątek powinien się utworzyć!
Galeria, popRAWka, posty ino z subskrybowanych wątków przychodzące bez treści itd itp wzw aws ppp zhn:-P
Raczej martwi, niz dziwi.
Tak samo stan techniczny forum.

Saboor
4.12.11, 18:29
Raczej martwi, niz dziwi.
Tak samo stan techniczny forum.
Wiesz ... grizz i hades zapie...ą przy forumie Karol i Dobas są aktywni, tylko co oni mogą ... .

k@czy
4.12.11, 19:26
No to co?
Glosujemy nad votum nieufnosci dla administracji?

kurokial
4.12.11, 19:34
Jestem na nie! Ot co :D

k@czy
4.12.11, 19:47
Jestem na nie! Ot co :D
A na spacer z psem nie chce ci sie wyjsc?
Herbatke sobie zrob, ciasteczko zjedz... mam wrazenie, ze masz okres....

lisiajamka1
4.12.11, 19:54
Ale się porąbiło :eek:

kurokial
4.12.11, 19:56
A na spacer z psem nie chce ci sie wyjsc?
Herbatke sobie zrob, ciasteczko zjedz... mam wrazenie, ze masz okres....

Jesteś z 'tych' ciepłych? Ale z tym psem to masz racje jakoś tak się patrzy chuba z nim wyjde ;)

k@czy
4.12.11, 19:57
Jesteś z 'tych' ciepłych? Ale z tym psem to masz racje jakoś tak się patrzy chuba z nim wyjde ;)
Yyyyyy..... ze z jakich?
Pytasz, czy bym sie schylil w twojej obecnosci po mydlo...?
Chyba raczej nie... :D

TOKIN
4.12.11, 20:26
A tak w ogóle to o co chodzi?
Dałoby się jednym zdaniem i powoli?;)

Bodzip
4.12.11, 20:28
A tak w ogóle to o co chodzi?
Dałoby się jednym zdaniem i powoli?;)
Da się, nawet jednym wyrazem.

TOKIN
4.12.11, 20:29
To ja poproszę wersję na bogato - czyli pełnym zdaniem:)

k@czy
4.12.11, 20:37
Meski Zespol Napiecia :mrgreen:

majeczek78
4.12.11, 20:41
I ode mnie poleciał głos.

Saboor
4.12.11, 20:42
I ode mnie poleciał głos.
Co ty tu OT robisz?? Temat się rozwinął!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een:

henry1
4.12.11, 21:09
Jakby co, mogę być czyimś sekundantem gdyby dysputa się zaogniła. :-D
Ceny za usługę mam przystępne. :-P

hades
4.12.11, 21:40
Podsumowując, dziękuje za aktywność. Ostatnimi czasy praca niektórych z nas na rzecz forum zbiegła się ze zwiększeniem obowiązków w pracy zawodowej. Moje, gładko sformułowane wyjaśnienie oczywiście nie wyjaśnia niczego w szczególe. Przede wszystkim kiedy i co się stanie z kolejnymi funkcjami na forum. Ale musimy się uzbroić w cierpliwość. Pewne narzędzia dostępne na forum, zarówno dla moderatorów jak i forumowiczów potrzebują chwili uwagi.

Do końca głosowania pozostał tydzień. Mamy już w sumie ponad 50 głosów. Akcja K@czego jednak się przydała.

Apropos,


ADM zadowolony nie byl z tej formy reklamy... nie wiedziec czemu.....

Regulamin. Mamy coś takiego i stosujemy. Choć mimo wszystko przymknąłem oko ze względu na szczytny cel i dobre chęci. Czy ja już doceniłem Twoje zaangażowanie? Poza tym, ja tylko jestem moderatorem.



Ale wazne, ze bomba psychologiczna zostala wszczepiona i pamietacie :)
PS
Tera reklamujemy inna sprawe :D
Mam nadzieje, ze ADM zaregauje tak samo szybko na ta stopke, jak na poprzednia.

Też chciałbym żeby to już poszło. Mógłbym przepuścić przez niszczarkę notatki, kto za co medal powinien dostać.

k@czy
4.12.11, 22:06
Hades.
Przeciez dobrze wiesz, ze nie o to mi chodzilo.
Tak samo nie do ciebie adresowalem moj zal :)
Zeby nie tworzyc kolejnej dyskusji: chcialbym tylko, zeby prawa i obowiazki dzialaly w obydwie strony- zeby oprocz kar funkcjonowaly rowniez nagrody- zwlaszcza te juz zadeklarowane :)
A tak po ludzku- troche szacunku sie domagam i nic wiecej. A wylaczanie forum bez ostrzezenia oznaka tego szacunku nie jest. Tak samo brak wyjasnien po tej przerwie.
Olewanie medalu Krakmana i innych takze.
Generalnie kazdy ma za uszami- ja pewnie nawet wiecej niz inni, ale ja nie jestem na swieczniku.
Hades - doceniam twoja robote jak umiem z calych sil, ale dobrze wiesz, ze nie o twoja dzialke tu chodzi :)

henry1
4.12.11, 22:11
Już się uzbroiłem nie tylko w cierpliwość. :-D :-D :-D

kurokial
4.12.11, 22:21
A tak po ludzku- troche szacunku sie domagam i nic wiecej. A wylaczanie forum bez ostrzezenia oznaka tego szacunku nie jest.
Generalnie kazdy ma za uszami- ja pewnie nawet wiecej niz inni, ale ja nie jestem na swieczniku.

Widzę, że kolega urósł w pióreczka i domaga się nadzwyczajnego traktowania z racji jakiejśtam. I jeszcze cierpi kolega na skromność niezmierną ;)

k@czy
4.12.11, 23:20
Widzę, że kolega urósł w pióreczka i domaga się nadzwyczajnego traktowania z racji jakiejśtam. I jeszcze cierpi kolega na skromność niezmierną ;)
A ty juz jestes takim doskonalym fotografem, ze w dziale dla poczatkujacych pozwalasz sobie na takie uwagi w stosunku do innych klubowiczow, ze im w piety idzie. Brawo.

hades
5.12.11, 00:30
Hades.
Przeciez dobrze wiesz, ze nie o to mi chodzilo.
Tak samo nie do ciebie adresowalem moj zal :)


Ale dobrze by było, żeby ktoś odpowiedział, kto jest bliżej technicznej strony forum, by ta dyskusja nie była prowadzona w próżnie. W tej chwili wypadło na mnie, byłem dostępny, a poza tym monitoruje wątki konkursowe.



Zeby nie tworzyc kolejnej dyskusji: chcialbym tylko, zeby prawa i obowiazki dzialaly w obydwie strony- zeby oprocz kar funkcjonowaly rowniez nagrody- zwlaszcza te juz zadeklarowane :)
A tak po ludzku- troche szacunku sie domagam i nic wiecej. A wylaczanie forum bez ostrzezenia oznaka tego szacunku nie jest. Tak samo brak wyjasnien po tej przerwie.
Olewanie medalu Krakmana i innych takze.


I za to ze strony administracji i moderatorów muszę przeprosić.

apz
5.12.11, 04:00
Widzę, że kolega urósł w pióreczka i domaga się nadzwyczajnego traktowania z racji jakiejśtam. I jeszcze cierpi kolega na skromność niezmierną ;)

Nie bądź uszczypliwy , proszę. Przeczytaj może jeszcze raz, o co chodzi. Dobrze?
Pozdrawiam AP.

hades
5.12.11, 11:24
Wracamy do tematu... głosujemy.

k@czy
5.12.11, 16:49
Zgodnie z zaleceniem- zaglosowalem :)

kurokial
5.12.11, 17:13
Nie bądź uszczypliwy , proszę. Przeczytaj może jeszcze raz, o co chodzi. Dobrze?
Pozdrawiam AP.

Już nie będę. :) Ale rację swoją mam.

EddieLBN
5.12.11, 17:21
Głos oddany.

ahutta
8.12.11, 19:05
Fajne zdjęcia. Też sobie zagłosowałem :)

henry1
8.12.11, 19:11
Już dawno zagłosowałem i nic nie wygrałem. :-(

chimol
11.12.11, 21:40
Głos oddałem i jak zobaczyłem jak się układają wyniki, to się nie zdziwiłem, ale nie głosowałem na prowadzącego w klasyfikacji.
Ładne zdjęcia w konkursie, to prawda

Dzuiko
11.12.11, 21:50
Głos oddałem i jak zobaczyłem jak się układają wyniki, to się nie zdziwiłem, ale nie głosowałem na prowadzącego w klasyfikacji.
Ładne zdjęcia w konkursie, to prawda

Też już oddałem i też się nie zdziwiłem.

TOKIN
11.12.11, 22:05
Ja jak zawsze - pod prąd....

hades
12.12.11, 10:26
Głosowanie zamknięte.

macieknr1
12.12.11, 23:45
:wink:

hades
15.12.11, 00:18
Laureatem tej edycji został Macieknr1!!!

Gratulacje!

apz
15.12.11, 00:23
Gratuluję kolejnej wygranej.
Pozdrawiam AP.

ahutta
15.12.11, 01:47
Jako autor tematu gratuluję - zdjęcie przednie :)

grizz
15.12.11, 07:15
Gratuluję kolejnego zwycięstwa!

romek1967
15.12.11, 07:32
Gratuluję, wiedziałem że wygra ;)

lisiajamka1
15.12.11, 11:48
Gratuluję!!!

winnetou
15.12.11, 18:14
Gratulacje dla zwycięzcy - nawet udało mi się wytypować :) Jeśli można to proszę fotkę w dużym rozmiarze na tapete :)

macieknr1
15.12.11, 23:37
dziękuje :)