PDA

Zobacz pełną wersję : Panasonic Live @ IFA 2011 - zadaj pytanie i usłysz odpowiedź na żywo



cezar
5.09.11, 11:59
Witam! Pod adresem:
http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Prasa/Wiadomości+korporacyjne/+Transmisje+IFA+2011+na+żywo+z+Panasonic/8024165/index.html
dostępny jest przekaz na żywo z wystawy Panasonica podczas obecnych targów IFA 2011 w Berlinie.
Dziś, tj. 05.09 o godz. 16:00 i jutro (06.09) o 11:00 można jeszcze zadawać pytania w j. angielskim odnośnie systemu Lumix G, czyli panasiowego sprzętu Micro 4/3. W praktyce pytania można wpisywać nawet 10 min. wcześniej - ja z żoną wpisywaliśmy nasze pytania 5 min. przed wyznaczonym czasem i po godzinie ledwo załapaliśmy się na odpowiedź, tyle było już pytań ;)
Dostępne są też archiwalne nagrania z odpowiedziami z dni poprzednich.
Moja żona zadała takie pytanie: Czy nowe obiektywy z serii X będą dostępne w kicie z GH2? Odpowiedź była niestety dla mnie oczywista: Nie planują ;) Choć odpowiadający przyznał, że pasowałyby do zestawu z GH2, bo łączy ich przecież wspólna działka video ;)
Ja zapytałem, czy planują w serii X zoomy o bardziej uniwersalnych zakresach od planowanego 12-35 - np. 12-60 i 12-75... Odpowiedź równie budująca: Niekoniecznie ... ;)
Pozdrawiam