PDA

Zobacz pełną wersję : Prosty program do edycji, laczenia, sciezek dzwiekowych itd...poszukuje.



Janeczek
3.09.11, 16:20
Trafilo, ze musze poskladac z kilku kawalkow roznych filmikow jeden, a jako, ze jestem czeski film w temacie filmow, to zapytam:

Zna ktos lopatologiczny, najlepiej z interfejsem graficznym, prosty program, do ciecia, laczenia video, podkladania sciezek audio itd?
Zadne tam wielke mecyje, im prosciej tym lepiej, nie zamierzam cudowac:)

pozdrawiam serdecznie
Janek

Conchitta
3.09.11, 16:29
Ja się do tego przyzwyczaiłem i całkiem się sprawdza:
http://www.corel.com/servlet/Satellite/pl/pl/Product/1175714228541#tabview=tab0

hades
3.09.11, 20:06
Windowsowy Movie Maker nie wystarczy?

majeczek78
16.12.11, 18:06
Ostatnio widziałem fajniutki pokaz zdjęciowy. Podobało mi się w nim to że jako tło można było wykorzystać zdjęcia, zmieniać ich przenikania między sobą, zmieniać czas wyświetlania. Do tego wszystkie zmiany tła nie były powiązane z zmianami faktycznego pokazu zdjęć. Wie ktoś jakim programem można zrobić taki pokaz? Program który używałem do tej pory nie miał takiej możliwości tło wybierało się z palety kolorów i tyle. Jeśli ktoś zna taki program to podajcie nazwę.
Pozdrawiam.

Raven_Design
16.12.11, 19:01
CyberLink PowerDirector.

tymczasowy_
16.12.11, 20:11
CyberLink PowerDirector.Potwierdzam. Już wersja 8, na której pracuję jest wystarczająca do takich rzeczy. Aktualna wersja 10 jest jeszcze lepsza. Można sobie ściągnąć w pełni funkcjonalne demo ze strony producenta. Program nie jest mocno wymagający po kątem mocy procesora i pamięci.

majeczek78
17.12.11, 08:21
Super wielkie dzieki.

Olimp20
26.04.12, 14:28
corel videostudio ma dużo opcji i cena jest przystępna - bardzo szybka konwersja video.
Korzystałem z Sony vegas 11 home ale corel konwertuje video 4 razy szybciej i jest tańszy od sony.

LuiN
3.10.12, 03:05
Od siebie dorzucę Avid Studio, czyli następcę Pinnacle'a. Najprostsze lincencje kosztują poniżej 200 zł. Aplikacja jest ekstremalnie prosta w obsłudze.

yamada
5.10.12, 13:48
najlepiej pracuje mi się z Photodex ProShow Producer.

Kristof79
15.02.15, 12:32
witam,
podłącze się pod wątek.
Jestem amatorem używam epm2 , i wkurza mnie roling-shuter.
Próbowałem różnych darmówek i żadna nie miała , lub nie potrafiła dobrze usunąć tego zjawiska.
Wersje pirackie nie wchodzą w grę.Potrzebuję w miarę prostego i nie drogiego tak do 500zł ( im mniej tym lepiej) programu.
Będę łączył filmy i zdjęcia, i dawał podkład muzyczny.Oczywiście potrzebne mi tez usuwanie rolling-shuter i stabilizacja .
pozdrawiam Krzysztof Durka