PDA

Zobacz pełną wersję : Duży zoom i jakość zdjęć



yacek
8.05.07, 07:03
Koledzy , szukam aparatu - hybryda z dużym zoomem o jakości fotek zbilżonej do " starego " c-5060 , czy możecie cosik zaproponować ? Troszke liczyłem na nowego olympusa , ale widze że lipa z tymi szumami :cry:

Prysiu
8.05.07, 07:30
Domyślam się, że ten nowy to SP-550. W C5060 miałeś ISO 80-400. Jeśli w 550tce nie będziesz wychodził poza ten zakres nie będziesz miał dużych problemów z szumami. Do tego jeszcze statywik, bo stabilizacja nie wytrzymuje maksymalnego zoomu.

Jeśli nie Olympus, to jeszcze jest np. Fuji9600.

yacek
8.05.07, 11:52
no niby wszystko przemawia za fuji , na wszystkich forach polecają S-9600 lub S - 6500fd , kurna swego czasu naogladałem sie zdjeć modelu 9500 , 5600 i ( bez urazy ) dla mnie to jakieś " nieostre " było i lekko takie " mleko " , ja wiem że wygladem " zabija " modele innych firm , hmm , cały czas się zastanawiam . Bardziej się skłaniam do fuji 6500 ze wzgledu na mniejszą ilość pikseli na takiej samej matrycy ( wielkośc fizyczna )

ps. c-5060 mam i za " chiny " się nie pozbędę , chyba że padnie

marecki
8.05.07, 12:52
Sobacz sobie test olka 550uz. wydaje mi się że z jakością u niego na bakier także chyba Fuji

yacek
8.05.07, 14:02
Sobacz sobie test olka 550uz. wydaje mi się że z jakością u niego na bakier także chyba Fuji

widziałem , dla mnie wtopa ze strony olympusa :|

KaarooL
8.05.07, 14:06
E-330+50-200: świetna jakość, zero aberracji, szybki AF. 5 klocków mniej w kieszeni...

voovoo2
8.05.07, 15:15
Oglądfałem wiele fotek z Fuji............niestety mydlane i kolory jakies wyprane,mam na mysli fuji seri 9...Nie wiem na czym to polega,moze własciciel aparatu nie umie z niego korzystac.Ale mimo to fotki robione w doskonałych warunkach są wg lipne.

yacek
8.05.07, 15:58
no widze że , jedyny jesteś co to widzi , ja kurna miałem prawie lincz na cyberfoto , że coś takiego widze , może i właściciele ( aparatów ) nie opanaowali ich dostatecznie , lub inni mocno pracują nad fotkami w PS-ie ( mówię o zdjeciach dobrych ) .

rap1d
8.05.07, 16:52
no widze że , jedyny jesteś co to widzi , ja kurna miałem prawie lincz na cyberfoto , że coś takiego widze , może i właściciele ( aparatów ) nie opanaowali ich dostatecznie , lub inni mocno pracują nad fotkami w PS-ie ( mówię o zdjeciach dobrych ) .

Bo kazdy lubi chwalic swoje... A pozniej wynikaja glupie wojny systemowe, ktore prowadza ludzie nie majacy zbyt wielu argumentow i nie za bardzo lapiacy sie w temacie. W tym czasie inni robia zdjecia.