PDA

Zobacz pełną wersję : SP-560 uz - problem



justeka
25.07.11, 15:53
Witam,
od trzech lat użytkuję SP-560 uz, jak dotychczas bez problemów, a tu nagle wczoraj pstrykane fotki zaczęły wyglądać jak w załączeniu. Dodam, że pierwsze przed tym, wyszło ok. Dla ułatwienie dodam, że na załączonym "zdjęciu" utrwaliłam swoją własną kuchnię. Czy ktoś się zetknął z podobną akcją? Co to może być i jak sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc!

Jack
25.07.11, 16:22
To nie jest problem fotograficzny, tylko sprzętowy. Aparat domaga się naprawy, a tej sytuacji masz do wyboru:
- naprawić pogwarancyjnie sprzęt w serwisie fabrycznym (zrobią dobrze i dadzą 6 miesięcy gwarancji na cały aparat - koszt to ryczałt w wysokości 640,20 PLN brutto),
- naprawić sprzęt pogwarancyjnie w serwisie niezależnym (np. OK! Serwis w Gdańsku, Photo Service w Warszawie - Grzybowska/Tamka - cena:?: Czy zrobią:?:).
-albo zastanowić się nad ewentualnym zakupem nowego towarzysza wypraw fotograficznych.
Pozdrawiam
Jack

justeka
25.07.11, 19:42
Niezbyt dobra wiadomość, ale dzięki za wskazówki.

Pozdrawiam!

wojmalpur
26.05.12, 20:37
Witam.
Mam dokładnie ten sam problem.
Czy wie ktoś co się mogło zepsuć i czy warto naprawiać ?

vastonsmith
5.05.15, 09:41
Miejsce ślubu Francja tak samo chrzciny, jak wiadomo państwo laickie:smile:, ksiądz na takie rygory raczej nie zwraca uwagi, ale mój będzie miał 9 miesięcy z aparatem jest ok, bo cała rodzina żąda tych foto na co dzień więc biedna mama je śle, a on pozuje :cool:...Sam nie chcę dać plamy trzymając się zasady, że bez lampy zdjęcia wychodzą bardziej naturalnie...dlatego moja prośba o pomoc