PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie w Krakowie - wywolam film?



Thomasso
2.07.11, 14:44
Hejka,

Do tej pory nieliczne swoje dziela w rolkach wolalem w Krakowie u "Ostrowskiego", ale albo zle to mi skanuja, albo chemie maja stara, poniewaz ponoc filmy te (Portra) nie powinny miec oryginalnie takie zafarbu jak u mnie.
Zatem na probe chce dac jedna rolke (mniej wazna) gdzie indziej.
Teraz pytanie do krakusow - gdzie to dac do wywolania?? Sredni format, film 120, Kodak Portra 160. Byloby milo jakby mogli mi to pozniej zeskanowac i nagrac na plyte.

Tomek

Syd Barrett
2.07.11, 18:02
Finisz Studio na ul. Łobzowskiej. Niestety jest drogo (więcej wad nie przychodzi mi do głowy :-) )
http://www.finisz.com.pl/

HrabiaMiod
6.07.11, 20:52
Pod kolor bardzo dobrym zakładem jest też zakład przy placu matejki - na samym końcu placu po lewej idąc od rynku.

portra to świetny film i o ile nie jest przeterminowany, nie powinieneś mieć żadnych zafarbów.

maciorra
7.07.11, 09:54
Kolor dobrze mi wywolywali i odbijali w Fujijamie na placu Axentowicza. Choc przyznam ze przy ostatnich odbitkach mocno ich ponioslo i zmasakrowali je korekta...

Korzystajac z okazji podepne sie: gdzie w Krakowie wywolac slajd? Konaszewska na pl. Matejki? Ktos ma jakies doswiadczenia?

sepi19
1.08.13, 00:51
Polecam zakład na Łobzowskiej. Idąc za sugestia SydaBarreta, za co mu wielkie dzięki, wywołałem u nich już ponad 10 rolek (samo wywołanie, bez cięcia 6,50zł) i dałem do zrobienia dla porównania jeden skan filmu (bardzo OK). Z czystym sumieniem jeszcze raz polecam.