PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty z Olympusem



klikacz
16.05.11, 11:34
W niedzielę 15 maja 2011r w Akademii Fotografii w Warszawie odbyły się warsztaty z Olympusem. Bardzo ciekawe spotkanie umożliwiające zapoznanie się z aparatami PEN oraz z podstawowymi zagadnieniami fotograficznymi. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć wykonanych w czasie warsztatów aparatem epl1

klikacz
16.05.11, 11:51
Dalszy ciąg zdjęć.

konradkkk
16.05.11, 11:54
zapisałem się , ale się nie dostałem...widzę, że ciekawie było

Karampuk
16.05.11, 19:30
mógłbyś mam opisać jeden najciekawszy wątek. Tak na otarcie łez dla tych bo nie byli :-)
Wyklikane z mobilka

klikacz
17.05.11, 10:11
[QUOTE=klikacz;720827]W niedzielę 15 maja 2011r w Akademii Fotografii w Warszawie odbyły się warsztaty z Olympusem. Bardzo ciekawe spotkanie umożliwiające zapoznanie się z aparatami PEN oraz z podstawowymi zagadnieniami fotograficznymi. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć wykonanych w czasie warsztatów aparatem epl1. Warsztaty zostały zorganizowane przez cyfrowe.pl

rol6
17.05.11, 10:28
Widzę, że "nasz" Jacek się też załapał na fotkę. :wink:

klikacz
18.05.11, 11:13
Dodam jeszcze parę słów. Miałam pierwszy raz w ręku epl1 tak, żeby porobić zdjęcia. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jego pracą przy wysokich czułościach. Zdjęcia przy ISO 1600 są bardzo dobrej jakości.

playtech
24.05.11, 18:54
Też miałem możliwość uczestniczenia. Zapisałem się i wyruszyłem z moją E-5. Kawał drogi przebyłem, ale zrobiłem to dla zabicia nudy :wink: Opłacało się - moje foto zajęło 1-sze miejsce :wink: Nie używałem PEN-a, gdyż brakowało mi pokręteł i jakoś nie leżało mi "to" małe w dłoni. Tak czy inaczej było interesująco.

klikacz
25.05.11, 08:56
Też miałem możliwość uczestniczenia. Zapisałem się i wyruszyłem z moją E-5. Kawał drogi przebyłem, ale zrobiłem to dla zabicia nudy :wink: Opłacało się - moje foto zajęło 1-sze miejsce :wink: Nie używałem PEN-a, gdyż brakowało mi pokręteł i jakoś nie leżało mi "to" małe w dłoni. Tak czy inaczej było interesująco.

Zaraz moment. Czy mam rozumieć, że zwycięskie zdjęcie nie było robione PENem? Regulamin chyba wyraźnie mówił, że ma to być PEN...

playtech
25.05.11, 09:13
Zaraz moment. Czy mam rozumieć, że zwycięskie zdjęcie nie było robione PENem? Regulamin chyba wyraźnie mówił, że ma to być PEN...

Oczywiście zdjęcie konkursowe było z PEN-a, ale w większości pstrykałem E-5 :)