PDA

Zobacz pełną wersję : e3-okleina



danmacz
8.03.11, 10:38
Mam pytanie do uzytkowników e3, czy w Wszych aparatach też odłazi okleina tuz pod spustem? Pytanie moje wynika z tego że mój aparat był juz w serwisie z tego powodu.Zaczęła odklejać się jakieś dwa miesiące po zakupie, ale wysłałem dopiero w grudniu, od tamtej pory zrobiłem z 250 zdjęć i widzę że znowu odołazi. Aparat kupiłem w maju zeszłego roku, ma wypstrykane ok 3000 fotek.Jeżeli to wada fabryczna, będę zastanawiał się co dalej.

Swoją drogą nie rozumiem jak można nie opanować technologii klejenia gumy do metalu tak aby nie odłaził, tym bardziej ze w poprzednim e1 było to notoryczne.

jackowlew
8.03.11, 10:46
Ja ma E-3 półtora roku i jak do tej pory wszystko jest na miejscu nic nie odłazi.

Sebu$
8.03.11, 11:09
Mam pytanie do uzytkowników e3, czy w Wszych aparatach też odłazi okleina tuz pod spustem? Pytanie moje wynika z tego że mój aparat był juz w serwisie z tego powodu.Zaczęła odklejać się jakieś dwa miesiące po zakupie, ale wysłałem dopiero w grudniu, od tamtej pory zrobiłem z 250 zdjęć i widzę że znowu odołazi. Aparat kupiłem w maju zeszłego roku, ma wypstrykane ok 3000 fotek.Jeżeli to wada fabryczna, będę zastanawiał się co dalej.

Swoją drogą nie rozumiem jak można nie opanować technologii klejenia gumy do metalu tak aby nie odłaził, tym bardziej ze w poprzednim e1 było to notoryczne.

Mam E-3 od trzech lat i nic nie odłazi, a wypstrykane ma 25 x więcej niż Twój :)

co do klejenia gumy do metalu to dobrym rozwiązaniem jest metoda szewska. Klej butapren. Jak dobrze wszystko zrobisz (odtłuścisz, zmatujesz, itp) to nie ma siły, aby się to samo odkleiło.

.

lisiajamka1
8.03.11, 11:10
Mnie się po półtora roku też odkleiła. Aparat był w serwisie, mam nadzieję
na półtoraroczny spokój.:grin:

danmacz
8.03.11, 11:20
Wiem że można na klej, ale nie po to wydawałem kilka tysiecy aby teraz bawić sie w Adama Słodowego.W moim przypadku zaczęło sie po wypstrykaniu 500 zdjec , tak ze chyba coś jest nie tak.Po powrocie z serwisu też widziałem ze będzie odłazić bo czułem puste przestrzenie pod gumą.Minęło nie całe dwa miesiące i widzę ze zaczyna puszczać pud spustem , tak jak zanim wysłałem do serwisu.Nie jest to jakaś poważna sprawa , ale jednak dosć irytujaca jak dla mnie.