PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki OR: Oczy



hades
10.01.11, 23:43
OR

"Oczy"


Laureatem tej edycji został Andytown


https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/645/e_1bw_resize2.jpg


Oczy (fot. Andytown)



Gratulujemy !!!



-----------------------------------------------------------------------



Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=645)


quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=645&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'


Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=645)



-----------------------------------------------------------------------



Masz pytanie dotyczące konkursu? Zadaj je w tym wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666


Nie wiesz jakie są zasady? Zajrzyj do regulaminu: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16772


Zobacz galerie dotychczasowych zwycięzców OlyRulez: https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=3

fura
22.01.11, 11:25
Panie hadesie, głosowalibymy?

hades
22.01.11, 14:46
Będziemy głosować od jutra.

fura
22.01.11, 14:49
Mi pasuje

TOKIN
25.01.11, 19:38
Będziemy głosować od jutra.

Jest gdzieś głosowanie?
Bo już jest .. po-po-jutrze:wink:

hades
25.01.11, 22:32
No i głosujemy.

gulasz
30.01.11, 12:41
ciężko było wybrać (mając 4 faworytów) :)

hades
1.02.11, 10:34
Po raz drugi w nieodległym czasie laureatem OR został Andytown!
Gratulacje!!!

grizz
1.02.11, 12:55
Gratuluję!

konradkkk
1.02.11, 13:07
gratuluje

Muminek
1.02.11, 13:07
Gratulacje, bardzo się podoba.

andytown
1.02.11, 13:37
dziękuję, cieszę się ze dużo uczestników uczestniczyło i było sporo prac:) bardzo ciekawie podchodzących do tematu...

bernard74
1.02.11, 13:38
gratki :):):)

apz
1.02.11, 13:52
Gratuluję równierz.

AP.

szamotl
1.02.11, 17:55
Proszę przyjąć i moje gratulacje.

henry1
1.02.11, 23:11
Nareszcie wybrałem właściwe zdjęcie :-D
Gratuluję !

k@czy
2.02.11, 01:52
Graty- bezkonkurencyjna fota :)

Krakman
2.02.11, 10:40
Gratulacje - wygrana zasłuzona. Choć... miałem innego faworyta.

Holek
2.02.11, 12:38
gratulacje, choć nie głosowałem na zwycięską fotkę, to miałem dylemat między tymi a innymi oczętami :)

chimol
2.02.11, 17:16
Przyłączam się do gratulacji:)

gulasz
7.02.11, 00:23
ja również się dolączam do gratulacji :)
wysoki poziom !!

irek50
7.02.11, 01:24
Słabo oceniam gust oceniających... Zdjęcie, które wygrało jest słabe (choć same oczy są ładne) Portret ma wadę perspektywy (zniekształcone proporcje twarzy) i wybielone szczegóły - Sam wybrałbym kilka innych lepszych nie licząc swojego :) --Bez gratulacji dla autora (ale zdjęcie nie jest tragiczne moim zdaniem)

gulasz
7.02.11, 01:49
ocen było 60 - a o gustach się nie dyskutuje...
nie wszystko musi być tak jak pisza o tym w książkach
kompozycja i perspektywa to wybór autora - ta się spodobała

i choć sama nie głosowałam na to zdjęcie - to było jednym z kilku faworytów...
dla mnie i tak ładnie :)

irek50
7.02.11, 09:36
Wydaje mi się ,że konkurs powinno oceniać jakieś "jury" . W galerii jest ocena przez forumowiczów, więc tu mogłoby być inaczej -- Zauważyłem, że wybór zdjęć do galerii publicznej przez moderatorów odzwierciedla znacznie bardziej ogólną jakość zdjęć w porównaniu z głosowaniem przez forumowiczów.

grizz
7.02.11, 09:59
Zauważyłem, że wybór zdjęć do galerii publicznej przez moderatorów odzwierciedla znacznie bardziej ogólną jakość zdjęć w porównaniu z głosowaniem przez forumowiczów.

To szalenie kiepsko zauwazyłeś, bo do galerii publicznej wędrują zdjęcia z automatu, po osiągnięciu określonej średniej (+akceptacji moda, ale to w celu wsadzania do publicznej tylko zdjec z olka i wyboru odpowiedniej kategorii)

irek50
7.02.11, 17:48
To szalenie kiepsko zauwazyłeś, bo do galerii publicznej wędrują zdjęcia z automatu, po osiągnięciu określonej średniej (+akceptacji moda, ale to w celu wsadzania do publicznej tylko zdjec z olka i wyboru odpowiedniej kategorii)
----------
Trudno uwierzyć w ten automat, ale pewne masz rację -- (czyli jakość zdjęć w konkursach i w galerii publicznej zależy od gustu statystycznego ?) :) --- (ależ mi dałeś po punktach minusowych --też Cię lubię)

grizz
7.02.11, 17:57
----------
Trudno uwierzyć w ten automat, ale pewne masz rację -- (czyli jakość zdjęć w konkursach i w galerii publicznej zależy od gustu statystycznego ?) :) --- (ależ mi dałeś po punktach minusowych --też Cię lubię)

Nie ma co wierzyć, czy nie wierzyć - wystarczy sprawdzić wątek w którym fotomic dokłądnie opisywał algorytm.

Jak ktoś wyjeżdża na biorących udział w zabawie i jeszcze mocno podkreśla, zą zwyciezcy nie pogratuluje to... wiesz:roll:

Mirek54
7.02.11, 18:02
Irek.A ja bym Twoje tak przerobil i wtedy by wygralo:grin::grin:

irek50
7.02.11, 18:02
Nie ma co wierzyć, czy nie wierzyć - wystarczy sprawdzić wątek w którym fotomic dokłądnie opisywał algorytm.

Jak ktoś wyjeżdża na biorących udział w zabawie i jeszcze mocno podkreśla, zą zwyciezcy nie pogratuluje to... wiesz:roll:
-----------
Z tymi gratulacjami to wiem :) ale chodziło mi o sens konkursu, jeśli przechodzi byle co... wystarczy moim zdaniem galeria w głosowaniu forumowiczów... (ale oczywiście nikt mi nie każe w to się bawić :) )
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Irek.A ja bym Twoje tak przerobil i wtedy by wygralo:grin::grin:

hehe -- Faktycznie lepiej , ale i tak by nie wygrało :)

andytown
7.02.11, 21:14
Irku drogi, powiem tak, rozjeżdżamy się coraz bardziej w podejściu do portretu i widzę w którą stronę oboje zmierzamy, nasze portrety będą się różnic coraz bardziej:P

Ja uważam ze świetnie świecisz (mistrzostwo świata - bez kontrastów, mocnych cieni - super),
ale kadrujesz ni jak:P, ani klasycznie, ani z nowocześnie (z małymi wyjątkami), czasami mi się wydaje ze nie kadrujesz, a kompozycja kadru ... no cóż dostajesz dużo piątek:D

Dużo też robi naprawdę ładna ostatnia modelka którą pokazałeś:PD

To wkręcanie śrubokręta to z czystej miłości do fotografii..

Jaśniejsza wersja jest lepsza - zdjąć trochę Highlightów i ocieplić to zdjęcie;D

bikeart
7.02.11, 21:19
zdjęcie jest świetne, gratuluję!

irek50
8.02.11, 10:23
Irku drogi, powiem tak, rozjeżdżamy się coraz bardziej w podejściu do portretu i widzę w którą stronę oboje zmierzamy, nasze portrety będą się różnic coraz bardziej:P

Ja uważam ze świetnie świecisz (mistrzostwo świata - bez kontrastów, mocnych cieni - super),
ale kadrujesz ni jak:P, ani klasycznie, ani z nowocześnie (z małymi wyjątkami), czasami mi się wydaje ze nie kadrujesz, a kompozycja kadru ... no cóż dostajesz dużo piątek:D

Dużo też robi naprawdę ładna ostatnia modelka którą pokazałeś:PD

To wkręcanie śrubokręta to z czystej miłości do fotografii..

Jaśniejsza wersja jest lepsza - zdjąć trochę Highlightów i ocieplić to zdjęcie;D
----------------------
Te piątki, które dostaję są w większości tyle samo warte (znaczy nic nie warte) jak i wyniki konkursu. Jedno i drugie to jest tylko plebiscyt popularności. Dla mnie liczą się naprawdę tylko oceny od ludzi, którzy mądrze argumentują oraz których zdjęcia cenię. Jeśli generalizujesz oceny moich portrecików (kazdy ma prawo do oceny oczywiście) to ja Tobie poradzę także, abyś odszedł od tej metody wygładzania cery -- dla mnie to jest nieestetyczne i sztuczne --Cera ma swoją fakturę, która nie powinna być niszczona na zdjęciu -- dopuszczam wyjątki od tej reguły, ale co za duzo to niezdrowo :) --pozdrawiam

irek50
9.02.11, 09:32
To szalenie kiepsko zauwazyłeś, bo do galerii publicznej wędrują zdjęcia z automatu, po osiągnięciu określonej średniej (+akceptacji moda, ale to w celu wsadzania do publicznej tylko zdjec z olka i wyboru odpowiedniej kategorii)

------------------------------
grizz: Urwałeś mi masę punktów reputacji, a jednak pod względem logicznym i praktycznym Twoja argumentacja jest błędna... Własnie o to chodzi, że musi być akceptacja moda, co często odsiewa ziarno od plew -- Dowodem jest moje ostatnie zdjecie, które nie weszło do publicznej...W sumie to jednak nie jest automat, a co najmniej półautomat, a moderatorzy mają obecnie znacznie lepszy gust niz "średnia klubowa" :) Jeszcze pytanie: Dlaczego nie mogę dać Ci punktów rep --<blokada> (na plus oczywiście) :)

grizz
9.02.11, 17:21
------------------------------
grizz: Urwałeś mi masę punktów reputacji, a jednak pod względem logicznym i praktycznym Twoja argumentacja jest błędna... Własnie o to chodzi, że musi być akceptacja moda, co często odsiewa ziarno od plew -- Dowodem jest moje ostatnie zdjecie, które nie weszło do publicznej...W sumie to jednak nie jest automat, a co najmniej półautomat, a moderatorzy mają obecnie znacznie lepszy gust niz "średnia klubowa" :) Jeszcze pytanie: Dlaczego nie mogę dać Ci punktów rep --<blokada> (na plus oczywiście) :)

1/ jakie zdjecie? Link.
2/ nie wiem. Przeczytaj komunikat.