PDA

Zobacz pełną wersję : SLR GS-3 pasek do gripa HLD-4



Sawicjusz
12.11.10, 13:31
Witam.
Mam nadzieję, że nie popełniam przestępstwa zamieszczając ten wątek w tym miejscu (jeżeli tak to proszę o przeniesienie).
Znalazłem w jednym z serwisów takie o to cudo
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280572570457&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
(nie drogo) i postanowiłem się tym podzielić, ja sobie kupiłem, to może jeszcze ktoś skorzysta.

MicSzu
12.11.10, 13:42
Genialna cena ! ! !

acidmk
12.11.10, 13:42
Hej,

Nawet nie wiedziałem że takie sudeńko oryginalne Oly ma :)

Ja mam kupiony pasek taki na alledrogo taki jak TU (http://allegro.pl/pasek-na-reke-canon-eos-550d-500d-450d-50d-40d-a-i1306862468.html) i działa świetnie z E520 i gripem.

Polecam !

Sawicjusz
12.11.10, 14:43
Panie i Panowie.
Jestem w trakcie ustalania ze sprzedającym wysyłki do kraju wielu sztuk wspomnianego wyżej paska.
Jeżeli są chętni to proszę o zgłaszanie się (w formie odpowiedzi na posta), nie chcę nic na tym zarabiać, zrobię to wszystko po kosztach, muszę tylko wiedzieć ile sztuk zamówić. Doliczyć do ceny paska będzie trzeba oczywiście wysyłkę do chętnych już na miejscu. No i mam cichą nadzieję, że jak ja robię to po kosztach, to potem nagle nie pojawią się paski w rodzimym serwisie aukcyjnym za cenę wiele wyższą.

Pozdrawiam
Marcin

MicSzu
12.11.10, 14:45
Panie i Panowie.
Jestem w trakcie ustalania ze sprzedającym wysyłki do kraju wielu sztuk wspomnianego wyżej paska.

Marcin



Poszło PW.

Sebu$
12.11.10, 14:55
no to czekamy na info
PW poszło ;)

.

viruuss
12.11.10, 15:11
witam
jestem zainteresowany takim cudem

pozdrawiam

Sawicjusz
12.11.10, 15:18
Mam jeszcze raz olbrzymią prośbę, nie piszcie do mnie na priv, mam ogromne problemy z poruszaniem się po forum (non stop komunikat "serwer forum nie odpowiada zbyt długo") i wchodzenie w każdą wiadomość z osobna to strata czasu, a wierzcie mi, że czasami trwa to nawet 5 min. Tak więc jeszcze raz proszę róbcie to tak jak kolega viruuss.

M.

grizz
12.11.10, 15:20
Tak więc jeszcze raz proszę rubcie to tak jak kolega Grizz.

M.

:roll:

ja właśnie pw wysłałem ;)

Wchodz na forum przez jakieś proxy - niestety mamy problem z dostawcą.

Sawicjusz
12.11.10, 16:19
OK, sprawa wygląda tak:

Będę zamawiał 20 szt.
Koszt sztuki to 6$ - wg aktualnego kursu przy mojej płatności (dopiszę)
Przesyłka w Polsce 10 PLN

Zamówienia:
- moje 1 szt.
-sebuś 4 szt
- MicSzu 1 szt (poprawione z 3)
- Viruuss 1 szt
- Grizz 1 szt.
- henry1 2szt

Jeżeli chodzi o resztę to kto pierwszy ten lepszy, więcej nie zamówię bo zaczyna się zabawa z cłem (wg. sprzedającego).

Mam nadzieję, że wszystko będzie po naszej myśli...

MicSzu
12.11.10, 16:26
Jak po 6$ to ja biorę 1 sztuke.

henry1
12.11.10, 17:16
Witam !

Poproszę dwie sztuki .

Pzdr

Esjot
12.11.10, 19:09
To ja tez poproszę jedna sztukę.Chyba się jeszcze zmieściłem w limicie?:)

Moominek
12.11.10, 19:55
To i ja się piszę jeśli można, na 1 sztukę. Niby to do HLD-4, ale myślę że z HLD-5 też da radę.

nyny
12.11.10, 23:03
Rowniez poprosze 1 sztuke.
pozdro

jozinzbazin
13.11.10, 00:59
I ja,i ja,i ja !!!:lol::esystem:
Też bardzo proszę 1 sztukę.

Sawicjusz
13.11.10, 12:17
Witam.
Na tą chwilę zmówione jest 17szt. i jest jeszcze jedna sprawa.
Dostałem maila od sprzedającego, że cena uległa zmianie.
Paski nie będą kosztowały 6$ tylko 4,5$, pomęczyłem i zszedł troszkę z ceny. Cieszymy się... chyba...

heniobe
13.11.10, 12:50
12 bm o 18,27 wysłałem na PV prośbę o 2 szt. doszło ? pozdrawiam hb

acidmk
13.11.10, 13:21
Jak oryginał to i ja się skuszę na 1 szt. :)

RadioErewan
13.11.10, 13:24
Nie znamy autora wątku (jest nowy). Uprzedzę więc tylko, że wszelkie propozycje przedpłaty w tej akcji spowodują natychmiastowe usunięcie tematu.
Trzymam kciuki, by się wam udało. Pamiętajcie jednak, że to nie portal aukcyjny, a przy okazji warto zachować nieco ostrożności (przepraszam za te uwagi autora, jednak musiały tu paść).

Pozdrawiam

MicSzu
13.11.10, 14:01
RE oczywiście brałem to też pod uwagę, i też polecam wszystkich o zachowanie ostrożności.



Pozdrawiam i czekam na dalszy rozwój sytuacji.

Eddie
13.11.10, 14:42
Mam E-3 i Hld-4, więc taki pasek też chętnie kupię. Sztuk 1, jeśli się załapałem, poproszę.

Sawicjusz
13.11.10, 14:44
Wiem, że jestem nowy i zaufanie trzeba mieć w takim wypadku ograniczone, oczywiście nie chcę od nikogo żadnych pieniędzy ! Zapłaciłem ze swoich, a wysyłał będę chyba za pobraniem, tal żeby nikogo nie "ściskało", robię przysługę tym którzy nie mają konta w serwisie w którym to kupiłem i nie mają konta PayPal. Zresztą robię to na prośbę jednego z użytkowników. W giełdzie wystawiłem używaną puszkę, tam jest link do aukcji i można w komentarzach poniekąt sprawdzić moją uczciwość, to tyle tłumaczenia się.

Co do oryginalności produktu... nie ręczę za to, ale sprzedający to zarejestrowana firma i ma 100% pozytywów.

Lista na tą chwilę wygląda tak :

Ja - 1szt
Grizz - 1szt
MicSzu - 1szt
Viruuss - 1szt
Sebu$ - 4szt
Henry1 - 2szt
Heniobe - 2szt
Witt - 1szt
Esjot - 1szt
Moominek - 1szt
Nyny - 1szt
Jozinzbazin - 1szt
Acidmk - 1szt
Eddie - 1szt

Jeszcze jeden i koniec listy...

RadioErewan
13.11.10, 15:05
Luz, po prostu muszę dmuchać na zimne. Dobrze, że to rozumiesz. Chwali ci się chęć pomocy innym. Jak się akcja uda, zapewne zgarniesz sporo po reputacji.

Pozdrawiam

apz
13.11.10, 15:26
Co do oryginalności produktu... nie ręczę za to, ale sprzedający to zarejestrowana firma i ma 100% pozytywów.

Lista na tą chwilę wygląda tak :

Ja - 1szt
Grizz - 1szt
MicSzu - 1szt
Viruuss - 1szt
Sebu$ - 4szt
Henry1 - 2szt
Heniobe - 2szt
Witt - 1szt
Esjot - 1szt
Moominek - 1szt
Nyny - 1szt
Jozinzbazin - 1szt
Acidmk - 1szt
Eddie - 1szt

Jeszcze jeden i koniec listy...

Jak jeszcze jeden - to poproszę 1 szt.

Sawicjusz
13.11.10, 15:37
No to lista się zamknęła, teraz tylko czekam na paczkę i wysyłki.

m.

MicSzu
13.11.10, 15:55
No to lista się zamknęła, teraz tylko czekam na paczkę i wysyłki.

m.



To kiedy orientacyjnie bedziemy je mogli widzieć u siebie?:)


Ps.ja bym wolał zrobić przelew ponieważ ''pobranie'' to koszt prawie 20zł nawet przy najniższej wadze paczki.

nyny
13.11.10, 17:04
To kiedy orientacyjnie bedziemy je mogli widzieć u siebie?:)


Ps.ja bym wolał zrobić przelew ponieważ ''pobranie'' to koszt prawie 20zł nawet przy najniższej wadze paczki.

Tez preferuje przelew jako forme zaplaty.

Sawicjusz
13.11.10, 17:59
Panowie.
Wymyślimy coś, żeby zminimalizować koszty, na razie, to trzeba się doczekać na paczkę. Zejście z ceny (koszt wysyłki) miało wpływ na wysyłkę. Sprzedawca napisał do mnie, że dojdzie w ciągu 15/25 dni (standard), to będziemy mieli je na gwiazdkę :wink:. Póki co, pozostaje jedynie cierpliwie czekać.

Nemo5576
13.11.10, 18:37
Sebu$ nie bądź żyła zrezygnuj z jednego :shock:

yac
13.11.10, 18:46
Również jestem zainteresowany 1 sztuką

jacek00
13.11.10, 18:48
To zamówcie sobie bezpośrednio z ebay. Wyjdzie podobnie jak tutaj przez pośrednika, a i szybciej powinno być.

Ja właśnie sobie zamówiłem bezpośrednoio z aukcji. Całość wyjdzie mnie niecałe 20 zł łącznie z przesyłką do Polski. To chyba nie są jakieś wielkie pieniądze ;)

Moominek
13.11.10, 19:38
To zamówcie sobie bezpośrednio z ebay. Wyjdzie podobnie jak tutaj przez pośrednika, a i szybciej powinno być.

Ja właśnie sobie zamówiłem bezpośrednoio z aukcji. Całość wyjdzie mnie niecałe 20 zł łącznie z przesyłką do Polski. To chyba nie są jakieś wielkie pieniądze ;)

Niby tak, ale za te kilka złotych nie będę się specjalnie rejestrował i kombinował z wpłatami zagranicznymi.
Wyklikane z mobilka

jacek00
13.11.10, 19:52
Niby tak, ale za te kilka złotych nie będę się specjalnie rejestrował i kombinował z wpłatami zagranicznymi.
Wyklikane z mobilka

No jak nie masz konta w ebay i np paypal to jasne :)

Sawicjusz
13.11.10, 19:59
Hmm... to zależy jakie kilka złotych. Przeliczyłem sobie to na spokojnie i wychodzi:

Pasek 13PLN szt, z przesyłką (kurde ale cena:grin:)
Przesyłka w kraju (listem w bezpiecznej kopercie) 4PLN - tak sobie to wymyśliłem, że w każdym liście będą moje dane do przelewu, zaufam klubowiczom i poczekam na kasę.

Razem 17PLN

Jak dla mnie, to gdybym miał możliwość kupienia go w Polsce, nawet za 34PLN to i tak bym go kupił, zawsze ma logo, do czego ja akurat przykładam dużą wagę i, i tak byłby tańszy niż zamiennik proponowany na alle....

Nie ma co bić piany (czekamy na pakę), kto ma możliwość kupi na aukcji, kto jej nie ma, mógł skorzystać z mojej propozycji i tyle.

heniobe
13.11.10, 20:06
... dobrze to wymyśliłeś ale proponuję list polecony. Po pierwsze nie zginie a i ślad jakiś będziesz miał... pozdrawiam hb.

Eddie
13.11.10, 20:31
No pieknie! Da znac kiedy przeslac Ci dane do wysylki. Poki co, brawo!

MicSzu
13.11.10, 20:46
Sebu$ nie bądź żyła zrezygnuj z jednego :shock:

Nie martw się, znajdziesz je później na allegro;)

Sebu$
13.11.10, 20:50
Sebu$ nie bądź żyła zrezygnuj z jednego :shock:

oki, jeden idzie dla Ciebie - tylko napisz do Sawicjusz`a :)


Nie martw się, znajdziesz je puzniej na allegro;)

naucz się poprawnej pisowni i nie oceniaj innych po sobie.

.

MicSzu
13.11.10, 20:54
naucz się poprawnej pisowni i nie oceniaj innych po sobie.

.

Spoko Luuuuz nie martw się;)

Nemo5576
13.11.10, 20:54
Suuuper :)

jozinzbazin
14.11.10, 02:12
Witam.
Na tą chwilę zmówione jest 17szt. i jest jeszcze jedna sprawa.
Dostałem maila od sprzedającego, że cena uległa zmianie.
Paski nie będą kosztowały 6$ tylko 4,5$, pomęczyłem i zszedł troszkę z ceny. Cieszymy się... chyba...
Jak nie wiem co !!!:mrgreen:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Panowie.
Wymyślimy coś, żeby zminimalizować koszty, na razie, to trzeba się doczekać na paczkę. Zejście z ceny (koszt wysyłki) miało wpływ na wysyłkę. Sprzedawca napisał do mnie, że dojdzie w ciągu 15/25 dni (standard), to będziemy mieli je na gwiazdkę :wink:. Póki co, pozostaje jedynie cierpliwie czekać.
Miejscowość Piątek jest uznanym środkiem Polski,więc zjedziemy się tam wszyscy,a potem założymy forum Olypasek:lol:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Hmm... to zależy jakie kilka złotych. Przeliczyłem sobie to na spokojnie i wychodzi:

Pasek 13PLN szt, z przesyłką (kurde ale cena:grin:)
Przesyłka w kraju (listem w bezpiecznej kopercie) 4PLN - tak sobie to wymyśliłem, że w każdym liście będą moje dane do przelewu, zaufam klubowiczom i poczekam na kasę.

Razem 17PLN

Jak dla mnie, to gdybym miał możliwość kupienia go w Polsce, nawet za 34PLN to i tak bym go kupił, zawsze ma logo, do czego ja akurat przykładam dużą wagę i, i tak byłby tańszy niż zamiennik proponowany na alle....

Nie ma co bić piany (czekamy na pakę), kto ma możliwość kupi na aukcji, kto jej nie ma, mógł skorzystać z mojej propozycji i tyle.
Dostosuję się.W końcu robisz nam wszystkim przysługę.To miłe, dzięki.

jacek00
22.11.10, 12:26
Się mile zaskoczyłem. Zamówienia dokonałem 10.11, i już dziś do mnie dotarło :)

acidmk
22.11.10, 12:34
Się mile zaskoczyłem. Zamówienia dokonałem 10.11, i już dziś do mnie dotarło :)
No i jak? Fajny? opowiadaj coś więcej :-P

jacek00
22.11.10, 12:43
No i jak? Fajny? opowiadaj coś więcej :-P

Nie wiem. Żona dała cynk, że coś przyszło z Hongkongu :) Otworzyła i mówi, że pasek dokładnie taki jak na zdjęciu z ebay :) Wieczorem zobacze na własne oczy jak to wygląda ;)

acidmk
22.11.10, 13:15
ciekawy jestem jak z jakością, wygodą. Zobaczymy.

jacek00
22.11.10, 18:23
Dotarłem do domu, pasek przyczepiłem :)
Sam uchwyt wygląda porządnie, wykonanie bardo dobre. Nie mam powodów aby nie wierzyć, że to oryginał. Pasek zapakowany w pudełeczko Olympus, w środku instrukcja montażu :D Do E-620 i gripu HLD5 pasuje bez problemu. Ma także miejsce na pasek na szyję. Tak więć montująć uchwyt do gripa, nie musimy pozbywać się paska na szyję.

Co do wygody to chyba kwestia przyzwyczajenia. Ja mam duże ręce i na razie czuje lekki dyskomfort, bo ręka chwyta teraz grip zawsze tak samo. Minusem na pewno jest robienie zdjęć w pionie, bo musimy wyjąć ręke z uchwytu i dopiero złapać za grip w pionie.

To tak na szybko. Zobaczymy jak będzie się to sprawować w praktyce :)

acidmk
22.11.10, 18:50
Fajnie, dzięki za opis i pretest. Ja używam takiej jak pisałem kilka postów wcześniej...a łapki też mam nie za małe i chwale sobie bardzo. Wydaje się że będzie Ok.

jacek00
22.11.10, 20:40
Przed chwilą znowu się troche bawiłem, i faktycznie to tylko kwestia przyzwyczajenia :) Już go praktycznie nie czuć. Po prostu ręka wchodzi i już :)

Sebu$
22.11.10, 20:45
no to ja czekam na przesyłkę od Sowicjusz`a z niecierpliwością. Kolega mający D90 z gripem też się nie może doczekać ;) .... Nikonek z paskiem Oly :mrgreen:

.

henry1
28.11.10, 21:52
Sawicjuszu na jakim etapie jest nasze zamówienie ?
Kiedy, gdzie, ile i dlaczego tak drogo ? :-) :-) :-)

czmielek
28.11.10, 23:04
Do mnie tez dotarł po kilku dniach. Zamawiałem indywidualnie. melduje że do e-1 z gripem tez pasuje jak ulał.

Sawicjusz
2.12.10, 13:50
Większa paczka, dłuższa droga... spoko !! Właśnie dotarła !!
Wszystkich, którzy zamawiali pasek u mnie proszę o przysłanie danych (wraz z nickiem z forum) do wysyłki na adres:

sawicjusz@gmail.com

Tylko na ten adres, ja nadal mam potworne problemy z forum. Po przysłaniu adresów wyślę dane mojego konta w mailach zwrotnych. Będzie tam też całkowity koszt czyli:
Pasek + koperta + znaczek (polecony)

MicSzu
2.12.10, 17:22
Wszystkich, którzy zamawiali pasek u mnie proszę o przysłanie danych (wraz z nickiem z forum) do wysyłki na adres:

sawicjusz@gmail.com




WItaj.


E-mail wysłałem.



Pozdrawiam i Dziękuję:)

Esjot
2.12.10, 17:29
Witaj.
Ja również posłałem wiadomość.

heniobe
2.12.10, 17:55
wysłałem, dzieki. hb

henry1
2.12.10, 18:41
I ja . I ja też wysłałem .

apz
2.12.10, 19:07
wysłałem

Eddie
2.12.10, 19:36
Wiadomość wysłana

Nemo5576
2.12.10, 19:54
Tyż wysłałem :)

nyny
2.12.10, 20:19
No to jak wszyscy pisza to ja tez:)
Wyslalem.

pozdro

Sebu$
2.12.10, 20:38
No to jak wszyscy pisza to ja tez:)
Wyslalem.

pozdro

a co mi tam .... też napiszę, że napisałem ;)


.

jozinzbazin
2.12.10, 21:48
Dołączam do kolegów, kontakt wysłany.

Sawicjusz
2.12.10, 22:10
Nie dotarły dane:

Henry1
Witt
Moominek

Panowie ruchy bo wysyłka jutro...


BTW
Przesyłka na cle w Warszawie leżała 6 dni ! Szok !!
Jak odebrałem ją z poczty i pierwsza myśl... wtopa !! Paczka za mała, na bank nie ma w niej 20 szt, a tu się okazuje, że chińczyk spryciarz rozebrał wszystko, poskładał pudełeczka i wysłał mini paczuszkę, która strasznie interesował gości na cle (otworzyli ją i zaplombowali swoimi naklejkami).
Przypuszczalnie sprawdzili oryginalność, bo do mnie dotarła, gdyby było inaczej to pewnie dalej leżała by na cle, a ja dostał bym odpowiednie wezwanie. Pomysł ze złożonymi pudełkami jak najbardziej mi się podoba, to i ja tak zrobię.
m.

Moominek
2.12.10, 23:30
Nie dotarły dane:

Henry1
Witt
Moominek

Panowie ruchy bo wysyłka jutro...


Dane poszły na podanego maila.



BTW
Przesyłka na cle w Warszawie leżała 6 dni ! Szok !!
Jak odebrałem ją z poczty i pierwsza myśl... wtopa !! Paczka za mała, na bank nie ma w niej 20 szt, a tu się okazuje, że chińczyk spryciarz rozebrał wszystko, poskładał pudełeczka i wysłał mini paczuszkę, która strasznie interesował gości na cle (otworzyli ją i zaplombowali swoimi naklejkami).
Przypuszczalnie sprawdzili oryginalność, bo do mnie dotarła, gdyby było inaczej to pewnie dalej leżała by na cle, a ja dostał bym odpowiednie wezwanie. Pomysł ze złożonymi pudełkami jak najbardziej mi się podoba, to i ja tak zrobię.
m.

http://lawka.pl/filmy/32/Instrukcja_skladania_Tshirta_po_Japonsku :cool:

henry1
2.12.10, 23:37
Wysłałem o 17 .40
Jeśli nie dotarło to wyślę jeszcze raz. :-(



Profilaktycznie wysłałem jeszcze raz .

Roby
3.12.10, 02:53
Panowie ruchy bo wysyłka jutro...





Sawicjusz gdyby jedna sztuka się jakoś dziwnym trafem została chętnie odkupię:lol:

Sawicjusz
3.12.10, 09:55
Henry1.. daj te dane na prv, nasze poczty są jakieś niekompatybilne :shock: nadal nie mam danych.

Roby, niestety teraz to już tylko od któregoś z użytkowników, ewentualnie samemu przez ebay.

Moominek
3.12.10, 11:13
A moje dane doszły? Bo potwierdzenie przeczytania nie wróciło.
Wyklikane z mobilka

henry1
3.12.10, 12:07
Henry1.. daj te dane na prv, nasze poczty są jakieś niekompatybilne :shock: nadal nie mam danych.

Roby, niestety teraz to już tylko od któregoś z użytkowników, ewentualnie samemu przez ebay.

Witam !

Wysłałem przez forumowe PW

Sawicjusz
3.12.10, 12:41
Panowie.
Wszystkie dane do wysyłki już mam, paczuszki są już naszykowane (pomagała mi córcia i będę musiał za to kupic jakiegoś "zu zu petsa", jeszcze nie wiem co to jest, ale chyba nie słoń:grin:). Co do kosztów to wygląda to następująco:

Osoby które zamówiły jeden pasek - 19,33 PLN
Osoby które zamówiły dwa paski - 32,43 PLN
Osoba która zamówiła trzy paski - 45,03 PLN

Paski zostaną wysłane listami poleconymi w opcji priorytetowej.

Po otrzymaniu listu, wpłaty należności proszę dokonać na konto:

Multibank
Marcin Sawicki (reszta adresu na kopertach)
98 1140 2017 0000 4702 0010 1267

Pozdrawiam
Marcin

Sebu$
3.12.10, 12:49
.....

Osoba która zamówiła trzy paski - 45,03 PLN



to "szpekulant" jakiś normalnie jest ;) :mrgreen:


p.s.
.... pomagała mi córcia i będę musiał za to kupic jakiegoś "zu zu petsa", jeszcze nie wiem co to jest ....

ja przez dłuższy czas nie wiedziałem co to znaczy "bidzia bam" .... aż pewnego dnia dziecko dorwało jakiegoś grosika i głośno krzyczało bidzia bam, bidzia bam .... :roll:

.

Nemo5576
3.12.10, 12:53
będę musiał za to kupic jakiegoś "zu zu petsa", jeszcze nie wiem co to jest, ale chyba nie słoń:grin:).

Masz przegwizdane

http://www.amazon.com/s?url=search-alias%3Dtoys-and-games&field-keywords=zhu+zhu&x=0&y=0

Coby komplet kupić będziesz musiał swojego Olka zastawić ;)

Sebu$
3.12.10, 13:00
Masz przegwizdane

http://www.amazon.com/s?url=search-alias%3Dtoys-and-games&field-keywords=zhu+zhu&x=0&y=0

Coby komplet kupić będziesz musiał swojego Olka zastawić ;)

już się wyprzedaje .... na początek z pasków do gripa :mrgreen:


.

Sawicjusz
3.12.10, 13:15
Nie wiedzieć czemu, ale jestem pewien, że ta chomiczyca, czy jak tam się mówi na samicę chomika, będzie mi się śniła w najgorszych koszmarach...

Amazon.com: Zhu Zhu Pets Hamster Toy Jilly with Clip On Dress & Tiara: Toys & Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51m91FgVhaL.@@AMEPARAM@@51m91FgVhaL (http://www.amazon.com/Zhu-Pets-Hamster-Jilly-Dress/dp/B003BS1VQ0/ref=sr_1_17?s=toys-and-games&ie=UTF8&qid=1291374728&sr=1-17)

Jak to córcia... na bank wybierze coś w różowej kiecce... ale czego dla dzieci się nie robi... przetrwam...

Eddie
3.12.10, 16:50
Sawicjusz, nie wiem w jakim wieku masz córkę, ale spróbuj najpierw negocjacji. Moja za moment kończy sześć lat, ale już pół roku temu udał się nam wyśmigać od tych potworów chomikowato-prądem-napędzanych. Jak zobaczyłem ile to kosztuje; co trzeba dokupić, żeby to miało sens i ile kosztuje to co trzeba dokupić; jak uświadomiłem sobie jak szybko ten cały szuwaks pójdzie w kąt, żeby kurz zbierać, to wytężałem umysł do ostatnich sił, żeby tylko uniknąć bankructwa. Nie rezygnuj, nawet w najmniejszym człowieku tkwi rozsądek ;)

Moominek
3.12.10, 17:23
Znaczy z tymi chomikami jak z budową systemu ;)
Wyklikane z mobilka

Eddie
3.12.10, 18:22
Znaczy z tymi chomikami jak z budową systemu ;)
Wyklikane z mobilka

Gorzej, tych chomików nie sprzedasz :)

Sawicjusz
3.12.10, 19:26
Moja młoda w lutym będzie miała 7 lat, od września chodzi do szkoły i trenuje gimnastykę art. i dzięki Bogu, bo dopóki nie miała gdzie spożyć energii produkowanej przez jakiś potężny reaktor atomowy, to mówiłem na nią albo "tornado" (niszczy wszystko w około), albo "epidemia" (nie wiadomo skąd, już tu jest... zaraz będzie gorzej). Dzieci mają to do siebie, że ich uśmiech, oczy basset hunda i słowo taaaatooooo wystarcza. A tak na poważnie to jest cudowna i póki co to żałuje tylko tego, że jest jedynaczką (rozpieszczoną).

BTW
Może ktoś ma ochotę na 500 gogosów, 360kilka little pet"s, albo innych potworów, które nie mieszczą się już nigdzie....:evil:

henry1
4.12.10, 02:29
Moja młoda w lutym będzie miała 7 lat, od września chodzi do szkoły i trenuje gimnastykę art. i dzięki Bogu, bo dopóki nie miała gdzie spożyć energii produkowanej przez jakiś potężny reaktor atomowy, to mówiłem na nią albo "tornado" (niszczy wszystko w około), albo "epidemia" (nie wiadomo skąd, już tu jest... zaraz będzie gorzej). Dzieci mają to do siebie, że ich uśmiech, oczy basset hunda i słowo taaaatooooo wystarcza. A tak na poważnie to jest cudowna i póki co to żałuje tylko tego, że jest jedynaczką (rozpieszczoną).

BTW
Może ktoś ma ochotę na 500 gogosów, 360kilka little pet"s, albo innych potworów, które nie mieszczą się już nigdzie....:evil:

Może przekaż do jakiegoś domu dziecka, sierotki się ucieszą :-)

Sawicjusz
4.12.10, 10:28
Cieszą się, cieszą, mam tak czasami, że robię coś zupełnie bezinteresownie tylko po to żeby poczuć satysfakcję, najczęściej dla dzieci właśnie...:grin:

henry1
4.12.10, 15:47
Cieszą się, cieszą, mam tak czasami, że robię coś zupełnie bezinteresownie tylko po to żeby poczuć satysfakcję, najczęściej dla dzieci właśnie...:grin:

Cieszę się, że Ty się cieszysz, że dzieci się cieszą. :-)

Nemo5576
6.12.10, 14:40
Pasek od Sawicjusza właśnie dotarł :) Po krótkiej walce (dobrze że dali instrukcję :-P) przyczepiony. Do E-520 z BH-E51 też świetnie pasuje :) Wielkie dzięki i +rep dla Sawicjusza.

heniobe
6.12.10, 14:40
... donośny głos trąbki, poznałem, to pocztylion. Przyniósł mi kopertę od Ciebie. Wspaniałości, dzięki, że chciało Ci się bezinteresownie fatygować. Przelew poszedł. Jeszcze raz dziękuje.
PS. plusy też . pozdrawiam hb

jozinzbazin
6.12.10, 17:13
Trzeci !!!!!!!!
Właśnie odebrałem paczuszkę i nie będę pasunia używał,bo taki śliczniusi,mięciutki.....
Reputacja poszła w górę,rzecz jasna.
Dzięki serdeczne.

grizz
6.12.10, 17:34
Dziki za przesyłkę! :D

Sebu$
6.12.10, 17:35
Pasek od Sawicjusza właśnie dotarł :) Po krótkiej walce (dobrze że dali instrukcję :-P) przyczepiony. Do E-520 z BH-E51 też świetnie pasuje :) Wielkie dzięki i +rep dla Sawicjusza.


... donośny głos trąbki, poznałem, to pocztylion. Przyniósł mi kopertę od Ciebie. Wspaniałości, dzięki, że chciało Ci się bezinteresownie fatygować. Przelew poszedł. Jeszcze raz dziękuje.
PS. plusy też . pozdrawiam hb


Trzeci !!!!!!!!
Właśnie odebrałem paczuszkę i nie będę pasunia używał,bo taki śliczniusi,mięciutki.....
Reputacja poszła w górę,rzecz jasna.
Dzięki serdeczne.



no ja tam grzecznie czekam na 3 przesyłki w jednym ;)

jeszcze nic nie mam a jutro jadę do stolycy na rozmowę o pracę i zaś będę musiał czekać kolejny dzień ... :)

.

nyny
6.12.10, 18:31
A do mnie doszedl caly i zdrowy juz rano:)
Ja odwdzieczylem sie repem i rzecz jasna przelewem (pieniadze powinny byc jutro na koncie).
Dzieki wielkie

pozdro

viruuss
6.12.10, 18:37
właśnie dotarł :)
wielkie dzięki jeszcze raz !!
przelew poszedł
pozdrawiam

Sebu$
6.12.10, 18:47
Sawicjusz
Klubowicz(ka)

Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Mężczyzna
Posty: 19
Siła oceny: 0


zaraz się to zmieni i będzie plusk minusk pińcet :)

p.s
no i grizz`elella kupowała również :-P .... a z nim nie ma tak łatwo ;)


.




.

jozinzbazin
6.12.10, 20:57
Sawicjusz
Klubowicz(ka)

Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Mężczyzna
Posty: 19
Siła oceny: 0


zaraz się to zmieni i będzie plusk minusk pińcet :)

p.s
no i grizz`elella kupowała również :-P .... a z nim nie ma tak łatwo ;)


.




.
Przez łapownictwo do socjalizmu. :lol::lol::lol::lol::lol:

Sebu$
6.12.10, 21:34
ajtam, ajtam ... bardziej rozdawnictwo ;)


.

henry1
6.12.10, 21:48
A do mnie nie dotarł :-(
Może jutro :-)

Moominek
6.12.10, 22:22
Dotarł! Dobrze że była instrukcja ;)
Wyklikane z mobilka

Nemo5576
6.12.10, 22:43
Mam pytanie do innych posiadaczy. Według instrukcji górna sprzączka ma dodatkowe wycięcie przez które można przewlec zwykły pasek do założenia na szyję/ramię. U mnie takowe nie występuje. Z ciekawości pytam czy u wszystkich brakuje, czy tez pasek występuje w dwóch wersjach? No i pytanie zasadnicze, czemu taki fajny gadżet jak GS-3 nie jest sprzedawany w Polsce :P

Edit

Jest :)

http://sklep.trendz.pl/pasek-na-r-k-olympus-gs-3-pr-70949-29

Sawicjusz ty normalnie świętym zostaniesz :D Za darmo rozdajesz ;)

Moominek
6.12.10, 22:55
W sprzączce mam 3 otwory. 2 do paska, 1 do paska na szyję (na początku był przez niego przewleczony pasek do gripa ale trzeba go stamtąd wyciągnąć.
Wyklikane z mobilka

Nemo5576
6.12.10, 23:15
Fakt :) Widać jestem tak oporny ze nawet instrukcja mi nie pomoże :)

henry1
7.12.10, 00:13
Mam pytanie do innych posiadaczy. Według instrukcji górna sprzączka ma dodatkowe wycięcie przez które można przewlec zwykły pasek do założenia na szyję/ramię. U mnie takowe nie występuje. Z ciekawości pytam czy u wszystkich brakuje, czy tez pasek występuje w dwóch wersjach? No i pytanie zasadnicze, czemu taki fajny gadżet jak GS-3 nie jest sprzedawany w Polsce :P

Edit

Jest :)

http://sklep.trendz.pl/pasek-na-r-k-olympus-gs-3-pr-70949-29

Sawicjusz ty normalnie świętym zostaniesz :D Za darmo rozdajesz ;)

Cena w sklepie chora, oj bardzo chora .

jozinzbazin
7.12.10, 01:00
Fakt :) Widać jestem tak oporny ze nawet instrukcja mi nie pomoże :)
Nie przejmuj się,też dopiero zmontowałem wszystko do kupy,a i tak w praniu wyjdą jeszcze wszelakie regulacje.
Ogólnie jest super,świetnie trzyma się na dłoni,jest miękki,tylko troszkę trudniej sięgnąć przycisk ISO,WB i ekspozycji.
"Ale co z tego,że wskazujący sztywny,kiedy środkowy się ugina" :lol::lol::lol:

acidmk
7.12.10, 15:18
Ja właśnie dostałem swój :)

Bardzo fajny, materiał dużo lepszy niż na aukcjach na alledrogo, jakość świetna.

Bardzo dziękuję za akcje
+ rep poszedł

MicSzu
7.12.10, 16:09
To niesparwiedliwe :( mnie jeszcze mikołaj z paskiem nie odwiedził...

acidmk
7.12.10, 16:20
To niesparwiedliwe :( mnie jeszcze mikołaj z paskiem nie odwiedził...
A byłeś grzeczny? Może masz pod poduszka lub na balkonie się znajdzie :grin:

MicSzu
7.12.10, 16:44
A byłeś grzeczny? Może masz pod poduszka lub na balkonie się znajdzie :grin:

Byłem i to bardzo i szukac też szukałem i nie widzę go nigdzie, ale mam nadzieję, że dotrze:)

Esjot
7.12.10, 20:09
Jest,przesyłka już czekała na mnie w domu.Dzięki serdeczne.
Przelew w drodze.

henry1
7.12.10, 20:46
Sawicjuszu, niech Tobie bóg OLIMP w sprzęcie wynagrodzi ! :-)
Właśnie otrzymałem przesyłkę. Jeden będzie do nowego E-5 .
Wielkie dzięki! Rano wyślę należność.

Sebu$
8.12.10, 09:56
.... mam i ja !

Dzięki wielkie :mrgreen:

przelew już "idzie" do Ciebie ;)

plusik też

.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
.... gdyby ktoś nie otrzymał instrukcji do paska to jest TU (http://support.olympus.co.jp/jp/support/dlc/archive/man_gs3.pdf) ;)


.

Eddie
9.12.10, 10:23
Pasek przyszedł, plus i przelew poszły.

Muszę przyznać, że to genialne rozwiązanie. Zwyczajny pasek na szyję podczas używania aparatu z gripem plątał mi się jak mysz po pustym spichlerzu. Teraz jest dużo lepiej, choć ruchy dłoni są delikatnie ograniczone. Nie mniej, cudowny wynalazek :)

MicSzu
9.12.10, 16:35
Ja też juz przesyłkę otrzymałem:) Dziękuję BARDZO.



Przelew już poszedł i + też.



Pozdrawiam.

moose
9.12.10, 17:16
Czy nie jest może planowana taka akcja po raz drugi? Jak to powiedział kiedyś Czerwony Kapturek ,, O ja gupia ****..." się spóźniłem byłem.

Nemo5576
10.12.10, 21:05
Trzeba by jakiegoś społecznika z kontem na e-bay znaleźć :)

DIONIZY
11.12.10, 08:25
Czy nie jest może planowana taka akcja po raz drugi? Jak to powiedział kiedyś Czerwony Kapturek ,, O ja gupia ****..." się spóźniłem byłem.

Tutaj znalazłem coś takiego.

http://allegro.pl/pasek-nadgarstkowy-olympus-e-30-e30-e-620-e620-i1319166111.html
http://allegro.pl/pasek-nadgarstkowy-olympus-e-520-e520-e-450-e450-i1319166119.html

Pozdrawiam

Sebu$
11.12.10, 10:41
Tutaj znalazłem coś takiego.

http://allegro.pl/pasek-nadgarstkowy-olympus-e-30-e30-e-620-e620-i1319166111.html
http://allegro.pl/pasek-nadgarstkowy-olympus-e-520-e520-e-450-e450-i1319166119.html

Pozdrawiam

o takich paskach to wszyscy wiedzą ;)

tu chodziło o "ordżinala" z napisem Olympus z dotacją cenową :mrgreen:


.

apz
11.12.10, 13:00
Do mnie też doszedł - pieniążki zaksięgują w poniedziałek.
Dziękujęi i pozdrawiam AP.

Sawicjusz
11.12.10, 13:07
Akcja zakończona !! Mam od wszystkich potwierdzenia, że paski dotarły.
No nic tylko się cieszyć...

:grin::grin::grin:

henry1
11.12.10, 15:44
Akcja zakończona !! Mam od wszystkich potwierdzenia, że paski dotarły.
No nic tylko się cieszyć...

:grin::grin::grin:

Paski dotarły, lepiej sprawdź czy kasa dotarła :-D :-D :-D