PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki OR: Nuda...



hades
2.11.10, 02:55
OR

"Nuda..."

Laureatką tej edycji została Igorra

https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/623/nuda.jpg

Nuda... (fot. Igorra)


Gratulujemy !!!


-----------------------------------------------------------------------


Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=623)

quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=623&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'

Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=623)


-----------------------------------------------------------------------


Masz pytanie dotyczące konkursu? Zadaj je w tym wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666

Nie wiesz jakie są zasady? Zajrzyj do regulaminu: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16772

Zobacz galerie dotychczasowych zwycięzców OlyRulez: https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=3

danmacz
4.11.10, 20:11
Już czwartek , a dopiero trzy fotki ? A w galerii ruch non stop.

Dawid
4.11.10, 20:14
Już czwartek , a dopiero trzy fotki ? A w galerii ruch non stop.

Czy to sugestia że ten ruch jest nudny? ;)

danmacz
4.11.10, 20:26
to sugestia że forumowicze trochę olewają forum, albo że temat zbyt trudny, albo za prosty - może jakieś nagrody by to ruszyły:roll:

Dawid
4.11.10, 20:34
Nagrody są -medale ;) Wątpię żeby Olympus chciał nagradzać ten konkurs ;)

danmacz
5.11.10, 12:50
rzeczywiście ,są medale - w sumie to wystarczająca nagroda(przynajmniej mnie się tak wydaje).

Dawid
5.11.10, 15:39
Koszulką czy 35-100 też by nikt nie pogardził ;)

danmacz
5.11.10, 16:05
no to proponuje zrzutę dla zwycięzców

Dawid
5.11.10, 17:53
no to proponuje zrzutę dla zwycięzców
heh:-P To działej kapitanie w tym kierunku ;)

k@czy
6.11.10, 04:21
Dla zwyciezcy NASTEPNEJ edycji konkursu OlyRulez nagroda - przejsciowka OM->4/3.
Oczywiscie razem z wysylka na moj koszt.

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://i89.photobucket.com/albums/k233/kaczy997/OM/adapter%20OM%2043/5.jpg)

Dawid
6.11.10, 13:02
+ K@czy ; )Fajny pomysł ;)

hades
6.11.10, 20:24
Dla zwyciezcy NASTEPNEJ edycji konkursu OlyRulez nagroda - przejsciowka OM->4/3.
Oczywiscie razem z wysylka na moj koszt.


Chciałbym by każdy zwycięzca OR był tak samo nagradzany. Od początku ten konkurs nie przewidywał nagród rzeczowych, a jedynie wirtualne medale i wieczna pamięć w galerii laureatów (https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=3). I niech tak pozostanie.

Oczywiście każdy ma prawo do przekazania na rzecz laureata swojej prywatnej nagrody, ale prosiłbym nie ogłaszać tego publicznie. To są już sprawy do załatwienia na PW.

Krakman
6.11.10, 20:39
No i inicjatywę szlag trafił.......

pmfoto
7.11.10, 00:01
Nie widzę w tym niczego złego. Wręcz bardzo popieram ten gest ze strony k@czego. Kto bezinteresownie by się na coś takiego zdobył? W końcu nie łamie tym regulaminu. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Konkurs nie zakłada nagród jeśli chodzi o "olympusa" ... Pozdr.

grizz
7.11.10, 00:20
Nie widzę w tym niczego złego. Wręcz bardzo popieram ten gest ze strony k@czego. Kto bezinteresownie by się na coś takiego zdobył? W końcu nie łamie tym regulaminu. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić. Konkurs nie zakłada nagród jeśli chodzi o "olympusa" ... Pozdr.

JA tez nie wiedzę, ale problem jest taki, ze trafiają się ludzie, którzy sprawiają potem wielkie problemy... :( Hades dmucha po prostu na zimne.

danmacz
7.11.10, 00:21
mysle że każdy w szpargałach mógłby znaleźć coś czego nie używa, a może być jednocześnie miłym upominkiem dla zwycięzcy- nie wiem czy to zgodne z regulaminem , ale jezeli jest fundator , to chyba krzywdy nie ma - przeciez to nie są nagrody finansowe

pmfoto
7.11.10, 00:25
Imho - temat powinien być otwarty do dyskusji , bo w końcu to my tworzymy również tą stronę swoją obecnością tutaj....

grizz
7.11.10, 00:30
A ktoś, coś zamyka?

:)

pmfoto
7.11.10, 00:32
Chciałbym by każdy zwycięzca OR był tak samo nagradzany. Od początku ten konkurs nie przewidywał nagród rzeczowych, a jedynie wirtualne medale i wieczna pamięć w galerii laureatów (https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=3). I niech tak pozostanie.

Oczywiście każdy ma prawo do przekazania na rzecz laureata swojej prywatnej nagrody, ale prosiłbym nie ogłaszać tego publicznie. To są już sprawy do załatwienia na PW.

Takie odniosłem wrażenie po końcowym zdaniu szczególnie

danmacz
7.11.10, 00:58
wracając do konkursu,to jednak trochę zdjęć wpłynęło - choć obawiałem się ze ze względu na temat zainteresowanie będzie małe

k@czy
7.11.10, 01:37
JA tez nie wiedzę, ale problem jest taki, ze trafiają się ludzie, którzy sprawiają potem wielkie problemy... :(
Nie ma sprawy- wiecej problemow nie bede sprawial.
Jak rozumiem z "gieldy" znikna ogloszenia typu "oddam" i gratulacje po zakonczeniu konkursu tez beda tylko na PW?
pzdr

Dawid
7.11.10, 01:48
Zrobić forum płatne ;) 1,22 czy tam 2,44 miesięcznie to nic... kasy by się uzbierało, regulamin zmieniło i gitara ;)

pmfoto
7.11.10, 01:54
Zrobić forum płatne ;) 1,22 czy tam 2,44 miesięcznie to nic... kasy by się uzbierało, regulamin zmieniło i gitara ;)

chyba nigdy na gitarze nie grałeś...

grizz
7.11.10, 08:43
Nie ma sprawy- wiecej problemow nie bede sprawial.
Jak rozumiem z "gieldy" znikna ogloszenia typu "oddam" i gratulacje po zakonczeniu konkursu tez beda tylko na PW?
pzdr

Źle odczytałeś. Nie o Ciebie chodziło, tylko często o druga stronę. Niby nienormalne, ale jednak mieliśmy (a raczej OPL) już nieciekawe przygody :(

Ania_
7.11.10, 12:30
A mi się podoba inicjatywa. I szczerze powiem nie rozumiem czemu na PW. Właśnie publicznie jest bardziej klarowanie. Przecież jeżeli coś nie wypali to raczej ma się pretensje do potencjalnego fundatora. Dajcie spokój, w tej kwestii robicie igły z widły. :???: Wystarczy adnotacja, że ewentualne nagrody są sprawą dobrowolnego fundatora, nie związaną z administracją forum.I po krzyku. :roll: Przynajmniej się konkurs rozkręci. :!:

pmfoto
7.11.10, 12:31
A mi się podoba inicjatywa. I szczerze powiem nie rozumiem czemu na PW. Właśnie publicznie jest bardziej klarowanie. Przecież jeżeli coś nie wypali to raczej ma się pretensje do potencjalnego fundatora. Dajcie spokój, w tej kwestii robicie igły z widły. :???: Wystarczy adnotacja, że ewentualne nagrody są sprawą dobrowolnego fundatora, nie związaną z administracją forum.I po krzyku. :roll: Przynajmniej się konkurs rozkręci. :!:

Ręcyma i nogyma się pod tym podpisuję.

danmacz
7.11.10, 12:47
A ja myslalem jeszcze inaczej , ze np. zamieszczenie fotki no oly rulez kosztuje powiedzmy 1-2 zł, a pulę zgarnia wygrany.

Karol
7.11.10, 12:51
A ja myslalem jeszcze inaczej , ze np. zamieszczenie fotki no oly rulez kosztuje powiedzmy 1-2 zł, a pulę zgarnia wygrany.

:shock::grin: napisz proszę, że żartowałeś...

danmacz
7.11.10, 12:56
Ja uwazam to za dobry pomysł, wiadomo ze jak coś jest za darmo to nikt poważnie tego nie traktuje, ale jak zaczynają się nagrody - wzrasta zainteresowanie, prestiż i poziom.

RadioErewan
7.11.10, 12:59
Nie traktuj tego poważnie. O to właśnie chodzi. OR jest for fun.

Pozdrawiam

danmacz
7.11.10, 13:03
ja tylko rzuciłem pomysł do dyskusji, ale z doswiadczenia wiem ze z darmowymi nagrodami jest jak z darmową służbą zdrowia - nie istnieje.A tak konkurs miałby szansę zaistnieć nawet szerzej, kto wie.

RadioErewan
7.11.10, 13:11
Możesz sobie spekulować, ale OR pozostanie takim konkursem jak jest teraz. Nie będzie nagród. Mieliśmy naprawdę przykre doświadczenia w tej dziedzinie.

Pozdrawiam

pmfoto
7.11.10, 13:19
Możesz sobie spekulować, ale OR pozostanie takim konkursem jak jest teraz. Nie będzie nagród. Mieliśmy naprawdę przykre doświadczenia w tej dziedzinie.

Pozdrawiam

Może warto wyjaśnić w takim razie , co to za "przykre doświadczenia" bo nie każdy się orientuje, a tak kategoryczne stawianie sprawy jest co najmniej dziwne.

danmacz
7.11.10, 13:21
Wszystko można by było tak obwarować , aby nie było pretensji w tej dziedzinie.Osobiscie jestem pewien ze taki konkurs odbił by się szerzej echem, stawiając Olympusa niejako mecenasem fotografii - a o to chyba chodzi.Jak się chce to można , ale oczywiście nie do mnie należy decyzja.
No chyba ze głosowanie na ten temat wszystkich forumowiczów.Przeciez sami sobie byśmy byli sponsorami.
Ale po części także rozumiem moderatorów, tyle ze np. mnie nie chodzi wcale o pieniądze a o podniesienie zainteresowania konkursem, które czasem jest marne.

RadioErewan
7.11.10, 13:37
Nie sądzę, by nagroda miała wpływ na popularność konkursu. Robiliśmy już takie eksperymenty. OR jest konkursem organizowanym przez klubowiczów i dla klubowiczów i tak na niego należy patrzeć. Nagrodą jest zwycięstwo, albo sam udział.
Jak ktoś chce zrobić konkurs z nagrodami, jeżeli zaakceptujemy ten pomysł, możemy udostępnić infrastrukturę konkursową. Ale to nie OR. On pozostanie taki jak jest (przynajmniej do czasu aż się nie znudzi jego organizowanie obecnemu zespołowi).

Pozdrawiam

Mirek54
7.11.10, 13:38
Wszystko można by było tak obwarować ,

Kto z nas ma prawo do oceny czy dana fota jest dobra?Mozemy jedynie oceniac czy mi sie podoba czy nie.To,ze dana fotka trafi w dane gusta to nie znaczy,ze jest dobra."Cycuch" zawsze bedzie miec powodzenie obojetnie jak by nie byl pokazany.To,ze fota bez tresci,bez swiatla,jakosci odpowiadajacej jak z pierwszych komurek-nie wazne,"cycuch" wiedzie prym.A jak sa dwa to juz aplauz.A nie daj boze trzy na jednej focie.:wink:

danmacz
7.11.10, 14:10
podoba mi się pomysł z nowa infrastrukturą konkursową, natomiast Mirek54 w pewnym sensie ma rację, bo jeżeli głosuja wszyscy to zdjecia mogą być tendencyjne, dlatego może połowę głosów miało by jury z zwyciezców OR, ale to tylko takie gdybanie.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
chyba nawet mam nazwę zamiast OlyRulez było by OlyHools:grin:

pmfoto
7.11.10, 14:29
Moim zdaniem bardzo dobrą nagrodą są ordery i umieszczenie zdjęcia w galerii konkursowej, bo w końcu chodzi o fun i nutkę rywalizacji (zdrowej). Ale warto też być jednak otwartym na propozycje, które mogą okazać się w przyszłości motywujące jeszcze bardziej dla osób chcących w konkursie wziąć udział.

Mirek - tego nie unikniesz. Zawsze znajdzie się ktoś, kto oceni zdjęcie przez pryzmat "cycka". Często przecież nawet fotograf (dużo jest tu takich przykładów) pstryka zdjęcia niekoniecznie myśląc akurat tym właściwym narządem.

hades
8.11.10, 01:43
Głosujemy.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Chcąc podsumować dyskusje o nagrodach, chciałbym powiedzieć, że nie wszystko musi odbywać się "za coś". Fotografujemy dla zabawy. To nasze hobby. Ten konkurs to sprawdzenie własnych możliwości, a nie Wielka Pardubicka.

Najlepszą nagrodą dla laureatów będzie jak największa ilość oddanych głosów na ich prace. W tej chwili mimo promocji w 'Zawiadomieniach' zdarza się, że mamy raptem 30 głosów przy 13 tysiącach użytkowników. Te 30 głosów jest rozbite na 10-15 zdjęć startujących w konkursie. Czy, z powodu tak słabej frekwencji wśród głosujących, mamy losować nagrody niespodzianki za oddanie głosu? Nie przesadzajmy.

Zapraszam do głosowania. To nie jest trudne. Nikomu nie stanie się krzywda od kliknięcia na najlepsze wybrane zdjęcie. (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?thumbsonly=1&cat=623&ppuser=0&thumbcheck=2&page=1&sortby=b&sorttime=0&way=&date=0)

hades
15.11.10, 01:33
Gratulacje dla Igorry za naprawdę nuuuudne zdjęcie :) !!!

k@czy
15.11.10, 04:12
Gratuluje :)
Dawno nie widzialem tak nudnej foty ;)
A juz takiej porcji nudy w kupie to od czasu sprawozdan na zywo z sejmowej komisji ds afery Rywina nie doswiadczylem ;) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Mimo obiekcji ADM'u spelnie swoja obietnice i wysle obiecana przejsciowke zwyciezcy tej edycji.
Igorra- prosze o kontakt na PW.

grizz
15.11.10, 08:56
Gratuluję!

Dawid
15.11.10, 10:18
Gratuluje

Plumek
15.11.10, 11:12
Zdjęcie było moim faworytem - naprawdę jak ulał pasuje do tematyki :D

Gratki!

Rafał Czarny
15.11.10, 11:36
Gratki.

Muminek
15.11.10, 12:02
Fajna fota, gratulacje!

lisiajamka1
15.11.10, 13:04
Moje gratulacje .

masakrer
15.11.10, 15:14
Gratulacje!!! Faktycznie nuda jak diabli :twisted:

apz
15.11.10, 21:36
Gratuluję.

Kaz de Wro
15.11.10, 21:52
Również gratuluje Zwyciężczyni ;-)

staryman
15.11.10, 21:59
gratulacje, pełen ziew:)

wanilia
15.11.10, 22:46
gratulejszyn Igorra!!!:grin:

Igorra
16.11.10, 17:11
Dzięki, w ogóle się nie spodziewałam! :)

Kaczy mi ta przejściówka się chyba nie przyda nawet nie wiem do czego służy :oops: ale dzięki za chęci! także zachowaj ją dla zwycięzcy następnego tematu ;)

fajnie, ciesze się :wink:

k@czy
16.11.10, 17:31
W sumie ciezko by Ci bylo podpiac obiektyw OM do kompaktu ;)
Wiec zgodnie z zyczeniem :)

gulasz
17.11.10, 01:20
gratki :)

Krakman
18.11.10, 23:01
I ja też, i ja też się... przyłaczam do gratulacji.