PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 01-02.11.2010



Saboor
20.10.10, 15:49
DITL 01-02.11.2010



To akurat dość szczególna data a i zdjęcia mogą być wyjątkowe



Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie).



Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Dodam tylko, że jest to szczególny konkurs, nie ma konkretnego tematu, a jedynie określony czas na wykonanie zdjęcia i chyba na tym polega jego wyjątkowość.


quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=618&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'


---
Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=618)

Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Dodam tylko, że jest to szczególny konkurs, nie ma konkretnego tematu, a jedynie określony czas na wykonanie zdjęcia i chyba na tym polega jego wyjątkowość.

Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)
---


Regulamin publikacji w galerii DITL:




Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
zdjęcie musi zawierać dane exif


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.

Thomasso
22.10.10, 14:44
Dzien faktycznie specjalny. W Kraku organizujemy maly wieczorny plener - tym razem Cmentarz Rakowicki. Wiec i zdjecia do DITla pewnie jakies beda.

T.

Saboor
24.10.10, 12:32
Dzien faktycznie specjalny. W Kraku organizujemy maly wieczorny plener - tym razem Cmentarz Rakowicki. Wiec i zdjecia do DITla pewnie jakies beda.

T.
Mister T. dziękuję za deklarację!:grin:

Saboor
25.10.10, 13:02
Już tylko 2 dni !!

Thomasso
26.10.10, 17:05
Mister T. dziękuję za deklarację!:grin:

Ależ proszę bardzo! Na pewno coś będzie. Jeśli nie nocne to przynajmniej dzienne :)

Pozdrawiam
TS.

moose
26.10.10, 20:20
U mnie 01.11 każdego roku to rozpoczęcie sezonu zbierania poroży łosia. Co prawda dziś już mi się poszczęściło ale kto wie jakie cudo trafi się w poniedziałek?

Saboor
29.10.10, 16:43
Już tylko 2 dni !!


Ciekawe ile fotek będzie w galerii DITL'a w tym roku?

Dawid
29.10.10, 20:44
pomijając zera fajna data ;)

Saboor
31.10.10, 11:32
No kochani!
Jutro focimy, focimy, focimy - dodajemy i podziwiamy!!

Saboor
1.11.10, 10:49
Wrzucamy foty !

J.Graph
1.11.10, 11:44
Wrzucamy foty !



Jakie foty ? :twisted:
Joke, dam dziś coś od siebie ;)

Saboor
1.11.10, 17:53
Jakie foty ? :twisted:
Joke, dam dziś coś od siebie ;)
Mocne. Ta fota znaczy się.

Thomasso
2.11.10, 00:43
A do kiedy można dodawać? Bo ja właśnie wróciłem z wieczornej sesji cmentarnej. Ale sił na obrobienie materiału póki co nie mam :)

TS
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

A do kiedy można dodawać? Bo ja właśnie wróciłem z wieczornej sesji cmentarnej. Ale sił na obrobienie materiału póki co nie mam :)

TS

Aaa... doczytałem - 2 dni po terminie. No to może ogarnę temat :)

TS

aga_piet
2.11.10, 09:47
A ja nie doczytałam nowego punktu o exifie, został cichaczem dopisany.
Więc co? Skasować fotę? :???: Rawy wołam bez exifów.

Saboor
2.11.10, 09:55
A ja nie doczytałam nowego punktu o exifie, został cichaczem dopisany.
Więc co? Skasować fotę? :???: Rawy wołam bez exifów.
Tyn jedyny raz, się Weź i wołaj z. :grin:

Saboor
5.11.10, 09:08
DITL 1-2 listopada
Zakończony