PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki OR: Bagno wciąga...



hades
18.08.10, 00:17
OR

"Bagno wciąga..."

Laureatem tej edycji został Rafał Czarny

https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/597/medium/sad_bagnowciaga.jpg

Bagno wciąga...(fot. Rafał Czarny)


Gratulujemy !!!


-----------------------------------------------------------------------


Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=597)

quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=597&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'

Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=597)


-----------------------------------------------------------------------


Masz pytanie dotyczące konkursu? Zadaj je w tym wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666

Nie wiesz jakie są zasady? Zajrzyj do regulaminu: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16772

Zobacz galerie dotychczasowych zwycięzców OlyRulez: https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=3

hades
23.08.10, 08:35
Głosujemy.

Krakman
30.08.10, 13:52
O godz. 20.00. A tu dalej idzie... Różnie to można interpretować. Ale to zabawa, więc ja dla zabawy się pytam: Zaspaliście??? czy może tak miało być? Pisze wyrażnie o której i kiedy.. Ale ja tylko tak ... z ciekawości.
:shock:

grizz
30.08.10, 14:35
poprawiłem ;)

kowalikster
30.08.10, 15:49
poprawiłem ;)

A czemu nie zostały poprawiane inne konkursy jak było to tak samo zgłaszane?
A zresztą...

Krakman
30.08.10, 17:45
Ale konkurs dalej trwa i głosy idą... Ale się nie czepiam.:???:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
"co najmniej" zagrywka dyplomatyczna. Wnioskować można , że skończy się jak właściwy będzie pierwszy . Pozdrawiam.. Ale co tam, nawet bawić się można bez reguł.:lol:

grizz
30.08.10, 18:04
Ale konkurs dalej trwa i głosy idą... Ale się nie czepiam.:???:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
"co najmniej" zagrywka dyplomatyczna. Wnioskować można , że skończy się jak właściwy będzie pierwszy . Pozdrawiam.. Ale co tam, nawet bawić się można bez reguł.:lol:

Wnioskować można, ze hades postara się zamknąć konkurs o danej porze.

Ale może mieć w tym czasie ciekawsze/ważniejsze rzeczy do zrobienie - pawda?

Krakman
30.08.10, 18:45
Tylko jak się ma do tego regulamin..

grizz
30.08.10, 18:51
Tylko jak się ma do tego regulamin..

Czyli rozumiem, ze deklarujesz się przejąć zabawę?

Krakman
30.08.10, 19:05
Rozumiem nawet , że ktoś był bardzo zajęty i zamknięcie konkursu wymaga czasu.. A ile stało na przeszkodzie napisać, że konkurs, czy właściwie głosowanie ulega przedłużeniu..? Regulamin OR mówi, że głosowanie trwa tydzień o ile w poście nie podano inaczej. W poście podano dokładnie datę i godzinę. Tyle, albo aż tyle. Ja tylko proszę o konsekwencję w tym co robicie (piszecie). Nie jestem małolatem , którego można zbyć pisząc: czekaj bo władza nie miała czasu. Fajnie się z Wami rozmawia , polemizuje ale nie psujcie tego..

grizz
30.08.10, 19:43
Prawdopodobnie tydzień temu hades nie wiedział, ze mu coś wypadnie wczoraj wieczór...


Kurcze... przecież on to społecznie robi.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
aaaaaaaaaaaaaaa


teraz dopiero na głosy zerknałem....

Krzyczysz bo boisz się, ze nie wygrasz... hah.

Krakman
30.08.10, 19:57
Wczoraj po dwudziestej patrzyłem na wyniki i miałem równo z Rafałem Czarnym po 13 pkt. Taki wynik mnie urządzał. Nie powiem że to zaszczyt być na równi z Rafałem, ale coś w tym jest... Więc nie o ten wynik chodzi tak całkiem.. Uwierz. Chodzi o zasady, że nie można z ludzi , którzy się angażują robić balonów. Hades jak nie dał rady to mógł dać znać, nie wiem Tobie, może komuś innemu... są telefony...Pisałem wczesniej, że można było przedłużyć.. Ale trza o tym powiadomić!.. Że nie powiem: jesteśmy dorośli przecież.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Ja rozumiem , że Hades społecznie.. I rozumiem, że coś wypadło. Ale, gdy coś robi się społecznie to powinno się to traktować też poważnie. Nie traktuj tego jak atak, jak piszesz krzyczenie ... Może jestem zasadniczy.

wojciech_gd
30.08.10, 20:17
jeju, o co się pieklicie...

skoro jest określone, że głosowanie trwa do konkretnego dnia i godziny, to głosy po tym terminie powinny być już nieważne.

Dopisanie 'co najmniej' jest co najmniej głupie. Skoro to jest tylko zabawa, to po co regulamin?

Jestem ciekaw czy zdjęcie dzemskiego dodane do konkursu 'Goła baba' będzie dostępne przy glosowaniu, czy nie. W końcu złamał regulamin, dodał po czasie swoje zdjęcie - ale tutaj pewnie okaże się, że to 'zabawa' :)

Krakman
30.08.10, 20:22
To zabawa, choć w każdej przecież, nawet w "berka" są reguły... Ale jestem wapniak, kto dzisiaj się bawi w "berka":lol:

aga_piet
30.08.10, 20:40
Wbrew pozorom dzieci dość często bawią się w berka :)

Konkurs OlyRulez uważam za dość luźną zabawę. Nieraz głosowanie trwa dłużej, nieraz krócej - kiedyś bawił się w to grizz, teraz hades - wiadomo że nie zawsze udaje się okiełznać wszystko punktualnie.
Jeśli głosowanie lub wstawianie zdjęć trwa ciut dłużej, konkurs bardziej zyskuje a nie traci. Czasem ktoś się zagapi, czasem nie zdąży (weekendowe wyjazdy). Nie przesadzajmy z tą punktualnością ;)

kowalikster
30.08.10, 21:24
No to po co regulamin?
Grizz dość marne masz te argumenty - ale jakby regulamin miał zadziałać w drugą stronę to by wyszła na jaw twoja prawnicza wiedza itd.

grizz
30.08.10, 21:28
Gadaćie, gadaćie marudzicie, a nikt nawet palcem nie ruszy.

Fajnie jest narzekać i kazać innym coś robić...

Jak się komuś nie podoba obecna forma, to:

1/ proszę się zadeklarować i przejąć konkurs

2/ Kończymy zabawę w OR

3/ Będziecie stać nad hadesem i ciągnąć go za uszy i nosic za nim laptop z dostępem do sieci.

Ale i tak wybierzecie marudzenie.

kowalikster
30.08.10, 21:31
Widocznie trzeba tylko chwalić.
Jak to wspaniale, że jest regulamin, który nie jest potrzebny.
Dzięki Wam, że nam pozwalacie się nam bawić w konkurs.

wojciech_gd
30.08.10, 21:37
a czemu grizz, zamiast dodawać głupie 'co najmniej' nie zamknął konkursu? sprawy by w ogóle nie było... ale lepiej umywać ręce, mieszać w ustalonym z góry regulaminie, zamiast wyręczyć hadesa...

kowalikster
30.08.10, 21:38
Uważaj bo mandaty lecą za zwracanie uwagi na takie szczegóły.
Dostałeś piaskownicę to nie narzekaj, że psy w niej srają - ciesz się z piaskownicy.

RadioErewan
30.08.10, 21:38
Może ty Krakman podejmiesz się punktualnego prowadzenia konkursu OR?

ps. Szacun dla Hadesa, bo ma ogromną cierpliwość. Chyba nikt tyle tego konkursu nie uciągnął.

Pozdrawiam

grizz
30.08.10, 21:40
a czemu grizz, zamiast dodawać głupie 'co najmniej' nie zamknął konkursu? sprawy by w ogóle nie było... ale lepiej umywać ręce, mieszać w ustalonym z góry regulaminie, zamiast wyręczyć hadesa...

Z głupiego powodu. Nie pamiętam co i jak się teraz klika.

Zamykanie konkursu ZAWSZE było nieregularne raz kilka h raz nawet kilka dni. Nie ważne kto ten konkurs prowadził i w jakim systemie on był urządzany. Tylko nie zawsze "wygrywający" robił z tego powodu aferę.

"Głupie co najmniej" dodałem tylko dla przypomnienia tego faktu.

wojciech_gd
30.08.10, 21:47
no to nie lepiej jest, żeby parę osób potrafiło obsługiwać konkurs? Żaden techniczny problem...

albo zlikwidować przy kolejnych edycjach tak precyzyjnie określony termin.

grizz
30.08.10, 21:49
no to nie lepiej jest, żeby parę osób potrafiło obsługiwać konkurs? Żaden techniczny problem...



Rozumiem, ze się zgłaszasz?

Serio pytam. Bez złośliwości.

Widzisz - wcześniejsze zapytania były pomijane milczeniem - czy to w OR (zwłaszcza kiedys była dłuuuuga przerwa zanim je reaktywowałem, potem była przerwa zanim hades przejął je po mnie - i prowadzi je MZ świetnie), czy w PopRAWce...

Qben
30.08.10, 21:51
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2010/08/tumblr_l7if9gkqy11qcgoteo1_500-1.jpg
źródło (http://24.media.tumblr.com/tumblr_l7if9gkqy11qcgoteo1_500.jpg)

Przecież to zabawa!

hades
30.08.10, 22:03
Uszy po sobie. Zamykam. Za chwile ogłoszę zwycięzce.

Krakman
30.08.10, 22:11
Bo "bagno wciąga" :lol:

hades
30.08.10, 23:17
W tej edycji wygrał Rafał Czarny!
Gratulacje!!!

Muminek
30.08.10, 23:44
Gratulacje dla Rafała Cz.!!! Niech zabawa trwa!!

Krakman
31.08.10, 13:12
Mam nadzieję , że powyższej polemiki nie bierzesz do siebie.. To o czym pisaliśmy jest poza naszymi pracami.
Pozdrawiam

dzemski
31.08.10, 13:14
gratki, wygrał mój faworyt :)

apz
31.08.10, 22:18
Gratuluję - świetny tryptyk błotny. Pozdrawiam AP.