PDA

Zobacz pełną wersję : E-30 i piasek z deszczem



darkelf
28.07.10, 23:50
Zrobilem sesje w piasku i deszczu, zamiast E-1 wzialem E-30 i oczywiscie troche sie zmoczyl i pobrudzil piaskiem (ale warto bylo dziewczyny daly z siebie wszystko). Wydaje sie dzialac bez problemu, ale martwie sie czy nie przestanie. Jakies pomysly jak mu pomoc? Gdzie mogl powlatywac piasek?

hades
29.07.10, 00:11
Skoro aparat działał po oczyszczeniu to chyba nic nie dostało sie do środka. Lepiej pokaż zdjęcia z sesji, skoro "dziewczyny dały z siebie wszystko".

yac
29.07.10, 00:20
jak "dały z siebie wszystko" to zdjęć nie będzie , przecież pisał że była sesja a aparat był w piasku
a na poważnie to jak go w piach nie rzucałeś to powinien przeżyć.Na zlocie w Kazimierzu Dolnym miałem E-500,dość mocne deszcz dawał się we znaki a aparat wytrzymał i cały czas działa

Thomasso
29.07.10, 10:32
Ja swojego E-30 z 14-42 przetestowalem przez 10 dni w Bulgarii nad Morzem Czarnym, sporo zdjec na plazy, podczas "szalenstw" na piasku i w wodzie i nic mu nie jest. Oczywiscie trzeba uwazac, ale póki w piachu do polowy zagrzebany nie lezal i woda na niego nie leciala bezposrednio strumieniem to powinno byc OK.

Tom

darkelf
2.08.10, 03:20
Zrobilem jeszcze dwie sesje w piasku, za kazdym razem sie brudzil i nadal dziala.

Fredi
8.08.10, 10:56
mowisz tak jakbys koniecznie chcial zabic aparat.

co w tym dziwnego, ze dziala? to warunki calkowicie normalne.


chcesz go zniszczyc to go utop - ja zrobilem tak ze swoim e420 i teraz lampa mi nie dziala.