PDA

Zobacz pełną wersję : E-510 - odkleiła się guma na uchwycie



Olek1979
23.07.10, 07:31
Nie wiecie gdzie można cos takiego zamówić? Jak zamówuiłem przez serwis to trwa to podobno koło3 miesięcy bo idzie z Partugalii.... Dzięki

Pozdrawiam

MicSzu
23.07.10, 07:46
Napisz jaśniej to ktoś może coś konkretniej Ci odpowie na ten temat;)

Olek1979
23.07.10, 08:40
Chodzi mi o gumę na gripie , uchwycie za który trzymamy aparat prawa ręką /zakładając że jesteśmy praworęczni :)/. Uchwyt ten jest obklejony gumą która się kompletnie odkleiła i teraz nigdzuie nie mozna jej zamówić.

nyny
23.07.10, 09:22
Wyslij aparat do serwisu na klejenie i nie bedzie problemu, a przy okazji wyczyszcza ladnie (a ze serwis dziala szybko i sprawnie to chyba nie trzeba tego dodawac).
Ewentualnie sam sobie podklej (pare juz postow na ten temat popelniono jak to robic na forum).

pozdro

Olek1979
23.07.10, 10:17
Nie da się tego podkleić bo odkleiło się łaśnie dlatego ze się rozciągnęło i jak potne i podkleje tio będzie widać.

Adrian
23.07.10, 10:20
Czyli wyślij do serwisu. Za max 2 tygodnie masz cacy sprzęt znów w domu.

MicSzu
23.07.10, 10:21
Nie da się tego podkleić bo odkleiło się łaśnie dlatego ze się rozciągnęło i jak potne i podkleje tio będzie widać.

Jak byś się postarał to widać aż tak bardzo by nie było... ale jak już napisano, serwis olka i po sprawie;)

maj0nez
23.07.10, 14:16
Witam
Mnie chyba też to czeka jaki może być koszt klejenia tej gumy ?
Pozdrawiam

kurokial
23.07.10, 21:42
Witam
Mnie chyba też to czeka jaki może być koszt klejenia tej gumy ?
Pozdrawiam

prawdopodobnie równy z kosztem wysyłki.

rzezniol
23.07.10, 23:27
Obawiam sie że koszt naprawy pogwarancyjnej moze sie zlapac w cennik ryczałtowy co dla body E510 wynosi 820 zł brutto...

Autoryzowany serwis wykonuje full naprawe aparatu ... czysci i wymienia wszystko co wypada poza norme.

Jezeli chcesz w serwisie wykonac podklajenie/wymiane gumy i ma byc tanio to musisz wykazac sie nielada talentem i dobrze sie targowac ... ostatnio chcialem to zrobic ze swoim e500 i niestety mi sie nie udało.

A szukanie nowej oryginalnej gumy na podklejenie to inna bajka ... owszem olympus poda ci miejsca nieautoryzowane gdzie mozna zapytac ale element jako tako nieosiagalny.

Pozdro