PDA

Zobacz pełną wersję : Bateria do GH1, G2



DarkFox
15.07.10, 07:38
Czy ktoś może używa jakiegoś zamiennika baterii do Pansa serii G? Jesli tak to proszę o jakąś rekomendację z namiarem, gdzie można kupić.

voovoo2
15.07.10, 08:46
Sprawdż czy można uzywać zamienników.Mam G1 w ktorym po zmianie oprogramowania uzywanie zamienników nie jest mozliwe,a nawet zabronione przez producenta.Konsekwencje mogą być powazne!!!
Znamten ból: oryginał do G1 to 300PLN

Olo73
27.10.12, 23:26
mam 4 sztuki zamienników do g1 (po zmianie oprogramowania) , g2, gf1 (to ta sama bateria) i działają bez zarzutu zamienniki kupiłem dokładnie takie jak z linku, który podaje poniżej i od tego sprzedawcy bo jestem z gdańska i odebrałem je osobiście i jak by co to by było łatwiej reklamować ale nie było potrzeby.

http://allegro.pl/akumulator-dmw-blb13-do-panasonic-g1-g2-g10-gf1-i2738631878.html

strOOs
5.11.12, 23:22
Mam G3 i GF2 i z G3 (z nowym softem) zamiennik podaje pojemność, z GF2 w żadnym wypadku.

Zwykle jednak GF2 leży jako zapas (albo używa go moja kobietka), więc w tym body leży zamiennik.

Ma to jeden minus - zamiennik jak body go nie rozpozna (nie poda stanu naładowania) nie usypia aparatu. Raz miałem z tym problem, bo 2h leżał włączony w kieszeni i została mi jedna kreska na ważne zdjęcia...