PDA

Zobacz pełną wersję : Picture Window Pro 4.0



Kris Bloodko
27.02.07, 16:39
Picture Window Pro czy ma ktos jakies doswiadczenie z pracy z tym programem ? bawie sie wersja demo od kilku dni i uwazam ze jest wart uwagi.

Smerf Maruda
27.02.07, 19:41
Picture Window Pro czy ma ktos jakies doswiadczenie z pracy z tym programem ? bawie sie wersja demo od kilku dni i uwazam ze jest wart uwagi.

Jest świetny, użytkuję od dobrych paru miesięcy, służę radami, jakby co. Warto wydać te 100 dolarów, zdecydowanie.

Jeronimo
27.02.07, 19:43
jak juz tak polecacie to moze napiszcie jedno zdanie do czego ten program... (zeby bylo takie male info w tym temacie)

Smerf Maruda
27.02.07, 19:49
Do obróbki zdjęć, kiedyś już go linkowałem IIRC.

Tutaj strona: http://www.dl-c.com/

Tutaj mój opis: http://grabun.com/pwp/

W skrócie: świetne maski, pełne 16-bitów, różne przestrzenie kolorów, solidne algorytmy wyostrzające, fantastycznie oprogramowane poziomy. Autorem, o ile się nie mylę, jest matematyk. Nie, żebym chciał dyskredytować, ale, wiadomo, matematyk zrobi to lepiej :-)

Wiejo
27.02.07, 20:11
jakby było można jakiś rzut wyglądu okna programu. Czy jest możliwość pracy na krzywych, jak z warstwami i maskami, czy olkowe ORFy też zassa, czy w skład komplet programu wchodzą inne podane osobno. Naprawdę nic nie wiem o tym programie a jestem w trakcie wyboru i obrabiam w Gimpie. Pozdrawiam. :D

Smerf Maruda
27.02.07, 20:29
RAWy (ORF chyba też) można obrabiać, chociaż nigdy tego nie robiłem, zdając się na OV. Nie ma warstw - tutaj jest zupełnie inne podejście, wykonanie dowolnej czynności - zmiana tonacji, wyostrzenie, zabawa poziomami - powoduje utworzenie nowej "kopii" pliku, zawierającej wynik wykonanej przez nas operacji. Niemniej, można nakładać na siebie dwa pliki/obrazki (mnożąc jeszcze przez maskę), co odpowiada, w pewnym zakresie, korzystaniu z warstw.

Ściągnij triala, nie pożałujesz.

Jeronimo
27.02.07, 20:33
RAWy (ORF chyba też) można obrabiać, chociaż nigdy tego nie robiłem, zdając się na OV. chyba hmm.... - sprawdz czy ORFy czyta bo IMHO to bardzo wazna informacja

pozdro

Smerf Maruda
27.02.07, 20:36
chyba hmm.... - sprawdz czy ORFy czyta bo IMHO to bardzo wazna informacja

Czyta, sprawdziłem właśnie.

Wiejo
27.02.07, 21:00
dzięki Igrabun, z tego wynika, że podobna filozofia jest w Gimpie może nie taka sama ale coś koło tego bo nie wiem w jakim pliku zapisuje po zmianach. Na pewno ściągnę triala i pobawię się może to jest to czego szukam. Przerabiałem już prawie wszystko i najbardziej podobał mi się prosty programik Photo Studio 5 jaki dostałem do Canona G 5. Całkowicie był wystarczający. Miał program do RAW, panoram, warstwy, i wiele innych ale denerwowało mnie w nim brak podglądu wagi zmniejszanego zdjęcia. Po teście rekomendowanego przez Ciebie programu dokonam wyboru. Jak na razie na miejscu nr 1 jest Photoshop Elements 5 oczywiście dla moich potrzeb. Pozdrawiam raz jeszcze. :D

Kris Bloodko
9.03.07, 09:00
A moze ktos wie czym sie rozni interpolacja plikow RAW w programie jest dwie metody AHD i VNG.
Program jest swietny korzystam tylko z niego a przemawia za tym jego funkcjonalnosc i cena oraz oczywiscie swietny efekt koncowy.
Pozdrawiam i polecam .
Trial wersja - http://dl-c.com/content/view/23/54/