PDA

Zobacz pełną wersję : Fl36 r-nie wyzwala błysku



bueto
5.05.10, 09:38
Witajcie
Otóż taki problem,moja FL36R którą dostałem w gratisie,przestała współpracować,tzn. nie wyzwala błysku w żadnym trybie,ani błysku testowego (lampka test się świeci),poza tym wszystko wyglada tak jakby działało,zmienia ogniskową,zmienia tryby błyskania,podświetla ekran. Tylko nie błyska. Czy pojawił się już taki problem u kogoś z was? Lampa ma 2 miesiące i działała do ostatniej sesji.

nyny
5.05.10, 13:43
Zmien akumulatorki na inne:)

bueto
6.05.10, 12:15
hehe,taka była próba na początku, i na tych samych FL50 działała bez zarzutu:???:, chyba serwis.Mam nadzieje że na gratisówki też jest gwarancja...

NightCrawler
6.05.10, 15:00
Jest gwarancja - a jest nią jeżeli się nie mylę list (czy coś w tym stylu), który dostałeś w kpl. z lampą.

bueto
19.05.10, 16:10
Gwoli zakończenia: lampa poszła do reklamacji,i właśnie do mnie wróciła,w opisie napisali, że została wymieniona płyta główna. Czas od wysyłki do powrotu 2 tygodnie. Działa - przynajmniej aktualnie.

ogesio
20.05.10, 14:38
U mnie stało się to samo, słychać ładowanie się lampy, dioda testu podświetlała się - a błysku niema. Dziś poszła na serwis.

Czekam z niecierpliwością na jej powrót.

Czaroz
20.05.10, 17:52
"To wszystko przez ruskich, impuls elektro-magnetyczny..." - powiedzialbym jakbym byl z RM, ale ze jestem z OC to moze serwis ci cos powie, najlepiej maila ze szczegolowym opisem sytuacji wyslac, nie trzeba do serwisu. Albo przejsc sie do jakiegos serwisu ale nie koniecznie olympusa i sprawdzic czy to nie jest przypadkiem wina aparatu (moze sanki brudne?).

ogesio
20.05.10, 19:01
"To wszystko przez ruskich, impuls elektro-magnetyczny..." - powiedzialbym jakbym byl z RM, ale ze jestem z OC to moze serwis ci cos powie, najlepiej maila ze szczegolowym opisem sytuacji wyslac, nie trzeba do serwisu. Albo przejsc sie do jakiegos serwisu ale nie koniecznie olympusa i sprawdzic czy to nie jest przypadkiem wina aparatu (moze sanki brudne?).


Sanki sprawdzałem - czyściutkie, i do dwóch różnych body podpinałem i nic, naładowane w pełni aku, nawet błysku testowego nie było.

Pewnie za 2 tyg mi odeślą naprawione :)