PDA

Zobacz pełną wersję : Zuiko ED 50-200 f/2,8-3,5 SWD można wykorzystać do zdjęć makro.



markopolo
22.04.10, 18:31
Kupiłem obiektyw Zuiko ED 50-200 f/2,8-3,5 SWD pytanie czy nadaje się równierz do fotografii makro.

grizz
22.04.10, 18:33
Oczywiście. Podłączasz pierścień pośredni i efekty są bardzo ciekawe:
http://www.flickr.com/search/?w=all&q=50-200+ex25&m=text

dog_master
22.04.10, 21:05
Skoro go kupiłeś to najlepiej samemu sprawdzić ;)

Tańsza wersja, czyli ZD50-200 + Raynox DCR-250 też daje fajne rezultaty - tylko GO mikra

lucas_g
22.04.10, 21:20
Jest jeszcze jedno rozwiązanie:

https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=8450&highlight=Mcon-35&page=3

markopolo
24.04.10, 01:22
Jeszcze pytanko jaki pierścień pośredni będzie odpowiedni.

Sebu$
24.04.10, 09:31
EX-25

ooooo taki (http://www.olympusclub.pl/olypedia/index.php?title=Pier%C5%9Bcie%C5%84_po%C5%9Bredni_ EX-25);)
i za około tyle (http://fotozakupy.pl/adapter-obiektywu/olympus-ex-25-pierscien-posredni,3907s) :???:


.

tommyXTM
25.04.10, 22:16
A czy istnieje lub są przecieki o bliskiej premierze takiego pierścienia do m4/3.
Bo teraz to trzeba przejściówkę m4/3 do 4/3 potem pierścień i dopiero obiektyw.

markopolo
23.06.10, 12:15
Nie polecam zakupów w sklepie Fotozakupy.pl,totalny brak fachowej obsługi.Kupiłem obiektyw jest ok ale grip to problem do dzisiaj nie rozwiązany.Kupiłem grip wersja z pilotem a dostałem bez niego,wykonałem wiele telefonów sprzedawca mnie zwodził bo musi z kimś pogadać itd.Zapytał mnie o mój numer telefomu podałem mu miał odzwonić tydzień czekania i nic.Nie wytrzymałem i zadzwoniłem oznajmiając że jak pofatyguje się do tego sklepu to nie będzie wizyta pokojowo nastawiona.Finał taki grip na własny koszt został odesłany do sklepu.:?: Czekam i czekam pewnego ramka zadowolony odbieram od kuriera grip okazuje się że pilot nie działa ten idiota każe mi go jeszcze raz odesłać.Zwasze jest tak samo jak klijęt przychodzi kupić pełna kultura super obsługa,wystarczy napisać magiczne słowo reklamacja a kultura obsługi znika zaczyna się granie na nerwach klijęta.

epicure
23.06.10, 12:35
Takie rzeczy się zdarzają. Jak się sprzedaje setki i tysiące towarów, to jakiś się trafi wadliwy. Odeślij pilota, to Ci go naprawią albo przyślą nowy i po sprawie.

Wiele razy kupowałem w Fotozakupach i nigdy nie było problemu.

tommyXTM
24.06.10, 22:57
Ja raz zamawiałem w fotozakupach. Fajnie bo nie robisz przelewu dopóki nie potwierdzą że mają towar. Ale długo czekałem - chciałem zrezygnować - powiedzieli że nie ma problemu albo mogą wysłać jedną rzecz od razu a drugą jak dojdzie - na ich koszt. Najpierw zrezygnowałem a potem kupiłem co zamówiłem i z dodatkową kolejną rzeczą. Więc dobry kontakt, zero problemu.

Sebu$
25.06.10, 07:39
Nie polecam zakupów w sklepie Fotozakupy.pl,totalny brak fachowej obsługi.Kupiłem obiektyw jest ok ale grip to problem do dzisiaj nie rozwiązany.Kupiłem grip wersja z pilotem a dostałem bez niego,wykonałem wiele telefonów sprzedawca mnie zwodził bo musi z kimś pogadać itd.Zapytał mnie o mój numer telefomu podałem mu miał odzwonić tydzień czekania i nic.Nie wytrzymałem i zadzwoniłem oznajmiając że jak pofatyguje się do tego sklepu to nie będzie wizyta pokojowo nastawiona.Finał taki grip na własny koszt został odesłany do sklepu.:?: Czekam i czekam pewnego ramka zadowolony odbieram od kuriera grip okazuje się że pilot nie działa ten idiota każe mi go jeszcze raz odesłać.Zwasze jest tak samo jak klijęt przychodzi kupić pełna kultura super obsługa,wystarczy napisać magiczne słowo reklamacja a kultura obsługi znika zaczyna się granie na nerwach klijęta.


Ja raz zamawiałem w fotozakupach. Fajnie bo nie robisz przelewu dopóki nie potwierdzą że mają towar. Ale długo czekałem - chciałem zrezygnować - powiedzieli że nie ma problemu albo mogą wysłać jedną rzecz od razu a drugą jak dojdzie - na ich koszt. Najpierw zrezygnowałem a potem kupiłem co zamówiłem i z dodatkową kolejną rzeczą. Więc dobry kontakt, zero problemu.


Czy Wam się czasami wątki nie pomyliły .... :-P


.

hades
25.06.10, 09:07
Najlepiej przenieść te żale do wątku "Co cię wkurzyło" ;).

markopolo
3.07.10, 23:03
Najlepiej przenieść te żale do wątku "Co cię wkurzyło" ;).

To nie są żale i płakać nie mam zamiaru,napisałem ostrzeżenie dla innych kupujących !.
Chyba nie czytałeś tego co napisałe tommXTM.Potwierdzili że towar mają zrobiłem przelew ale okazało się że przysłali mi gripa wersja bez pilota a zapłaciłem za gripa z pilotem.:!:

droplet
3.07.10, 23:50
wracając do tematu bardzo lubię EX-25 do ZD 50-200. Dużo lepiej się sprawdza niż EX-25+ZD 50 chociaż najlepiej się ostrzy na manualu wyginając ciało ;-)