PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs "Moja Wielkopolska" - Rodzina



Jeronimo
7.02.07, 00:27
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu ogłasza konkurs fotograficzny „Moja Wielkopolska”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest "Rodzina".


Kondycja współczesnej polskiej rodziny w dobie szybkich zmian kulturowych i cywilizacyjnych to temat penetrowany przez naukowców, polityków, działaczy społecznych i religijnych. Jest to temat ważny i interesujący również dla fotografów. Dokumentacja życia rodzinnego to bardzo często jedyna i najważniejsza motywacja do fotografowania. Dlatego w tegorocznej edycji konkursu „Moja Wielkopolska” pragniemy zachęcić do szukania odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób zmiany społeczne i obyczajowe wpłynęły na funkcjonowanie rodziny, jej tradycyjny prestiż, relacje międzypokoleniowe, kultywowanie tradycji i takie uniwersalne wartości jak miłość, wierność, uczciwość? Czy model rodziny odrzucający tradycyjny podział ról społecznych to fakt, czy kreacja?
Otwarty charakter konkursu nie ogranicza ani tematu, ani form jego prezentacji i techniki wykonania.


czytaj dalej - http://www.fotal.pl/artykul/Konkurs_Moja_Wielkopolska__Rodzina_doc13692.html

Ostateczny termin nadsyłania zdjęć- 15.09. 2007.