PDA

Zobacz pełną wersję : Dyktafony Vn2100/vn3100



dzemski
14.02.10, 10:54
Chciałem przestrzec ewentualnych nabywców. Obydwa modele dyktafonów Olympusa 2100 i 3100 (także ich wersje PC) mają wadę fabryczną. Objawia się ona komunikatem ERR na wyświetlaczu. Wkładamy nowe baterie do naszego dyktafonu, na wyświetlaczu widzimy napis CHK (czyli sprawdzanie), następnie pojawia się napis ERR, po czym dyktafon przestaje reagować na jakiekolwiek akcje, nie wyłącza się nawet po przesunięciu przycisku HOLD w pozycję wyłączającą. Jest na to oczywiście rada, należy przycisnąć jednocześnie i przytrzymać przycisk STOP o DISP/MENU przez 2 sekundy. Wszystko byłoby różowo, gdyby nie fakt, że akcja taka usuwa całkowicie to co mamy nagrane w urządzeniu.

Dałem ciała, bo gdzieś wcisnąłem paragon z zakupu i nie mogę go znaleźć, gdyby nie to to już bym ten sprzęcik reklamował i żądał wymiany na inny model. Ale cóż, moja wina, że nie mam głowy do papierków.

NightCrawler
14.02.10, 12:14
Jeżeli pamiętasz kiedy kupowałeś idź do sklepu i powinni bez większych problemów wystawić duplikat (w Saturnie ostatnio załatwiałem - wprawdzie trwało to 4 dni ale dostałem bez większych problemów).