PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki OR: Twoje najlepsze zdjęcie roku 2009



hades
18.01.10, 17:34
OR

"Twoje najlepsze zdjęcie roku 2009"

Laureatem tej edycji został Dzemski

https://forum.olympusclub.pl/konkursy/data/547/P9278223_RAW.jpg

Twoje najlepsze zdjęcie roku 2009 (fot. Dzemski)


Gratulujemy !!!


-----------------------------------------------------------------------


Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=547)


quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=547&vote=2&varZoom=OFF&varScale=0'

Zobacz wszystkie nadesłane fotografie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=547)


-----------------------------------------------------------------------


Masz pytanie dotyczące konkurusu? Zadaj je w tym wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666

Nie wiesz jakie są zasady? Zajrzyj do regulaminu: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16772

Zobacz galerie dotychczasowych zwycięzców OlyRulez: https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=3

hades
23.01.10, 22:34
Nie wiem czy warto przypominać... jutro koniec przyjmowania zdjęć do tej edycji OR. Może ktoś jeszcze dołączy?

k@czy
24.01.10, 00:44
chyba warto :) najbardziej prestizowa edycja - najlepsze z najlepszych :) ja bym nie odpuscil takiej okazji :) sam udzial to juz wyroznienie. ja wysylam :)

Muminek
24.01.10, 23:04
Jak warto to również wysyłam, może jeszcze ktoś się dołączy.

hades
25.01.10, 01:18
Głosowanie rozpoczęte :).

kowal73
25.01.10, 11:43
świetne prace - bardzo trudno wskazać jednego faworyta szkoda że nie można oddać co najmniej 3 głosów :)

NightCrawler
25.01.10, 12:54
Bardzo ciężko było wybrać jedno zdjęcie... ale w końcu się zdecydowałem...

Raven_Design
25.01.10, 13:59
Ładne to jest podsumowanie roku... ale wybór trudny - prawda.

hades
27.01.10, 10:46
Pewnie nie macie czasu, mróz na dworze, kataklizmy i milion innych powodów. Nie ma z tego przychodu do rozliczenia w PIT, gadżetów do rozlosowania. Jest tylko satysfakcja...

Zachęcam, zagłosujcie w OlyRulez!!!

dobas
27.01.10, 12:04
ale na które ;) ?

cos trzeba wybrać

kowalikster
27.01.10, 12:08
Musisz zagłosować na to najlepsze, lub na to, którego autor najlepiej płaci za głos ;)

JacekO
27.01.10, 12:16
Musisz zagłosować na to najlepsze, lub na to, którego autor najlepiej płaci za głos ;)

Jest jeszcze trzecia możliwość(chyba?) - głosować na swoje:grin:

kubi
27.01.10, 15:40
Tak trudno jeszcze nie było... ufff :wink:

hades
27.01.10, 17:22
Oceniających w galerii i w wątkach zachęcam też do odwiedzania galerii OR. Tu co prawda wybrać można tylko jedną fotografie, ale za to jaka różnorodność... :)

zeman2
27.01.10, 20:53
e tam, piszecie, że trudno wybrać... ja wybrałem najlepsze i już:grin:

outsider
1.02.10, 12:53
Gratulacje dla ZWYCIĘZCY !!! oraz dla wszystkich biorących udział w konkursie!

K_Puchatek
1.02.10, 17:06
Gratulacje - niesamowite zdjęcie:!:

hades
1.02.10, 17:06
Niniejszą edycję wygrał Dzemski.

Gratulacje!!!

kowal73
1.02.10, 17:10
Gratuluje - zwycięstwo w najtrudniejszym OR w ostatnim czasie

dzemski
1.02.10, 17:19
dziękuję bardzo głosującym


a teraz zrzekam się tytułu i proszę o skasowanie zdjęcia, jakaś fota qbica, allega lub zonkhinia będzie o wiele bardziej wartościowa (swoją galerię też już usunąłem, swoją osobę usunę niebawem)

kubi
1.02.10, 17:29
dzemski gratulacje :!:

A co do drugiej części wypowiedzi - żarcik?

asfoto_p
1.02.10, 17:42
Klasa sama w sobie. GRATULUJĘ!!!

Alleg_pl
1.02.10, 17:51
Po 1# gratuluje, jest to jkedno z moich ulubionych zdjec i uwazam je za genialne, technicznie, merytorycznie, i wogole, no! (i dopisek specjalnie dla dzemskiego, NIE to NIE jest ironia. ani szydera. ani nic pokrewnego. :P)

a po 2#:
nie, poprostu dzemski nie umie zrozumiec ze nie wszytkie zdjecia ktore wstawia sa oh i ahhh :P

niewiem czy poprostu musisz wrzucac tyle fotek, czy jak, jesli jakies zdjecie zasluguje na dobre oceny to je dostaje, i to w twoim mniemaniu jest ok. Natomiast nie przyjmujesz do wiadomosci ze niestety, nie wszytkie sa tak swietne. Niektore nawet, powiedzialbym patrzac na to z boku, stawiaja aktora w niekorzystnym swietle, i czynia wiecej szkody niz pozytku. Ale coz, to nie ja tu jestem "mistrzem".

Swoja droga nie zachowuj sie jak male dziecko, co? bo ja tu widze pewna analogie do (przynajmniej) jednej osoby, i mysle ze forumowa brac będzie wiedzieć o kogo mi chodzi.

Czasami sie zastanawiam jak dorosli ludzie zachowuja sie tak... err..

zeman2
1.02.10, 17:53
Dzemski, ostatnio dostałem od jednego takiego coś minusa do reputacji za brak poczucia humoru...
Jeśli to co napisałeś poniżej podziekowań to jakiś czarny humor, żart, to ja faktycznie wymiękam z tym dość specyficznym poczuciem humoru:shock:

RadioErewan
1.02.10, 17:56
Hej hej, o co chodzi?

Karol
1.02.10, 18:01
Fota - czapki z głów.


swoją osobę usunę niebawem

Ty się nie wygłupiaj, taki tekst różnie można odbierać...

Alleg_pl
1.02.10, 18:04
Hej hej, o co chodzi?
odezwala sie urazona duma, oraz naidinterpretacja pewnych wypowiedzi (np zonka o chylinskiej, czy cos , nie pamietam), ogolnie zamysl byl taki ze ktos powiedzial "kadr z ****" a dzemski sie obruszyl ze urazamy nie tylko jego ale tez aktorow, scenarzystow oswietleniowcow technikow magikow i pana prezydenta.

Troche jak Diabel z tym "kolejnym zdjeciem ****"

zonkinho
1.02.10, 18:07
Tak jak napisal Alleg, należy umieć przyjmować pochlebne opinie jak i krytykę, bo nikt nie jest turbodymomenem ażeby zawstydzać oglądających każdym swoim zdjęciem. Jak coś uważam za kichę to piszę to, jak coś uważam za coś godnego uwagi też to piszę. Dla przykładu to zdjęcie, które wygrało konkurs uważam, Dzemski, za bardzo udane ujęcie, widać tutaj ekspresję.

Więcej luzu i samokrytyki.

Pokój siostro!

dzemski
1.02.10, 18:07
nie ma żadnej urażonej dumy
decyzja przemyślana
dyskusji nie będzie (no chyba że nie przeze mnie prowadzonej, ale za to niestety nie odpowiadam, jak widać już znaleźli się ciągnący dyskusję)

Gratuluję Jolly za fotę roku, bo to ona powinna zając miejsce pierwsze (sam na nią głosowałem).

RadioErewan
1.02.10, 18:10
Konkurs jest rozstrzygnięty i ty go wygrałeś. O ile się nie mylę, użytkownik może sam skasować zdjęcie z photoposta. Skasuj jak chcesz, ale i tak już się wszystko odbyło. Szkoda by konkurs nie miał zwycięzcy.
Nie wygłupiaj się, proszę.

qbic
1.02.10, 18:12
Jako ze mój nick padł na pierwszym miejscu...

Oceniłem negatywnie zdjęcie Dzemskiego (nie to z konkursu) a sam dał popis elokwencji pod moim adresem, pouczając dodatkowo ze powinienem złożyć wyrazy samokrytyki.

Nie mam zamiaru.

Dziękuje za uwagę, można mnie zbanować za obrazę uczuć laureata.

Kaz de Wro
1.02.10, 18:14
Dzemski- gratulejszyn!

dzemski
1.02.10, 18:14
Konkurs jest rozstrzygnięty i ty go wygrałeś. O ile się nie mylę, użytkownik może sam skasować zdjęcie z photoposta. Skasuj jak chcesz, ale i tak już się wszystko odbyło. Szkoda by konkurs nie miał zwycięzcy.
Nie wygłupiaj się, proszę.

Widzisz Radku, bardzo mi miło, że wygrałem, choć nie spodziewałem się, bo w gronie zdjęć startujących nie wyróżniam się czymś szczególnym. Uważam, że były zdjęcia lepsze i bardziej zasługujące na miano zdjęcia roku. Zostawię to zdjęcie, choć niewiele w nim mojej zasługi, aktor grał pięknie, a oświetleniowiec spisał się na medal.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję głosującym.

a teraz lecę na wernisaż, to ciekawsze niż jeżdżenie po ludziach ot tak dla jaj (qbic: dzisiejszy popis przedni, ubawiłem się, serio).

Karol
1.02.10, 18:46
Wątek póki co został zamknięty. Zainteresowani wyrazili opinie i zapewne będą obstawać przy swoim. Fajnie, że zwycięzca napisał ostatnie słowo. Nie ma co nakręcać sytuacji kolejnymi postami w stylu popieram tego czy tamtego. Dobrze, że zdjęcie zostało i funkcjonuje niezależnie od tej przepychanki.
Przepraszam wszystkich, którzy po prostu chcieli szczerze pogratulować autorowi a teraz nie mają takiej możliwości.