PDA

Zobacz pełną wersję : Oczekiwanie na akumulator w promocji E-620



schelest
9.12.09, 22:09
Proszę o informację jak długo czekaliście na przysłanie akumulatora w ramach trwającej promocji dla kupujących E-620. Ja wysłałem swoje zgłoszenie priorytetem miesiąc temu - i cisza.
Pozdrawiam Forumowiczów

hegran
9.12.09, 22:43
Po jakiś 2 tygodniach, tam mniej więcej czekałem. Pozdrawiam

furmun
22.01.10, 03:30
czekam od 15 grudnia i cisza ,przedwczoraj telefon do centrali Olympusa niewiele zmienił ,ze wskazaniem na upomnieniem się e-mailem na adres wskazany w zwrotnym e-mailu potwierdzającym rejestrację produktu
co też zrobiłem i czekam dalej ..

romek1967
22.01.10, 10:24
Czekałem 3 tygodnie, ale kupiłem na samym początku promocji w październiku, grudzień to zupełnie inna bajka więc IMHO może to trwać dłużej.

furmun
3.02.10, 11:50
czekam od 15 grudnia i cisza ,przedwczoraj telefon do centrali Olympusa niewiele zmienił ,ze wskazaniem na upomnieniem się e-mailem na adres wskazany w zwrotnym e-mailu potwierdzającym rejestrację produktu
co też zrobiłem i czekam dalej ..


Wczoraj dostałem przesyłkę od Olympusa z baterią PS-BLS1:)



..ale nim to nastąpiło dzwoniłem do Centrum Pomocy technicznej
http://www2.olympus.pl/consumer/208_1636.htm
miła pani poinformowała mnie aby wysłać maila na adres Imaging.News@olympus-europa.com co też uczyniłem wysyłając fotografie wszystkich dokumentów jakie trzeba było wysłać,aby być objętym promocją.

jak pisałem wyżej

Po paru dniach otrzymałem odpowiedź
Dear Sir/Madam,

we sent the battery after the 08.01.2010.
Because it has not arrived, we will send you again a battery this week

With kind regards

Sonja Koolmees

bateria naładowana::grin:
z mej strony szacunek dla Olympusa

pozdrawiam

kutek
28.03.10, 20:38
czekałem tydzień!!!

sdsi
11.05.10, 21:11
od wysłania papierów do Niemiec - trzy tygodnie jak przyszedł pocztą akumulator.