PDA

Zobacz pełną wersję : Ditl 11.11.2009



hades
9.11.09, 19:39
DITL 11.11.2009

91. Rocznica Odzyskania Niepodległości

quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=528&vote=2&varZoom=Off&varScale=0'


-------


11 listopada. Znaczenia tej daty raczej nie trzeba chyba przypominać. To będzie termin kolejnej akcji DITL.

Zachęcam do wzięcia udziału. Ostatnie akcje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Regulamin wraca do dawnej formy. Znowu mamy tylko dwa dni na umieszczenie zdjęć.

Regulamin DITL:


Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
Jeśli ktoś nie ma pomysłu na ten dzień może skorzystać z podpowiedzi poniżej.


Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.

Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie temat na ten dzień.

kowalikster
10.11.09, 21:34
A tak sobie podbiję bo 11 listopada tuż tuż...

Gundi
11.11.09, 21:38
11 listopada cały dzień musiało padać...

hades
12.11.09, 10:15
Przypominam. Do jutra (piątku), do godziny 23.59 można dodawać zdjęcia do bieżącej akcji DITL.

kowalikster
12.11.09, 10:20
Może wydłuż wrzucanie do niedzieli panie miszczu Hadesie

dzemski
13.11.09, 18:49
up up up :)

hades
13.11.09, 21:56
No miło patrzeć, że ktoś te ogłoszenia czyta.

Dzięki za odzew!

Obecna akcja zostanie zamknięta zgodnie z planem o północy. Jednak mam do was, drodzy forumowicze pytanie. Czy wydłużyć czas dodawania zdjęć w kolejnych organizowanych akcjach? Jest to potrzebne?

aga_piet
13.11.09, 22:03
Myślę, że nie jest potrzebne wydłużanie.
Więcej reklamy przed i w trakcie.

zeman2
13.11.09, 22:27
A ja tak tylko nieśmiało będę się dopominał o podpisywanie co je czyje - czasem bym zapytał o coś tylko nie wiadomo kogo...

pozdrawiam

aga_piet
13.11.09, 22:41
A ja tak tylko nieśmiało będę się dopominał o podpisywanie co je czyje - czasem bym zapytał o coś tylko nie wiadomo kogo...
No niby w instrukcji obsługi stoi jak wół aby podpisywać wg schematu godzina-miejsce-autor ale jakoś ludzkość to pomija... :roll:

kowalikster
13.11.09, 23:22
No cóż, ja był wolał żeby czas na wstawianie był trochę dłuższy.

zeman2
14.11.09, 10:36
@bufetowa- a, bo ludźkość wybiera drogę na skróty :wink::grin:

diabolique
14.11.09, 11:37
No cóż, ja był wolał żeby czas na wstawianie był trochę dłuższy.

A ja bym wolał, żeby była jakaś puenta, bo jest inicjatywa, jest akcja, jest przypominanie, wrzucanie zdjęć i...
No właśnie, zakończenia brak, odpływa to jakoś w niebyt. Czy są jakieś statystyki oglądalności zdjęć DITL-owych?

hades
14.11.09, 15:14
A ja bym wolał, żeby była jakaś puenta, bo jest inicjatywa, jest akcja, jest przypominanie, wrzucanie zdjęć i...
No właśnie, zakończenia brak, odpływa to jakoś w niebyt. Czy są jakieś statystyki oglądalności zdjęć DITL-owych?

Dwa dni po akcji zwykle zamykam możliwość dodawania kolejnych zdjęć do DITL. Statystyki są publikowane w galerii danej akcji, np. https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=528. Galerie dostępne są po kliknięciu na prezentacje flash, ale widzę, że trzeba będzie dorobić osobny link.

diabolique
14.11.09, 15:19
Galerie dostępne są po kliknięciu na prezentacje flash, ale widzę, że trzeba będzie dorobić osobny link.

Koniecznie na głównej, tak jak są linki do wystaw OC, ALT-a i innych. Oczywiście nie permanentnie tylko po zakończeniu akcji przez parę dni.
Bez takiego "podsumowania" cała para idzie w gwizdek moim zdaniem. Ja np. wiem o każdym DITL, ale jakoś nigdy nie mogę potem znaleźć galerii z danego dnia.

hades
14.11.09, 19:42
Koniecznie na głównej, tak jak są linki do wystaw OC, ALT-a i innych. Oczywiście nie permanentnie tylko po zakończeniu akcji przez parę dni.
Bez takiego "podsumowania" cała para idzie w gwizdek moim zdaniem. Ja np. wiem o każdym DITL, ale jakoś nigdy nie mogę potem znaleźć galerii z danego dnia.

Pomyślimy.