PDA

Zobacz pełną wersję : raz jeszcze Photoshop



dinx6
5.01.07, 20:25
Nie orientuje się ktoś z Was, czy Photoshopa 6 zakupionego w Niemczech, z polskim upgrade do CS2 można używać w Polsce w celach komercyjnych? Ewentualnie co należy mieć w razie kontroli BSA. Dzwoniłem do nich i co usłyszałem: "nie można jednoznacznie stwierdzić", totalnie mnie to poirytowało. no bo kto ma niby wiedzieć? z rozmowy wynikało coś takiego: kup, wpadniemy i się przekonasz. :evil:

tymin3
6.01.07, 01:32
Musowo trzeba miec f-vat na oba programy tzn wersje podstawową i upgrade.. tez tak chcialem zrobic ale tez nie wiedzialem wiec kupilem odrazy pelnego cs2. ps nie rob glupoty jak ja i bierz wersje ang. a nie polską

Rafał Czarny
6.01.07, 01:34
Musowo trzeba miec f-vat na oba programy tzn wersje podstawową i upgrade.. tez tak chcialem zrobic ale tez nie wiedzialem wiec kupilem odrazy pelnego cs2. ps nie rob glupoty jak ja i bierz wersje ang. a nie polską

Napisz dlaczego polska wersja jest be.

tymin3
6.01.07, 02:36
Musowo trzeba miec f-vat na oba programy tzn wersje podstawową i upgrade.. tez tak chcialem zrobic ale tez nie wiedzialem wiec kupilem odrazy pelnego cs2. ps nie rob glupoty jak ja i bierz wersje ang. a nie polską

Napisz dlaczego polska wersja jest be.

Bo jak sciagnelo sie glupiego traila cs3 to np. numer z polskiej wersji nie dzialal. polskie uaktualnienia pojawiaja sie pozniej. dobre opisy tutoriale sa po ang. i czasami jest ciezko sobie przetlumaczyc z polskiego na angielski znaczenie funkcji. Zalety ang moze nie sa ogromne ale dla MNIE są wieksze niz polskiej wersji. no ale to oczywiscie zalezy od uzytkownika. (ja w photoshopie codziennie spedzam dzien w dzien 5 godzin). Ktos kiedys powiedzial o 3dstudio ze nie ma polskiej wersji i niebedzie bo ang w pewnym momencie jest wymagany i nie ma zlituj

dinx6
6.01.07, 08:56
Musowo trzeba miec f-vat na oba programy tzn wersje podstawową i upgrade.. tez tak chcialem zrobic ale tez nie wiedzialem wiec kupilem odrazy pelnego cs2. ps nie rob glupoty jak ja i bierz wersje ang. a nie polską

a jeśli jedna z tych faktur będzie niemiecka, to?


wersja polska, angielska, dla mnie bez znaczenia. znaczenie ma dla mnie legalność licencji.