PDA

Zobacz pełną wersję : Silkypix do Rawów



lessie
11.12.06, 15:33
ostatnio zauroczył mnie ten program, ściągnąłem 14dniowego triala ze strony producenta i naprawdę pod moje potrzeby jest idealny. Właściwie odkąd zacząłem obrabiać swoje samoloty w tym programie to skuteczność wrzutów na jetphotos.net znacznie mi podskoczyła a screenerzy tam są wyjątkowo wredni....ktoś jeszcze tego używa?
Jak Wam się widzi?

Wg mnie ładnie sobie radzi z wyostrzaniem a to mnie w sumie najbardziej interesuje. Raw Shooter generował straszne szumy, wyłaziły jakieś syfy itd...ARC używałem najczęściej i w sumie był całkiem niezły choć Silky moim zdaniem daje więcej możliwości... Sporo podpowiada sam a dodatkowo pozwala tą podpowiedź ładnie wykorygować...

grizz
11.12.06, 15:37
Droga impreza... 140$... to już lepiej kupić PSP

lessie
11.12.06, 17:50
droga, droga...póki co działa trial..a potem...się zobaczy ;)

PSP? a od czego to skrót?

grizz
11.12.06, 17:51
póki co działa trial..a potem...się zobaczy ;)


Jak kto lubi :/


PSP? a od czego to skrót?

Paint Shop Pro

cra3y
14.12.06, 12:10
ostatnio zauroczył mnie ten program, ściągnąłem 14dniowego triala ze strony producenta i naprawdę pod moje potrzeby jest idealny. Właściwie odkąd zacząłem obrabiać swoje samoloty w tym programie to skuteczność wrzutów na jetphotos.net znacznie mi podskoczyła a screenerzy tam są wyjątkowo wredni....ktoś jeszcze tego używa?
Jak Wam się widzi?

program fajny, miejscami troche cudaczny (trzeba "latac" pomiedzy jedna a druga zakladka)

sprobuj tez adobe lightrooma - jeszcze jest darmowy (do lutego zdaje sie) i opisz wrazenia

lessie
14.12.06, 13:06
próbowałem, fajny ale nie wciągnął mnie tak jak Silky...może za mało go poznałem.
Silky rzeczywiście początkowo sprawia wrażenie trochę niepoukładanego ale ogólnie zrobił na mnie spore wrażenie i uznałbym go do swoich potrzeb najdoskonalszym. Ale wiadomo...kwestia gustu i pewnie przyzwyczajeń.
Co do technicznej strony to nie wim czy jestem w obróbce na tyle mocny żeby się wypowiada ale to co widzę gołym okiem to : nie generuje takich syfów jak Raw shooter przy wyostrzonia. Można tak ustawi suwaki że wyjdzie ostre zdjęcie bez żadnych śladów zbędnych ostrzenia. ARC też jest niezły ale moim zdaniem nie ostrzy się w nim tak doskonale. Silky ma tez fajną zakładkę z pobijaniem rozpiętości tonalnej, coś jak wypełnianie światłem w shooterze...Sporo podpowiada sam i te domyślne ustawienia są zadowalające...

Szkoda że zaraz mi zgaśnie... :cry:

No ale jadę już w te góry...bo się nie zbiorę nigdy