PDA

Zobacz pełną wersję : Konkursy - powiadamianie na email



kasprzyk
4.12.06, 22:26
Witam

Mam takie pytanie, propozycję, prośbę, nie bijcie :) - chociaż codziennie jestem w dziale Ocena zdjęć juz drugi raz przeoczyłem konkurs :( - nie wiem, czy mam klapki na oczach, czy myślę o ***** marynie - czy po prostu zbyt mało są one zareklamowane. Jednak po liczbie głosów biorących udział w ocenie zdjęć - wygląda na to, że nie jestem osamotniony ;) Czy kłopotem byłoby rozsyłanie maili do wszystkich użytkownków, może na priv, może do każdego działu dokleić taką informację kolorową, pulsującą czcionką?

Jakie macie o tym zdanie?

Pzdr

spogi
4.12.06, 23:04
Identyczne co Twoje :)

Na szczęście ja się złapałem :)
pozdr.

blady
5.12.06, 03:31
zgadzam się - powiadamianie dobra sprawa. Jakiś plakat na stronie głównej? Taki kolorowy. Tak jak lubię.

Dlaczego nie zauważyłeś konkursu:
https://forum.olympusclub.pl/topics26/sposob-glosowania-w-konkursie-olyrulez-vt8787.htm#75114

RadioErewan
5.12.06, 03:34
I jeszcze lampki na choinkę i wróżka latająca z pałeczką robiącą "ping".
Jak będę w każdej pierdółce używać powiadomienia emailem, to przestaniecie na to reagować. Wszystko można co nie można, byle z wolna i z ostrożna.
Dopiszę jeszcze, że pomyślę o jakimś systemie newsletterowym, w którym da się zapisać na różne newsy.

Pozdrawiam

LubMich
5.12.06, 11:29
ta jak z tymi choinkami na święta - bo nie wiem czy mam stare lampki znów uruchamiać ;) ? (takiej wróżki też nie było jeszcze.. ;) )

blady
5.12.06, 12:17
Jak będę w każdej pierdółce używać powiadomienia emailem, to przestaniecie na to reagować. Wszystko można co nie można, byle z wolna i z ostrożna.
Dopiszę jeszcze, że pomyślę o jakimś systemie newsletterowym, w którym da się zapisać na różne newsy.

Pozdrawiam

Różnie organizmy reagują na środki odurzające, ja mam wrażliwy i ekonomiczny organizm, powiadomienie e-mail o odpowiedziach działa na mnie jak pożar na choinkę ;)

edycja/ coś się przesunął na gorę ten post - już wiem, nacisnąłem małe "odpowiedz" i się podpiąłem pod odpowiedź RE. Tak ma być?

kasprzyk
5.12.06, 17:21
Jak będę w każdej pierdółce używać powiadomienia emailem, to przestaniecie na to reagować. Pozdrawiam

Witam

Czy coś mnie omija? - oprócz odpowiedzi w obserwowanych wątkach i news-ów - (około 2-óch razy w miesiącu) nie dostaje żadnych innych emaili.

Nie sądzę, żeby wiadomości o nowych konkursach aż tak bardzo wprowadziłyby znieczulicę na otrzymywane wiadomości.

Pzdr

kasprzyk
5.12.06, 17:22
:)

LubMich lubi być na dole :)

pzdr

LubMich
5.12.06, 21:27
oj spokojnie.. - takie propozycje to tylko na PM, ale nick nie wróży za dobrze ;/

kasprzyk
5.12.06, 21:58
oj spokojnie.. - takie propozycje to tylko na PM, ale nick nie wróży za dobrze ;/

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś - napisałem odpowiedź po Tobie kilka godzin - jednak mój post znalazł się przed Twoim. ;) coś się rypsło w tych okienkach.

Pzdr

LubMich
6.12.06, 00:21
tak wiem - ale wypowiedz wydawała się dziwnie (zabawnie) wieloznaczna.. :roll:

Rafał Czarny
6.12.06, 00:32
Powiadomienie na priva o konkursie to niegłupi IMO pomysł. Ja też ze dwa konkursy przeoczyłem.

grizz
6.12.06, 00:38
Tudzież ustawienie sztywnych dat konkursu... np co tydzień czy co dwa...
A głosowanie nad nowym tematem może się zacząc zaraz po rozpoczęciu głosowania nad zdjęciami z poprzedniego tematu.