PDA

Zobacz pełną wersję : ACDSee?



Setka
18.01.04, 20:35
Witam,mam ten programik,ale przyznam się szczerze ,że nie wiem zupełnie ,jak z niego korzystać.Jest to wersja 5.0,są tam opcje kalendarza(chyba bardzo pomaga w wyszukiwaniu zdjęć ,a nawet całych sesji),tylko ....jak to działa? Może ma ktoś dostęp do polskiej wersji pliku pomocy,bym mocno prosił o podesłanie mi na emilka.Jakie są jeszcze inne możliwości tego kombajnika? Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Jeronimo
18.01.04, 22:18
IMHO lepszy jest http://www.irfanview.com/
za free
szybszy
po polsku
no i ma duzo dodatkow
(obsluguje beztratne obracanie obrazkow itp..)

Polecam

Setka
19.01.04, 14:39
Sęk w tym Jeronimo że Irfan View mam od dawna ,ale nie oferuje on pewnych rzeczy ,które ma ACDSee,chociażby stałego podglądu folderów z obrazami.

Jeronimo
19.01.04, 15:07
ja od lat nie widzialem ACDSee... wiec nie wiem o co dokladnie chodzi... W IrfanView wduszam T i juz gotowe :P
Ja tam nadal bede przystawal przy swoim.. ze IrfanView jest lepszy.. chociazby dla tego ze jest za free (a ja bardzo lubie za free)

Lukalago
19.04.04, 19:25
ONLY ACDSee !
Na słabszym kompie polecam ACDSee 3.1
ver. 4.x - niewypał,

ver 5.x (po polsku) - całkiem całkiem, ale na szybszą maszynę. Warto sobie poukładać wg własnych potrzeb okno programu.

ver 6.x (po polsku) - wygląd w stylu XP, BAARDZO wolna.

Moim skromnym zdaniem ACDSee jest najlepszym softem do zabawy ze zdjęciami. Oczywiscie chodzi mi wbudowany FotoCanvas, który jest wyśmienity do podstawowej obróbki zarówno zdjęć z cyfraków jak i ze skanerów.

vodnik
19.04.04, 19:34
Polecam zrobic upgrade z 6.0 do 6.0.3 Poprawiona szybkosc i stabilnosc. Od jakiegos czasu tez sie zabawiam Cam2PC.

cinek74
2.11.04, 15:46
Niedawno ukazala sie nowa wersja ACD See 7.0. Mam wrazenie ze jest znacznie szybsza od poprzednich, ma kilka nowych ciekawych opcji - miedzy innymi korekcje ekspozycji za pomoca krzywych i poziomow w tym w trybie wsadowym, plynna zmiane wielkosci ikon podgladu.

W ACD see sa dostepne wszystkie podstawowe opcje retuszu - w dodatku sa latwe w obsludze i wystarczajaco efektywne.

Natomiast jako darmowa alternatywe polecam XnView.

suhotnik
2.11.04, 16:00
Tak, 7.0 jest OK.
Szybsza niż cała seria 5.x i 6.x.
Ale co mnie denerwuje, to odtwarzanie podczas przeglądania .jpg plików .avi i .mpeg. Wie ktoś jak to wyłączyć ??

piotr-pl
2.11.04, 16:58
A skąd można ściągnąć ADC See wersję 7.0 ?

abratek
2.11.04, 17:31
no wiesz!!! od czego masz Google
http://www.acdsystems.com/english/products/downloads/ACDSee-Download.asp?LAN=englishX70

piotr-pl
2.11.04, 17:56
chyba nie doceniasz mojej inteligencji "abratek", a coś jeszcze aby było za free??

suhotnik
2.11.04, 17:59
Na osiołku np. jest Full :?:

Lukalago
2.11.04, 18:00
:)

piotr-pl
2.11.04, 18:17
Osiołek to już nie (chyba,że nie potrafię znaleźć), pozostają inne pewnie na www.*.ru
dla chcących mi pomóc to proszę o info ale na e-maila

suhotnik
2.11.04, 18:26
Osiołek to już nie (chyba,że nie potrafię znaleźć), pozostają inne pewnie na www.*.ru
dla chcących mi pomóc to proszę o info ale na e-maila
Nie potrafisz ;)
\Odezwij się na priva.

cinek74
2.11.04, 18:32
do suhotnika: wylaczanie autopodgladu filmow jest w menu/tools/options/preview i jest to opcja "autoplay ..."

suhotnik
2.11.04, 18:48
do suhotnika: wylaczanie autopodgladu filmow jest w menu/tools/options/preview i jest to opcja "autoplay ..."
Ano jest i miałem zaznaczone :?
Dzięx 8)

piotr-pl
2.11.04, 19:26
do suhotnika: wylaczanie autopodgladu filmow jest w menu/tools/options/preview i jest to opcja "autoplay ..."
ssorki, ale nie rozumiem, nie jestem tak zaawansowanym internautą, proszę o info na e-mail: piotr-pl@wp.pl

abratek
2.11.04, 21:20
z osiołka będziesz miał za uuu...dni
ciągniesz oficjalny trial a z osła reszte - nawet dla próby tak zrobiłem

piotr-pl
2.11.04, 21:38
z osiołka będziesz miał za uuu...dni
ciągniesz oficjalny trial a z osła reszte - nawet dla próby tak zrobiłem
jeżeli wiesz co i jak, to wyślij info na piotr-pl@wp.pl, bo twoje info nic nie wnosi do tematu,

vodnik
2.11.04, 21:39
O nie legalu nie na forum publicznym !!!

abratek
2.11.04, 22:05
vodnik - mówimy tylko o teorii , myślę że czas zakończyć

vodnik
2.11.04, 23:52
:x

Lukalago
28.11.04, 15:23
@piotr-pl - sorki, człowieku ale jakis nieprzytomny jestes?

Tutaj do zassania wers 7.0: http://www.digit.pl/ftp/pobierz/pc/4770.html
Tutaj spolszczenie do wer 7.0: http://www.programs.pl/spolszczenia.html

Do tego jeszcze trzeba "witaminki" ale to juz sami sobie szukajcie.

Pozdro.

GieKa
12.12.04, 18:40
Kiedy miałem wersje 6 to na zdjęciach z exifem pojawiał się znaczek i,po naciśnięciu którego wyświetlane były wszystkie informacje. W wersji 7 nie ma czegoś takiego,może trzeba cos zmienić w ustawieniach? Czy wie ktoś cos o tym?

(A)rturo
12.12.04, 19:00
Jest
Tylko na dole masz zakladke EXIF

wodnik
13.12.04, 20:05
A ja sobie za 15 z. kupiłem Chip 12/2004 Foto-Video Digital i zarejestrowałem FotoOffice 2 i dostałem potwierdzenie z licencj jednostanowiskową . Program po polsku jest OK.

GieKa
13.12.04, 20:39
A ja sobie za 15 z. kupiłem Chip 12/2004 Foto-Video Digital

Jest tam coś ciekawego?

leszek
13.12.04, 20:46
wlasnie widzialem ze jest ten program jak on ma sie do InfanView mozesz cos otym napisac jakie ma ciekawe funkcje Pozdrawiam Leszek

jimorrison
8.04.05, 12:19
wlasnie zainstalowalem ACDsee 7. i jestem pelen podziwu :).. 6 woooolna jak nie wiem, 7 wprost przeciwnie i z exifem sobie dobrze radzi.

suhotnik
8.04.05, 16:07
Tak, 7. jest o niebo szybsza.
Nie wiem, ale u mnie otweira się po kliknięciu na foto ze 4sek.
Może to szybciej chodzić ?? :D

I jeszcze pytanko..
Przeglądam fotki i nagle jak natrafi na filmik, to mieli dysk niemiłosiernie i w oknie pokazuje się 1. klatka filmu. Można to jakoś ominąć, żeby w ogóle przy przeglądaniu nie uwzględniał filmików ??

jimorrison
28.05.05, 12:46
hmm... mam problem. chce sygnowac moje zdjeciach, ktore umieszczam w internecie. mam acdsee 7.0 plk. gdy przegadam zdjecia moge sobie ustawic alby pokazywal stopke/naglowek, moge rowniez dobierac czcionke jej wielkosc i inne bajery. nie wiem natomias jak fizycznie nadpisac zdjecie z tym bajerem aby caly czas byl moj sig na zdjeciu. macie jakeis sugestie jak temu zaradzic?