PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs bez nagrod. :)



Part
28.10.06, 21:01
W zwiazku z tym, ze w konkursie OlyRulez nie mam szans na udzial (tam gzie mieszkam jesien sie zaczyna za pozno, a land jest protestancki, wiec i Swieto Zmarlych odpada), to mam pomysl na konkurs bez nagrod. No, moze z jedna nagroda - satysfakcja. :) Glownie, to chodzi o zwykla zabawe i radoche.

Konkurs polegalby na troche dziwacznym pomysle. Mianowicie do nawiazaniu do teleturnieju TV, ktory kiedys lecial w Polsce (albo i jeszcze jest emitowany) - kochajmy polskie seriale.

Zasady proste:
Na poczatek jakis ochotnik proponuje temat - tytul jakiegos polskiego filmu lub serialu. Np.:"Brunet wieczorowa pora". Przez najblizsze (do ustalenia) dwa tygodnie nadsylane sa zdjecia na zadany temat. Potem tydzien na glosowanie. Zwyciezca w nagrode typuje temat kolejnej serii, czyli rzuca tytulem kolejnego filmu. I tak do...

Niechcialbym byc jedyna osoba bioraca udzial w konkursie, wiec zapytowywuje sie o jedna rzecz - macie ochote na zabawe? :) Tak tylko dla zabawy :)

vendro
29.10.06, 14:46
Pomysł bardzo ciekawy z chęcią bym zobaczył Wasze interpretacje różnych seraiali w obiektywie :) Ja w czoraj miałem okazje sfotografować "4 pancernych" :)

zazula
31.10.06, 16:20
Bardzo fajny pomysl. Ja bym dodala jeszcze polskie filmy, bo nie kazdy jest fanem seriali.

Part
2.11.06, 00:09
W gruncie rzeczy, to mozna pojsc dalej i wziazc pod uwage filmy "zagramaniczne". Byleby tytuly spolszczone cos mowily. Np. "Przeminelo z wiatrem", a nie "Gwiezdne Wojny". :D

Ale to wszystko, to tylko teoria, bo - jak widac - zainteresowanie zabawa jest zadne. ;)

Magus
2.11.06, 14:48
Ja jestem zainteresowany bo to ciekawe mogłoby być, ale pomysł musi poprzec administracja.

Jeronimo
2.11.06, 15:33
W zwiazku z tym, ze w konkursie OlyRulez nie mam szans na udzial (tam gzie mieszkam jesien sie zaczyna za pozno, a land jest protestancki, wiec i Swieto Zmarlych odpada) OlyRulez to konkurs z roznymi tematami... aktualnie trwa ankieta JESIEŃ, nastepna edycja wbrew zapowiedzia nie bedzie 'Wszystkich Świetych' tylko prawdopodobnie 'zdjecia nocne' lub tez inny temat jaki zaproponujecie!

A co do tego tematu - jak sa chetni to prosze bardzo zalozyc nowy watek (z jakims wyrozniajacym sie tematem) no i frekwencja pokaze co z tego wyjdzie ;-)

pozdrawiam

Part
2.11.06, 15:37
Ok, postaram sie napisac w miare krotko zasady ZABAWY w nowym watku. :) Zobaczymy co z tego wyjdzie...