PDA

Zobacz pełną wersję : konkurs OLy...jedno pytanie ale ważne



michaelangelo
29.09.06, 22:03
W regulaminie konkursu OlyRulez w ostatnim punkcie pisze że zdjęcia MUSZĄ byc wykonane aparatem olympus.

Czy mogą to być zdjęcia zeskanowane ale wykonae analogiem Olympusa? Czy maja to byc tylko zdjęcia z cyfry Olka?

Bo tak naprawdę tylko cyfrowe mozna zweryfikować czy zostały zrobione Olympusem. I czy ktoś to weryfikuje? Bo jeżeli nie to mozna zamieścioć każde zdjęcie ii mówic że zrobione Olkiem.

PS. To że o to pytam nie znaczy że tak chce zrobić lub zrobilem, ale nie wszytskie zdjęcia po ściągnięciu mają w exifie dane.

fotomic
29.09.06, 22:09
My i tak poznamy że to olkowe :D, dawj tez te z analoga, PRZEDEWSZYSTKIM !!

Jeronimo
29.09.06, 22:29
Bo tak naprawdę tylko cyfrowe mozna zweryfikować czy zostały zrobione Olympusem. I czy ktoś to weryfikuje? Bo jeżeli nie to mozna zamieścioć każde zdjęcie ii mówic że zrobione Olkiem. tak napisales ze mam wrazenie ze sobie odpowiedziales ;) Tak czy owak najlepiej jak szef napisze... (bo ja tylko gdybam... a ostatnio gdybanie na forum modne :P)

michaelangelo
2.10.06, 19:40
A kiedy SZEF sie wypowie?

fotomic
2.10.06, 19:45
A kiedy SZEF sie wypowie? pewnie dziś, jak się wyśpi :)

RadioErewan
2.10.06, 23:50
W regulaminie konkursu OlyRulez w ostatnim punkcie pisze że zdjęcia MUSZĄ byc wykonane aparatem olympus.

Czy mogą to być zdjęcia zeskanowane ale wykonae analogiem Olympusa? Czy maja to byc tylko zdjęcia z cyfry Olka?

Bo tak naprawdę tylko cyfrowe mozna zweryfikować czy zostały zrobione Olympusem. I czy ktoś to weryfikuje? Bo jeżeli nie to mozna zamieścioć każde zdjęcie ii mówic że zrobione Olkiem.

PS. To że o to pytam nie znaczy że tak chce zrobić lub zrobilem, ale nie wszytskie zdjęcia po ściągnięciu mają w exifie dane.
Chyba możemy Ci zaufać. To kwestia honoru (mało ostatnuio w pl wartego) i dobrego smaku.

michaelangelo
3.10.06, 19:42
Dzieki SZEFIE za odpowiedź. Masz rację ale ja bym nazwał to raczej zwykła uczciwością bo honoru bym raczej w to nie mieszał.

Mam jasność.

Temat uważam za zamknięty.