PDA

Zobacz pełną wersję : Adobe Camera RAW 3.4 - brak wyśiwetlania miniaturek.



herman
18.09.06, 10:03
Witam
mam taki problem. Odpalam Photoshopa CS2. Wybieram File-->Browse--> i przechodze do katalogu z RAW'ami. I nie wiem co się stało, ale nie widze żadnego podglądu, żadnej miniaturki. Są tylko nazwy plików. Czy coś poprzestawiałem? Jak zrobić żeby widoczne były podglądy tych RAWów? Wcześniej miałem.

Pozdrawiam

Jeronimo
18.09.06, 10:38
a na dole nie ma jakiegos suwaga od ustawiania wielkosci miniaturki - zmien to moze pomoze ;-)

Ja mialem czesto problemy z tym ze np. otwieralo sie 30 miniaturek (poczatkowych) a reszta juz nie - do dzis sobie z tym nie poradzilem (zreszta nie uzywam PS'a do RAWow)

btw. polecam https://forum.olympusclub.pl/forum10/rewelka-miniaturki-dla-orfow-vt6615.htm (ja uzywam darmowa wersje - only podglad)

pozdrawiam

herman
18.09.06, 10:52
[quote="Jeronimo"]a na dole nie ma jakiegos suwaga od ustawiania wielkosci miniaturki - zmien to moze pomoze ;-)

musze sprawdzic
dzieki i pozdrawiam

Jeronimo
18.09.06, 11:00
tak tylko z glowy podawalem... nie mam w pracy PS'a

herman
18.09.06, 12:09
tak tylko z glowy podawalem... nie mam w pracy PS'a

Miałeś rację - suwak jest, ale niestety nic nie pomaga ;-)
Nadal nie mam podglądów w Browserze.
pozdr.

RadioErewan
18.09.06, 12:30
Witam
mam taki problem. Odpalam Photoshopa CS2. Wybieram File-->Browse--> i przechodze do katalogu z RAW'ami. I nie wiem co się stało, ale nie widze żadnego podglądu, żadnej miniaturki. Są tylko nazwy plików. Czy coś poprzestawiałem? Jak zrobić żeby widoczne były podglądy tych RAWów? Wcześniej miałem.
W wersji angielskojęzycznej:
Tools|Cache|Purge cache for this folder.
W wersji polskawej:
Narzędzia|Bufor|Wyczyść bufor tego folderu

Pozdrawiam

herman
18.09.06, 12:51
W wersji angielskojęzycznej:
Tools|Cache|Purge cache for this folder.
W wersji polskawej:
Narzędzia|Bufor|Wyczyść bufor tego folderu

Pozdrawiam

Niestety, efekt taki sam
zrzutka (http://img170.imageshack.us/my.php?image=rawzv4.png)