PDA

Zobacz pełną wersję : body sony h2 , obiektyw canon ... da radę?



maksdj
4.09.06, 10:43
witam i pytam...
znajomy poprosił o odpowiedź na pytanie :
czy jest jakaś przejściówka z obiektywu canona na body sony h2?
będe wdzięczny za każda pomoc...
pozdrawiam marcin

fotomic
4.09.06, 10:46
hmmm........ hmmmmm........ :mrgreen:

Dudi_
4.09.06, 11:08
Przekaż znajomemu że jak wyjmie obiektyw z H2 to osobiście wystrugam mu tą przejściówkę na Canona... :)

fotomic
4.09.06, 11:24
Przekaż znajomemu że jak wyjmie obiektyw z H2 to osobiście wystrugam mu tą przejściówkę na Canona... :) to może być ciekawe, będę śledził ten wątek. Możesz napisać w czym będziesz strugał tą przejściówkę ?

Dudi_
4.09.06, 11:45
jeszcze nie wiem... w mahoniu? z bambusa? :D Zobaczymy :D

fotomic
4.09.06, 12:27
jeszcze nie wiem... w mahoniu? z bambusa? :D Zobaczymy :D jak już dojdzie do strugania to zamieść fotki, no i jak zadziała to mi wystrugasz EC-14 i EX-25, oczywiście materiał dostarcze no i jakiegoś browarka :mrgreen:

maksdj
5.09.06, 07:50
niom ok ok:) ... nie miałem tego aparatu w ręku i nigdy sie tez produktami sony nie interesowałem... pytanie czu to ja pomyliłem oznaczenie, czy ów kolega ma nie h2 a jakąś inną lustrzankę sony... zdaje się że oni wypuścili na rynek coś z wymiennnymi obiektywami... przypuśćmy zatem że ma on jednak lustrzankę z tych nowych to czy są takie przejściówki? obiektyw cannon> body sony ?
pozdrawiam marcin

Dudi_
5.09.06, 16:48
Jedyna lustrzanka z wymiennymi szkłami jaką wypuściło Sony to Sony A100 (bądź Alpha 100 jak kto woli...) :)