PDA

Zobacz pełną wersję : PROPOZYCJE TEMATOW (TEMAT NIE AKTUALNY)



kuba_psk
18.08.06, 18:22
[center:dacde648c6]TEMAT STRACIŁ WAŻNOŚĆ - JEST NIE AKTUALNY
[/center:dacde648c6]
Jeronimo: mala instrukcja!

[center:dacde648c6]W tym poscie bedziemy wrzucac propozycje tematow na Konkurs Oly Rulez -> temat + zdjecie.[/center:dacde648c6]

[center:dacde648c6]jedna osoba - jedno zdjecie![/center:dacde648c6]

Gdy dany temat zostanie wybrany to wypowiedzi (zalaczone zdjecia) zostana przeniesione do nowego watku (do ktorego beda przyjmowane tylko zdjecia w zadanym temacie). Temat ktory teraz czytacie zostanie czasowo zablokowany.

Po odblokowaniu tego tematu bedzie mozna wrzucac nowe propozycje na nastepny konkurs (na nastepna edycje OlyRulez).


/EDIT
- jesli ktos ma wiele zdjec i wiele propozycji tematow to prosze pisac kazda propozycje w osobnej wypowiedzi
- jesli ktos wrzuci dwa zdjecia lub wiecej na dany temat to do ankiety zostanie wybrane tylko jedno -> pierwsze!










Kolejne starcie ... co myślicie o martwej naturze? Choć chetnie uslysze inne propozycje dla Was ciekawsze. Całą reszte Radku wysłałem na PM.

Jeronimo
18.08.06, 18:29
martwa nature proponowalbym na okres jesienno zimowy... teraz 3ba cosik zwiazanego z dobra pogoda ;-)

Eddie
21.08.06, 09:20
Ze swojej strony czekam na propozycje tematu, bo chetnie wezme udzial w kolejnym starciu :)

robin102
21.08.06, 11:30
A może tak temat WODA ( nie makro kropelek)

lessie
21.08.06, 11:42
albo jakaś zwierzyna...ale nie makrorobale ...
coś w stylu wild life....czyli pióra, futra i torebki we własnym świecie

Eddie
21.08.06, 12:06
Z woda juz blizej, przynajmniej kazdy ma do niej dostep. Galanterie w srodowisku naturalnym nie kazdy ma mozliwosc sfotografowac.

Jeronimo
21.08.06, 12:30
ooo pomysl zwierzyna mi sie podoba.. jakies duze zwierzaki w plenerze ;-)

kropelki tez swietny... ale jak juz wczesniej napisalem - tematy makro, martwa natura itp. ktore mozna robic w domu gdy za oknem jest brzydka pogoda to odkladalbym na sezony jesienno zimowe...

robin102
21.08.06, 14:19
heeee to może coś jak u Kieślowskiego temat kolory i po kolei czerwony , żólty ,zielony .
Albo taki może banalny , nie za ambitny co by większa ilość forumowiczów się skusiła na uczestnictwo. : środki transportu . Szeroki temat i dający duże możliwosci.

RadioErewan
22.08.06, 01:42
heeee to może coś jak u Kieślowskiego temat kolory i po kolei czerwony , żólty ,zielony .
Albo taki może banalny , nie za ambitny co by większa ilość forumowiczów się skusiła na uczestnictwo. : środki transportu . Szeroki temat i dający duże możliwosci.
Chopaki i dziewczyny, ktoś musi zawistować. Bez pierwszej foty nie ma reszty zabawy. Może każdy pomysłodawca rzuci kiery albo piki?

Pozdrawiam

lessie
22.08.06, 08:20
to ja wrzucam tą pierzastą damulkę ....

OGLĄDAĆ NA PEŁNYM BO TU WYGLĄDA TO JAKOŚ OKROPNIE...

Eddie
22.08.06, 08:39
No dobra, ale w jaki temat w koncu uderzamy?

lessie
22.08.06, 10:01
niech Dowództwo zdecyduje...ja się dopasuję lub nie....

Eddie
22.08.06, 13:18
niech Dowództwo zdecyduje...ja się dopasuję lub nie....

No dobra, to czekamy w takim razie...

robin102
22.08.06, 15:59
jestem za kolorami , może dajmy czerwony ??
postaram się jutro coś wrzucić

Jeronimo
22.08.06, 18:13
no to wkoncu jaka decyzja... widze fotke z ptaszyskiem ... czyli co? zwierzeta w naturze czy cosik?

Jeronimo
24.08.06, 11:16
padlo na temat "Czerwony" zapraszam do publikowania swoich zdjec
tutaj https://forum.olympusclub.pl/forum26/-czerwony-vt7659.htm

Jeronimo
28.08.06, 20:29
====================

zapraszam do pisania/pokazywania nowych propozycji na nastepny Konkurs Oly Rulez

Rafał Czarny
28.08.06, 20:34
A może konkurs na najlepszą fotę z kolekcji forumowiczów. Każdy wybierze najlepszą jego zdaniem fotę ze swojej koleksją. Zdaję sobie sprawę, że niełatwo samemu zdecydować, która z naszych fot najlepsza. Ale przez to może być ciekawie.

Rafał Czarny
28.08.06, 20:39
Pomyślałem jeszcze, że równocześnie może toczyć się kilka konkursów. Nie trzeba czekać z nowym do zakończenia starego. Niech będzie ruch w interesie.

michaelangelo
28.08.06, 21:49
Mam pewien pomysł ale boję sie go podać. Jest dość kontrowersyjny jak mi sie wydaje ale ciekawy z drugiej strony.

Jeronimo
28.08.06, 21:59
Mam pewien pomysł ale boję sie go podać. Jest dość kontrowersyjny jak mi sie wydaje ale ciekawy z drugiej strony. no podziel sie swoim pomyslem to zobaczymy czy jest kontrowersyjny! No i przypominam o zalaczeniu przykladowej fotki (oczywiscie swojego autorstwa) ;-)



Rafał Czarny zapodaj jakis pomysl + fotka ;-)

michaelangelo
28.08.06, 22:08
Mam zdjęcie ale na filmie. Musze zeskanować i jutro zaprezentuje.Albo zrobie nowe. Dla niecierpiwych podaję mój pomysł "LUMP" . Znlaeźć można wszędzie. W każdym zakątku Polski.

RadioErewan
28.08.06, 22:31
Mam zdjęcie ale na filmie. Musze zeskanować i jutro zaprezentuje.Albo zrobie nowe. Dla niecierpiwych podaję mój pomysł "LUMP" . Znlaeźć można wszędzie. W każdym zakątku Polski.
Jakoś ten pomysł nie znajduje uznania w moich oczach. JAk ludzie zaczną szukać kadrów, skończy się pobiciem kogoś albo utratą aparatu.

robin102
28.08.06, 22:46
uczucie to naprawdę dobry temat , żule też , każdy pewnie jakiś ma gotowych . Mam jeszcze pomysł na coś ambitniejszego : odbicie albo jak kto woli lustro.
Jak wyrazicie zgodę to jutro zarzuce fotę rozkręcajacą do: uczucia
To jak ???

Jeronimo
28.08.06, 23:05
ooo mi sie podoba odbicie/lustro/tafla wody... jeszcze w miare ladna pogoda to mozna cos na szybcika ustrzelic. Przeciez nie chodzi o to zeby ciagle cos z archiwum wykopywac ;-)

Rafał Czarny
28.08.06, 23:11
żule też , każdy pewnie jakiś ma gotowych.

Ja mam na kompie więcej fot żuli niż krajobrazów. :D

Dawaj Robin uczucie. Odbicie też OK temat.

robin102
29.08.06, 10:23
kurde to gdzie wstawić te zdjecie "uczucie" tu ??? a potem MOD przeniesie ???

Jeronimo
29.08.06, 10:46
tak... dokladnie ;-)

excel
29.08.06, 19:38
No dobra, to jest moja propozycja do tematu :)


Znaczy jaka? Dziecko? Usmiech? Dziecko i usmiech?

pozdrawiam,
excel

Jeronimo
29.08.06, 19:39
z tego co widze to chyba sie przyjmie "uczucie" w roznych interpretacjach

Rafał Czarny
29.08.06, 19:41
z tego co widze to chyba sie przyjmie "uczucie" w roznych interpretacjach

No i bardzo dobrze.

RadioErewan
29.08.06, 19:50
Pomyślałem jeszcze, że równocześnie może toczyć się kilka konkursów. Nie trzeba czekać z nowym do zakończenia starego. Niech będzie ruch w interesie.
Obawiam się, że więcej jak jeden konkurs w tygodniu przekracza możliwości nagradzania. Bank pomysłów, kolejka do ankiet - świetnie.
Wiele ankiet jednocześnie - nieświetnie - spadnie ilość głosów (co ma znaczenie pewnie nie tylko dla mnie), a ja nie dam rady zdobywać podkoszulek w takim tempie.

Pozdrawiam

Jeronimo
29.08.06, 20:03
padlo na temat "Uczucie" zapraszam do publikowania swoich zdjec
tutaj https://forum.olympusclub.pl/forum26/-uczucie-vt7731.htm

Jeronimo
2.09.06, 00:34
===================================

zapraszam do pisania/pokazywania nowych propozycji na nastepny Konkurs Oly Rulez

fotomic
5.09.06, 16:53
UZYWKI

kuba_psk
5.09.06, 16:56
A mi sie podoba "Nogi" ... :)

robin102
5.09.06, 17:28
no to dawaj jakąś fotę na początek i zaczynamy następną partyjke , ja już przygotowałem , temat łatwy więc powinno być dużo fotek.
he he he

fotomic
5.09.06, 17:36
no to dawaj jakąś fotę na początek i zaczynamy następną partyjke , ja już przygotowałem , temat łatwy więc powinno być dużo fotek.
he he he na co na używki ? czy na nogi ? może decyzje powinna podjąć więcej jak 1-2 osoby ?

robin102
5.09.06, 18:19
może i tak w sumie to chyba powinien ją podjać Jeronimo albo Blady po scedowaniu nagrody na niego. W sumie to też możemy spontanicznie wrzucać . Jaki temat się przebije to do tego bedziemy fotki ddokładać.

Jeronimo
5.09.06, 18:26
propozycje poparte zdjeciami - czyli temat + fotka

robin102
5.09.06, 18:29
Czyli prawie na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy " najwyżej będziemy grali równolegle o regenerowane w dosi koszulki Radka .

Jeronimo
5.09.06, 18:34
zapodajecie jakas fotke ktora prezentuje przez was wybrany temat.

Jesli komus sie ten temat podoba to pokazuje swoje zdjecie w tym samym temacie. Jesli mu ten temat nie odpowiada i ma inna propozycje to wysyla swoje zdjecia ze swoim tematem... jak sie uzbiera duzo zdjec 'podobnych' to wtedy temat pewnie zostanie zaakceptowany ;-) (wydzielony nowy watek itd.)

licza sie tylko propozycje tematu + zdjecie

"Kto pierwszy ten lepszy" no w sumie tak... jesli przez pierwsze dni nagle bedzie mnostwo fotek na ten sam temat ....

robin102
5.09.06, 21:00
w temacie wody to się poddaje

Jeronimo
5.09.06, 21:45
robin102 no to zapodaj inny... narazie to tylko PROPOZYCJE ;)

fotomic
6.09.06, 10:01
Robin to Ty hasasz w wodzie ? :mrgreen:

robin102
6.09.06, 10:13
Robin to Ty hasasz w wodzie ? :mrgreen:

Ja to ten smutny gościu na avatarze , dużo lat staryszy od tego młodziana w bryzgach wody.

fotomic
6.09.06, 10:18
Robin to Ty hasasz w wodzie ? :mrgreen:

Ja to ten smutny gościu na avatarze , dużo lat staryszy od tego młodziana w bryzgach wody. głowa do góry patrząc na avatara daję Ci 30 lat :mrgreen:

Jeronimo
6.09.06, 11:57
głowa do góry patrząc na avatara daję Ci 30 lat :mrgreen: hehe to ciekawe ile ja mam lat :P

fotomic a gdzie Twoja fotka na konkurs? dalej wrzucaj ;)

fotomic
6.09.06, 12:14
głowa do góry patrząc na avatara daję Ci 30 lat :mrgreen: hehe to ciekawe ile ja mam lat :P

fotomic a gdzie Twoja fotka na konkurs? dalej wrzucaj ;) spoko, spoko myślę :D, ale napewno wrzucę, do kiedy mam czas ? oczywiście w kategorii używki ;)

czy mogę zaproponować również inną kategorię, ale zdjęcie nie będize moje ?

Jeronimo
6.09.06, 13:19
spoko, spoko myślę :D, ale napewno wrzucę, do kiedy mam czas ? oczywiście w kategorii używki ;) im szybciej tym lepiej! narazie widze 3 fotki w kategorii 'woda' (krople itp.) Jak sie troche uzbiera to wydzielam i mamy nowy temat. Co do konkretnych terminow to nie umiem powiedziec bo to wszystko nie zalezy ode mnie ;-)

fotomic
6.09.06, 13:21
spoko, spoko myślę :D, ale napewno wrzucę, do kiedy mam czas ? oczywiście w kategorii używki ;) im szybciej tym lepiej! narazie widze 3 fotki w kategorii 'woda' (krople itp.) Jak sie troche uzbiera to wydzielam i mamy nowy temat. Co do konkretnych terminow to nie umiem powiedziec bo to wszystko nie zalezy ode mnie ;-)


czy mogę zaproponować również inną kategorię, ale zdjęcie nie będzie moje ?

Jeronimo
6.09.06, 13:24
czy mogę zaproponować również inną kategorię, ale zdjęcie nie będzie moje ? nie bez powodu nie odpisalem wczesniej na to pytanie! Chyba z zasady we wszystkich konkursach prezentuje sie wlasne zdjecia zeby cos wygrac czy zostac wyroznionym ...

fotomic
6.09.06, 13:25
czy mogę zaproponować również inną kategorię, ale zdjęcie nie będzie moje ? nie bez powodu nie odpisalem wczesniej na to pytanie! Chyba z zasady we wszystkich konkursach prezentuje sie wlasne zdjecia zeby cos wygrac czy zostac wyroznionym ... hmmm....... szczerze mówiąc to tak myślałem, chciałem tylko wrzucić coś na zachęte głosowania na ten temat(pokazanie możliwości jakie niesie, ale nie przez swoje zdjęcie).

HrabiaMiod
6.09.06, 20:28
A może tak AUTOPORTRET ?

Mogę wrzucić fotę... ale jeśli nie ma chętnych, to nie będę się afiszował ze swoim obliczem ;)

robin102
6.09.06, 21:19
ja tam nie mam nic przeciwko , jestem zawsze przygotowany , focę od wielkiego dzwonu ale jakis tam sobie zrobilem i ludzi mogę postraszyć za darmo
Na razie jest WODA , poczekajmy jak się rozwinie bo to łatwy temat

janekb
7.09.06, 11:05
Chciałem coś dodać w temacie WODA, ale przekroczyłem maksymalny limit uploadu.
Pewnie coś muszę usunąć, a może da się podmienić załączniki na pliki o mniejszym rozmiarze?

Jeronimo
7.09.06, 11:16
Chciałem coś dodać w temacie WODA, ale przekroczyłem maksymalny limit uploadu. jesli chcesz cos usunac to kliknij na swoj nick (https://forum.olympusclub.pl/profiles/3665.htm) i po prawej (na dole) masz 'Panel kontrolny załączników'
w sprawie zwiekszenia uploadu to pisz bezposrednio do admina (https://forum.olympusclub.pl/privmsg.htm?mode=post&u=2868)

no i 3cia wersja to poprostu wrzuc gdzies na serwer zewnetrzny

robin102
8.09.06, 13:02
No to coś sie zadziało w temacie woda . Wrzucajcie następne fotki .

Jeronimo
8.09.06, 13:12
domowy100 na konkurs prosze przysylac jedno zdjecie i temat (tj. jedna propozycja poparta fotka)
Rozumiem ze chodzi ci o wode (kropie itp.) tak wiec zmien https://forum.olympusclub.pl/templates/olyBlue/images/lang_polish/icon_edit.gif powyzszy post i wybierz/pozostaw tylko jedno zdjecie.

v3
8.09.06, 13:36
Mozna ewentualnie wymienic foto ? :razz: ;)

Jeronimo
8.09.06, 13:40
Mozna ewentualnie wymienic foto ? :razz: ;) wszystko mozna... to narazie propozycje a nie ankieta ;-)

Jeronimo
10.09.06, 23:03
padlo na temat "Woda" zapraszam do publikowania swoich zdjec
tutaj https://forum.olympusclub.pl/forum26/-woda-vt7849.htm

Jeronimo
10.09.06, 23:04
===================================

zapraszam do pisania/pokazywania nowych propozycji na nastepny Konkurs Oly Rulez

propozycja + zdjecie (propozycje bez zdjecia sa ignonorowane)

blacha
23.09.06, 16:44
Takie tematy?:
-cierpienie
-pot
-wojskowe jednostki pływające oraz ich uzbrojenie obronne :-)
-mundur na człowieku czy człowiek w mundurze

C+
23.09.06, 16:49
Blacha popraw na "Świnoujście" :mrgreen:

Jeronimo
23.09.06, 17:17
widze ze niektorzy wogle nie czytaja... PROPOZYCJA + ZDJECIE

blacha
23.09.06, 19:55
widze ze niektorzy wogle nie czytaja... PROPOZYCJA + ZDJECIE

upsss :oops:
bardzo przepraszam,faktycznie nie czytalem "regulaminu" , sadzilem ,ze jest taki sam jak na innych forum dot.foto...
moja wina,przepraszam...
1/jednostki plywajace

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://p5.labfoto.pl/photos/p/5/a/5abb3dec4831f3ae54047fd4c5b79076-108321.jpg)

innych przykladow nie mam...
ale obiecuje ,ze stane na glowie i dodam zdjecia do podanych przykladow...

Jeronimo
23.09.06, 19:59
na innych forach nie ma " Konkurs Oly Rulez " :razz: ;)

blacha czekamy na fotki

/EDIT
ooo niezla łajba ;)

west73
26.09.06, 12:42
To ja proponuje temat "Sen- nietypowe miejsca" , oczywiście bez fotografi zalanych żuli i tym podobnych obrzydliwych typów.
Takie tematy to rzadkość i dobra zabawa

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://onephoto.net/uploads/west73/1152827874_gal_p6225562_1.jpg)

grizz
26.09.06, 13:13
West73 - Temat dość wąski, ale zdjęcia kapitalne!

Jeronimo
26.09.06, 13:18
"Sen" to b.dobry temat ;-)

west73
26.09.06, 13:27
West73 - Temat dość wąski, ale zdjęcia kapitalne!
wiem że może zniechęcić tak wąski temat ale mam nadzieję że podziałałoby to w drugą stronę i zmobilizowało do szukania kadrów

PS jestem w tej dobrej sytuacji że posiadam taki kadr :razz: , musiałem szybko strzelać bo model zasnoł dosłownie na chwilę i zaraz się obudził z nowymi siłami do zabawy

można poszerzyć o nie tylko nietypowe miejsca ale i pozy :-)

robin102
26.09.06, 21:16
Popieram SEN, ale fotkę wrzuce jako drugi bo się chłopaki poobrażają , że jakiś monopol robie w tym konkursie czy cuś.

West73 !!! fotka zajebonGO !!!

Eddie
27.09.06, 11:35
A ja nie widze zdjecia, ktore West wrzucil :(

No dobra, trzeba szukac czegos na Sen :)

Peter1976
27.09.06, 12:44
Witam!!
A ja nie mam fotki z tego tematu :cry:
A juz myślałem że zaistnieję w konkursie :D
No chyba ,że jeszcze coś się urodzi:-D

Pozdrawiam!!

Jeronimo
27.09.06, 12:46
no ale to jest temat z propozycjami... temat 'sen' to jedna propozycja... czekamy na nastepne ;-)

robin102
27.09.06, 17:23
Wrzucę jutro fotke pod SEN

michaelangelo
27.09.06, 19:01
Moja propozycja na temat następnego konkursu...:"POD SŁOŃCE"
z uwagi na brak zdjęc "SEN" wrzucam własnie to.

Pozdrawiam!

Peter1976
29.09.06, 12:54
Witam!!
A może taki obszerny temacik "KOLORY NATURY" a tu taki przykład zrobiony moim kompaktem:-)

grizz
29.09.06, 16:26
A może taki humorzasty tamat:

"Gdybanie na temat nowej..."

michaelangelo
2.10.06, 19:39
Halo!!! Pobudka!!!! Co się dzieeje? Wszyscy spią? Dlaczego od piątku nie ma żadnych innych propozycji? :?:

robin102
3.10.06, 19:35
Chciwniki jesteście , macie juz przecież koszulki. Dajcie szanse innym bez udzialu mistrzuffff tego gatunku na naszym forum. Jeszcze tylko wilow i magus wrzuci swoje i mozna zamykać zabawe.
Eeee nie bawię sie tak.

blacha
3.10.06, 20:37
odnosze wrazenie,ze Jeronimo umiescil fotke Alanis Morisette :D
piekna kobieta...ech...zazdroszcze znajomosci... ;)

Jeronimo
3.10.06, 22:32
Chciwniki jesteście , macie juz przecież koszulki. Dajcie szanse innym bez udzialu mistrzuffff tego gatunku na naszym forum. Jeszcze tylko wilow i magus wrzuci swoje i mozna zamykać zabawe.
Eeee nie bawię sie tak. Wrzucenie powyzszego zdjecia mialo na celu rozruszanie konkursu i zasugerowanie tematu "portret". Co do nagrod to widze ze nie zauwazyles ze jak ja wygralem to nagrode otrzymala osoba na drugim miejscu!
A co do podejscia ze jeszcze pare osoba wrzuci (wymienionych, lepszych itd.) i mozna zamykac temat to nie rozumiem tego wogole... zaproponuj jakis banalny temat ktory przypasuje kazdemu i tyle a nie odrazu 'jak sie tak nie bawie' :roll: EOT

pozdrawiam

P.S.
Dzieki za mistrza :P ale ja sie za takiego nie uwazam szczegolnie w fotografi modelek...

robin102
3.10.06, 23:46
Wiem wiem , że Blady śmiga w Twojej koszulce. Tak tylko sobie żartowałem. Może być i portret coś tam wrzucę tylko czasu brak . Do tematu sen też zapodam.

blacha
4.10.06, 10:00
..to moze zrobic ankiete z tematami i w prosty sposob wyjdzie jaki temat bedzie do "pstrykania"...?

Eddie
4.10.06, 21:18
No, to teraz jeszcze Willow brakuje :)

Jeronimo
5.10.06, 09:01
padlo na temat "Portret" zapraszam do publikowania swoich zdjec
tutaj https://forum.olympusclub.pl/forum26/-portret-vt8159.htm









===================================

zapraszam do pisania/pokazywania nowych propozycji na nastepny Konkurs Oly Rulez

propozycja + zdjecie (propozycje bez zdjecia sa ignonorowane)

willow32
6.10.06, 21:47
no to moze "Dłonie" ??


https://forum.olympusclub.pl/album_pic.htm?pic_id=451

Jeronimo
7.10.06, 12:42
model : Ikea
No może nie do końca portret ale... zawsze to cos innego
(ludzik pod wodą tęskni za swobodą )

Obrazek (http://i74.photobucket.com/albums/i244/domowy100/domowy100_underwater-2.jpg) no masz racje to nie portet! Przenioslem zeby te zdjecie mialo szanse w nastepnym typowaniu... tylko domowy100 przypisz jakis nowy temat

Eddie
16.10.06, 10:13
Juhuuuuuu!!!
Zajefajny pomysl!!!
To ja sie udam w teren, zeby cos wynocnikowac ;)

zibi1303
16.10.06, 10:38
Ekstra, jestem za, bardzo fajna tematyka

Jeronimo
25.10.06, 17:26
padlo na temat "Jesień" zapraszam do publikowania swoich zdjec
tutaj https://forum.olympusclub.pl/forum26/-jesien-vt8367.htm

Jeronimo
1.11.06, 10:56
===================================

wycofuje sie z tego co napisalem wczesniej (ze nastepna edycja konkursu to "Wszystkich Świetych")

Tak wiec czy wybierzecie temat 'Wszystkich Świętych', 'Halloween', 'zdjecia nocne' lub jeszcze jakis inny zalezy od Was. Jak narazie jak patrze za okno to mysle ze pogoda wybierze za nas :cry: (bo nie kazdy ma uszczelniana E-1'nke :P)

zapraszam do pisania/pokazywania nowych propozycji na nastepny Konkurs Oly Rulez
propozycja + zdjecie (propozycje bez zdjecia sa ignonorowane)

fotomic
1.11.06, 11:00
kiedy mija termin nadsyłania na jesień ?

P.S. u mnie świeci słońce

Jeronimo
1.11.06, 11:06
termin zawsze jest podany na gorze w pierszym poscie
"Jeronimo: zdjecia prosze nadsylac do 1 listopada (+/- cos kolo tego... do czasu utworzenia ankiety) "

fotomic
1.11.06, 11:23
termin zawsze jest podany na gorze w pierszym poscie
"Jeronimo: zdjecia prosze nadsylac do 1 listopada (+/- cos kolo tego... do czasu utworzenia ankiety) " to +/- mnie włąsnie zastanawiam albo coś koło tego. Bo nie wiem czy dziś jest sens iść coś upolowac czy nie

Jeronimo
1.11.06, 11:58
sens jest zawsze... tylko troche mnie dziwi twoje pytanie ;-) Bo przeciez mowa o "jesieni" a nie o np. foceniu cmentarzy itp. klimatow. IMHO duzo czasu bylo na jesien i tez widac to po ilosci zdjec. Tak wiec sprezaj sie :D (jak juz idziesz dzis specjalnie focic to prob cos na nastepna edycje OlyRulez)

A co do tego +/- to raczej jest to maly haczyk/ulatwienie dla mnie zebym mogl zalozyc ankiete o 24:01 lub poprostu rano (nigdy nie wiem czy nie przespie polnocy :P). Jak narazie ankiety byly tworzone dokladnie o polnocy i nie bylo poslizgow (plusow czy minusow :P)

fotomic
1.11.06, 12:29
wszystko jasne.

Jeronimo
2.11.06, 03:15
[center:349af2f5f8] prosze przesylac zdjecia w rozmiarze max 800x600 px[/center:349af2f5f8]

Magus
2.11.06, 14:55
Czyli jaki następny temat jest bo się gubię?
Zdjęcia nocne?

Jeronimo
2.11.06, 15:16
jaki chcesz... wrzuc cos ;-) a jak nikt nie wrzuci to bedza 'zdjecia nocne' bo jest juz troche fotek (no i wiem ze pare osob specjalnie poszlo robic zdjecia wiec bedzie wiecej).

fotomic
2.11.06, 15:54
jaki chcesz... wrzuc cos ;-) a jak nikt nie wrzuci to bedza 'zdjecia nocne' bo jest juz troche fotek (no i wiem ze pare osob specjalnie poszlo robic zdjecia wiec bedzie wiecej). :mrgreen: to ło mnie mowa :D rzeczywiście byliśmy, ale efekty nie zadowalają.

BTW. teraz nic nie wrzuciłem bo się wczoraj pogoda spieprzyła :/ a do 12 było pięknie.

Magus
2.11.06, 16:50
No to coś nocnego dla was znajdę.

Jeronimo
2.11.06, 19:35
skow przeczytaj to co dopisalem (szczegolnie drugi myslnik)
https://forum.olympusclub.pl/topics26/propozycje-tematow-vt7660.htm#56845
(byla juz o tym mowa nie raz... dopiero teraz dopisalem na pierwszej stronie)

skow
2.11.06, 20:12
skow przeczytaj to co dopisalem (szczegolnie drugi myslnik)
https://forum.olympusclub.pl/topics26/propozycje-tematow-vt7660.htm#56845
(byla juz o tym mowa nie raz... dopiero teraz dopisalem na pierwszej stronie)

???
Jedno zdjęcie 800x600 (a raczej 600x800). Za wysokie? Skalować do 450x600 ?

Jeronimo
2.11.06, 20:38
- jedno zdjecie
- nie jakis kolos (czego przykladem sa niektore zdjecia jesienne (https://forum.olympusclub.pl/topics26/glosowanie-temat-jesien-vt8461.htm) ktore sa za duze w px i kb)
A to czy ktos sobie zrobi 800x600 czy 600x800 czy wezmie poprawke ze i tak zdjecia sa skalowane i lepiej przyciac odrazu zeby byly ladne (bo przy ankietach pewnie i tak wiekszosc osob nie klika zeby powiekszyc zdjecie) to juz jego sprawa... grunt zeby nie wrzucac olbrzymich zdjec.

skow do Ciebie napisalem zebys nie wrzucal dwoch zdjec bo i tak pierwsze bedzie wybrane.

skow
2.11.06, 23:23
skow do Ciebie napisalem zebys nie wrzucal dwoch zdjec bo i tak pierwsze bedzie wybrane.

Jakich dwóch? To było (i jest) tylko jedno zdjęcie.
Nie wiedziałem, że pod spodem wyskoczy mi jakas miniaturka.

kuba_psk
3.11.06, 19:06
A to moze ja zapodam propozycje tematu "PKP"


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://i12.tinypic.com/2dlt3qx.jpg)

robin102
6.11.06, 17:09
Róbcie wreszcie ankietę na zdjęcia nocne bo już chyba dość ich jest , a fajny temat może paść.

Jeronimo
6.11.06, 23:46
padlo na temat "Zdjęcia nocne" zapraszam do publikowania swoich zdjec
tutaj https://forum.olympusclub.pl/topics26/-zdjecia-nocne-vt8524.htm









===================================

zapraszam do pisania/pokazywania nowych propozycji na nastepny Konkurs Oly Rulez

propozycja + zdjecie (propozycje bez zdjecia sa ignonorowane)

Jeronimo
7.11.06, 16:21
na ta chwile ostalo sie troche tematow/zdjec ktore nie zostaly wybrane do OlyRulez.
Zdjecia te nadal sie licza w dalszych propozycjach...
W nawiasach kwadratowych dopisalem swoje sugestie co do uogolnienia - ulatwienia - tematu.

Pocztówka z wakacji [ ... ] --- zdjecie (http://fotografia.interklasa.pl/zdjecia/14164-20060531220610.jpg)

Sen - nietypowe miejsca [ Sen ] --- zdjecie (http://onephoto.net/uploads/west73/1152827874_gal_p6225562_1.jpg)

Pod słonce [ Pod slonce ] --- zdjecie (https://forum.olympusclub.pl/download.htm?id=624)

Dłonie [ części ciała ] --- zdjecie (https://forum.olympusclub.pl/album_pic.htm?pic_id=451)

Martwa natura ? [ martwa natura ] --- zdjecie (http://i74.photobucket.com/albums/i244/domowy100/domowy100_underwater-2.jpg)

PKP [ kolej ] --- zdjecie (http://i12.tinypic.com/2dlt3qx.jpg)


Proponuje zeby nastepne propozycje do OlyRulez podac uwzgledniajac jeden z powyzszych tematow!

aga_piet
9.11.06, 12:04
"Sen - nietypowe miejsca" - fajny temat ale zupełnie opacznie go zrozumiałam. Myślałam ze bardziej chodzi tu o MARZENIA SENNE i nietypowe miejsca w które we śnie wędrujemy.
Dopiero zobaczywszy zdjęcie-propozycję zorientowałam się że chodzi sen jako SPANIE.
Jak to jest? Jak duże są widełki tolerancji? Wszak Sen to pojęcie bardzo szerokie :)

Eddie
9.11.06, 22:48
O, widze, ze jest okazja naprawic blad. Wrzucam wiec propozycje moja do Pocztowki z wakacji:


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.obiektywni.pl/upload/real/10/46219_723071.jpg)

Jeronimo
14.11.06, 22:13
agapiet chyba chodzi o spanie :P nawet żulik przy flaszce bedzie dobry....

zreszta malo istotne o co komu chodzi... grunt zeby byly tu jakies fotki... wrzuc cosik :D

youlekart
15.11.06, 00:13
Witam .
Nie wiem czy dobrze pisze i czy dobrze wrzuce swoją propozycję ale zaryzykuje .

Propozycja to " Tatry"

Pozdrawiam i przepraszam jeśli coś zrobiłem nie tak .
Zaczynam działać na Olympusclub i dopiero się ucze.

Julek

Jeronimo
15.11.06, 00:27
Propozycja to " Tatry" a gdzie zdjecie? propozycja + zdjecie

no ja proponowałbym troche bardziej ogolna wersje... np. gory

kriss
15.11.06, 11:56
Jestem za górami :)

michaelangelo
19.11.06, 20:18
Pająki też są na świecie....

Jeronimo
20.11.06, 02:36
pajaki :P

pozdrawiam tych co maja arachnofobie :razz:


[center]https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://temp.wagabunda.host247.pl/forum/OlyRulez_pajak.jpg) [/center:d2f44946b4]

LubMich
20.11.06, 13:00
zainteresowałem się konkursem :D
wiec i ja dam propozycję... (takiego tematu aktywnego chyba nie ma)

Taniec

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.obiektywni.pl/upload/real/6/28898_832505.jpg)

grizz
20.11.06, 15:11
Michał... o w ordę, aleś cudeńko ustrzelił...

Kapitalne.

krzwoj
20.11.06, 15:15
Pieknie uchwycone, zdjecie super.

Jeronimo
20.11.06, 16:17
nie rozumiem was :( mamy sie bawic w konkursy a wy juz oceniacie zdjecie ktore moze bedzie w najblizszej edycji OlyRulez... to bez sensu

grizz
20.11.06, 16:42
mea culpa

po prostu zdjęcie mnie zachwyciło.

krzwoj
20.11.06, 16:50
Sorry, zapedzilem sie, ale ...jw.

Jeronimo
20.11.06, 16:53
mea culpa
po prostu zdjęcie mnie zachwyciło.
Sorry, zapedzilem sie, ale ...jw. no to proponuje w poprzednich postach zrobic malego EDITa w ktorym nikt nikmu nie bedzie sugerowac co jest ladne ;)

grizz
20.11.06, 16:56
Ja nie będę, nic edytować... bez przesady, z tą podatnością na sugerowanie.

krzwoj
20.11.06, 17:00
Mysle, ze nie ma co przesadzac. Ostatecznie to zdjecie jest tylko propozycja tematu, a poza tym nie sadze aby podczas konkursu
ktokolwiek sugerowal sie moja (jakze krotka i lakoniczna) opnia.

Jeronimo
20.11.06, 17:44
tak sie tylko mowi... jak zdjecie ma duzo glosow dobrych to pozniej inni daje dobre (taka mala internetowa psychologia tlumu).... Najpierw mea culpa i sorry, a pozniej nagle obydwoje ze nie ma co przesadzac :P ciekawe czy krzwoj jakby napisal pierwszy to tez w podobnym tonie :P

zreszta luzik... juz napisalem co mysle w poprzednim poscie i nie beda ciagnal tego tematu... EOT

dalej dalej panowie wrzucac fotki i tematy :]

robin102
20.11.06, 18:00
A temat sen jeszcze żyje bo mam fajną fotke . Pamiętam ,że tylko jedna była,

LubMich
20.11.06, 18:10
ech trochę zamieszania - ale fajnie, ze zdjęcie nie tylko mnie się podoba
:>
obiektywnością chyba nie ma co się mocno przejmować - w końcu to zabawa - a sam temat pewnie ruszy za dwa miesiące.. no i przy samym głosowaniu wyniki są dopiero na końcu..

Jeronimo
20.11.06, 18:22
kiedy temat ruszy zalezy tylko i wylacznie od was... zazwyczaj startowal kilka dni o skonczeniu poprzedniego...

Jeronimo
24.11.06, 01:18
no ludziska nie spac ;-)

narazie mamy:
kolej - 1x
sen - 1x
pod slonce - 1x
części ciała - 1x
gory - 1x
taniec - 1x
pocztówka z wakacji - 2x
pajaki - 2x
martwa natura - 3x ("złom" podciagnalem pod ogolny temat)

Jeronimo
24.11.06, 11:35
hehe nie ma to jak anonimowa fotki z sygnaturka.... jeszcze jedna martwa natura i startujemy z tym tematem...

Eddie
24.11.06, 17:19
hehe nie ma to jak anonimowa fotki z sygnaturka.... jeszcze jedna martwa natura i startujemy z tym tematem...

Ups... podmienic? Moze do czasu glosowania zapomna :)))

Jeronimo
24.11.06, 22:37
padlo na temat "Martwa natura" zapraszam do publikowania swoich zdjec
tutaj https://forum.olympusclub.pl/topics26/-martwa-natura-vt8712.htm

===================================







zapraszam do pisania/pokazywania nowych propozycji na nastepny Konkurs Oly Rulez

propozycja + zdjecie (propozycje bez zdjecia sa ignonorowane)
przypominam tez ze zdjecia powinny miec max 800px dłuższy bok - jesli sa wieksze zostana pomniejszone automatycznie (a jak to w zyciu bywa automaty roznie to robia :P, tak wiec lepiej odrazu przygotowac zdjecie tak jak trzeba)

Jeronimo
2.12.06, 01:12
i male sprostowanie dot. martwej natury uklad zdjec jest losowy.... uprzedzam tych co beda miec jakis problem ze zdjecia sa w innej kolejnosci niz zostaly podawane w 'propozycjach'

pozdrawiam

Eddie
4.12.06, 11:05
i male sprostowanie dot. martwej natury uklad zdjec jest losowy.... uprzedzam tych co beda miec jakis problem ze zdjecia sa w innej kolejnosci niz zostaly podawane w 'propozycjach'

pozdrawiam

Jeronimo, o jakich zdjeciach mowa? Bo ja dostaje odpowiedz, ze watek nie istnieje, byc moze zostal przed chwila usuniety...

Jeronimo
4.12.06, 11:07
i male sprostowanie dot. martwej natury uklad zdjec jest losowy.... uprzedzam tych co beda miec jakis problem ze zdjecia sa w innej kolejnosci niz zostaly podawane w 'propozycjach'

pozdrawiam

Jeronimo, o jakich zdjeciach mowa? Bo ja dostaje odpowiedz, ze watek nie istnieje, byc moze zostal przed chwila usuniety... o tych zdjeciach mowa https://forum.olympusclub.pl/topics26/glosowanie-temat-martwa-natura-vt8786.htm

a ten watek ktorego zapewne szukasz pojawi sie ponownie po zakonczeniu ankiety

pozdro

Eddie
16.01.07, 17:45
Halo!
Akuku!

Jest tu kto?
Czy konkursy OlyRulez umarly?

RadioErewan
16.01.07, 17:46
Tak - jeszcze trochę poczeka na reaktywację.

Eddie
16.01.07, 18:00
Tak - jeszcze trochę poczeka na reaktywację.

Acha, to wszystko w porzadku w takim razie.

A kiedy, tak mniej wiecej, mozna sie spodziewac, ze ruszy?

grizz
16.01.07, 19:19
Moment, ale dlaczego ma czekać?

Nie możemy sobie zrobić konkursu? Nagród nie musi być ;)

RadioErewan
16.01.07, 19:20
Moment, ale dlaczego ma czekać?

Nie możemy sobie zrobić konkursu? Nagród nie musi być ;)
Nagrody mogą być, to nie problem. Problem w napędzie.

grizz
16.01.07, 19:25
Że czym?

RadioErewan
16.01.07, 19:27
Jak się sprawa skończy, opiszę. Teraz w zarządzie brak napędu do robienia OR.

Pozdrawiam

blady
17.01.07, 14:36
Czy nie będąc w zarządzie można być napędem w OR?

fotomic
17.01.07, 14:59
Czy nie będąc w zarządzie można być napędem w OR? trzeba czekać. To nie jest takie hop siup