PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo jasne fotki...



seta_lp
30.07.06, 19:31
Dzis bylem na wypadzie w Janowcu nad Wisla... Zrobilem kilka zdjec... Pogoda byla super, bardzo duzo slonca... I powiem ze fotki wyszly tak jak by byly przeswietlone... Bardzo jasne i w dodatku nie ostre... Nie wiem co jest grane w moim aparacie... Raz chodzi dobrze raz mu odwala... Moze cos poradzicie...

RadioErewan
30.07.06, 19:33
Dzis bylem na wypadzie w Janowcu nad Wisla... Zrobilem kilka zdjec... Pogoda byla super, bardzo duzo slonca... I powiem ze fotki wyszly tak jak by byly przeswietlone... Bardzo jasne i w dodatku nie ostre... Nie wiem co jest grane w moim aparacie... Raz chodzi dobrze raz mu odwala... Moze cos poradzicie...
Pokaż charakterystyczną fotkę.

qwerty
31.07.06, 07:21
Dzis bylem na wypadzie w Janowcu nad Wisla... Zrobilem kilka zdjec... Pogoda byla super, bardzo duzo slonca... I powiem ze fotki wyszly tak jak by byly przeswietlone... Bardzo jasne i w dodatku nie ostre... Nie wiem co jest grane w moim aparacie... Raz chodzi dobrze raz mu odwala... Moze cos poradzicie...

rozumiem, ze to aparat ma fochy zaś Ty prezentujesz formę wzorcowo niezmienną ;)
no ale poki co wrzuc przykład...

kisi
31.07.06, 07:30
Generalnie pokaz przykladowe foty, przyczyna w tak mocnym sloncu moga byc UV... wiec moze jakis polar, albo przynajmniej szary by zaradzil.