PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus Master - aktualizacja



Rafał_Kłosowski
25.06.06, 22:41
Witam wszystkich jestem tu nowy ale tym bardziej jest mi miło posiadam Olympusa SP-310 a w kpl. z aparatem była płyta z oprogramowaniem Olympus Master 1,31 chciałbym tą wersję zaktualizować do minimum 1,4 ponieważ od tej wersji są dostępne dodatkowe funkcje takie jak Funkcje Artystyczne łącznie z trój-wymiarowym obrazem, efektami malarstwa olejnego, filmu rysunkowego oraz akwareli. Kupiłem kartę XD 1GB typu H na plastykowym pudełeczku do kart jest 20cyfrowy kod który niebardzo wiem gdzie wklepać. Czytałem że zaktualizować do wersji 1,4 można w dwojaki sposób albo przez sklep online lub przez wprowadzenie tego kodu z karty. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Rafał z Torunia

Jack
26.06.06, 10:28
Aktualizację (UPDATE) programu z wersji 1.31 na 1.42 prowadzisz bezpośrednio z okna głównego programu - menu ONLINE SERWICE -> Update Software. Jak zaktualizujesz na 1.42, możesz ponowić "Update Software" i pobrać GUI w języku polskim. Poprzez sklep Camedia Online dokonujesz aktualizacji (UPGRADE) na wydanie Olympus Master PLUS (pełna wersja) za ok. 24 Euro.
Wersja 1.4x posiada dwie nowe funkcje ART i 3D, przy próbie ich uruchomienia, program (wydanie zwykłe, wydanie PLUS niczegu już nie chce) "wyrzuca" tabelkę, do której trzeba wpisać numer licencji, który znajduje się na oprawce od karty typu H, jak pisałeś.
Jack

Rafał_Kłosowski
26.06.06, 16:55
;) Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Rafał z Torunia