PDA

Zobacz pełną wersję : Glinianki w Zielonej Górze



djus
3.06.06, 20:50
1.

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoholic.serfer.pl/fot/glinianki/1.jpg)

2.

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoholic.serfer.pl/fot/glinianki/2.jpg)

3.

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoholic.serfer.pl/fot/glinianki/3.jpg)

4.

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoholic.serfer.pl/fot/glinianki/4.jpg)

5.

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoholic.serfer.pl/fot/glinianki/5.jpg)

6.

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoholic.serfer.pl/glinianki.jpg)

I jak ??

excel
3.06.06, 21:18
djus,

ladne widoki, ladnie ujete, pogoda Ci dopisala, wszystko byloby dobrze, gdyby nie przesadne, absolutne nadmierne przeslodzenie w PS. Nie gniewaj sie, ale to sa kolorki z makatek sprzedawanych na odpustach. Nadaj temu pierwotne barwy, nie muskaj wiecej niz to konieczne i pokaz jeszcze raz. Z ogromnym zaciekawieniem obejrze ponownie.

Pozdrawiam,
excel

WUJEK MARO
3.06.06, 21:19
Zdjęcie 2 i 6 - mozna było pobrodzić, żeby wyrwac tego badyla wystającego z wody, który wysuwa się niepotrzebnie na I plan zdjęcia? Najbardziej podoba mi się foto 4. Pozdrawiam

Piotr Grześ
3.06.06, 21:58
Słodziutkie i sztampowe niestety, ale miło się ogląda. Kolorki lekko przesadzone.
__________________
E-300 14-45-40-150 +c-460 del Sol

robin102
3.06.06, 22:19
O DIŻIZAS !!! jak ja lubię takie zdjęcia , zaraz wędkę przez szybkę monitora zarzucę. PIĘKNIASTE !!!

excel
3.06.06, 22:23
robin102,

czy to ryby, czy tez zamilowanie do fotografowania sa Twoja stala wymowka na wyjscie z domu?

Pozdrawiam,
excel

kasprzyk
3.06.06, 23:14
Witam

Nie wiem co widzicie w PS-ie, dla mnie ładne zdjęcia, mają swój urok.

Pzdr

excel
3.06.06, 23:23
john100,

akurat w tym przypadku, to nie awersja do PS (byc moze djus nie dokonal zmian w PS, a w zupelnie innym programie graficznym), a wylacznie do wprowadzonych przesadnych ulepszen, ktore tak naprawde nie poprawily calosci estetycznie. Z tym, ze to wylacznie moja opinia, masz prawo sie ze mna nie zgodzic.
Przyznam, ze fanem PS nie jestem, szczegolnie wtedy, kiedy ingerencje sa niekonieczne lub z ogromna doza slodyczy.

Pozdrawiam,
excel

nib
4.06.06, 09:32
zdjecia przyjemne , a jesli byla ingerencja w PS to wydaje mi sie ze niewielka, juz na naszym forum nie raz widzialem duuuuuuzo bardziej przesadzone fotki:))

robin102
4.06.06, 15:21
Excel - zdecydowanie ryby są przyczyną wychodzenia z domu - fotgrafuję od przypadku do przypadku , przy okazji.

W tych fotkach wysteplowalbym jeszcze patyki z boku włażące w kadr, da się to zrobić.

djus
4.06.06, 19:22
Trochę się bawiłem w Corelu Photo-Paincie z tymi fotkami ale fotki to w każdym przypadku są zmixowane 2 fotki które robiłem przy pomocji ekspozycji +1 i -1 ponieważ albo niebo było białe albo drzewa były czarne dlatego postanowiłęm zmixować to inaczej pewnie by niepodobały się nikomu :) Filtrów niestety nie ma bo narazie spłacam raty za mojego Olympusa E-300 ale jak spłacę to są w planach jakieś filterki oraz obiektywy :D