PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs Rozruchowy



RadioErewan
2.06.06, 03:15
Jak zapowiadałem, od dziś trwa konkurs "Rozruchowy". Jakie są zasady?
Mam do rozdania 49 gustownych smyczek Olympusa (7 nagród przez 7 tygodni). Smyczek takich jak ta:


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.olympusclub.pl/images/smyczka_med.jpg)

Każdego dnia z wszystkich listów nadesłanych na forum wybiorę jeden, którego autor otrzyma ode mnie drogą pocztową ten ekskluzywny i nietuzinkowy bibelot :-).
Nie ma ograniczeń wiekowych i związanych z dorobkiem klubowicza. Wystarczy być zarejestrowanym i wziąć udział w dyskusji. Zastrzegam sobie prawo wykluczenia listów zawierających jedno zdanie, czy bezokolicznik w stylu "Popieram", "Prawda", "Ja też" oraz reklam. Liczą się wszystkie pytania i odpowiedzi, które niosą jakąś treść. Im więcej piszesz z sensem, tym większe szanse na zwycięstwo w zabawie.
Zwycięzcę wskażę w ciągu 24 godzin od godziny 0:00. Może się zdążyć, że nie będę miał dostępu do komputera, wtedy wyboru dokona Jeronimo.
W konkursie można otrzymać nagrodę tylko raz.
Lista zwycięzców znajdzie się w osobnym wątku na forum. Do szczęściarza zgłoszę się poprzez PM w celu otrzymania adresu wysyłkowego.
W przypadku braku odpowiedzi nagrodzonego przez tydzień, smyczka wraca do puli nagród.
Prezenty wysyłam listem zwykłym, raz na tydzień, po zebraniu 7 nagrodzonych.
Ryzyko zwrotów i zaginięć przesyłek bierze na siebie obdarowany. Mam nadzieję, że nie zawiedzie nas Poczta Polska, ale nie wykluczam takich wypadków. Nie mam zapasu smyczy, więc nie będę mógł wysłać ponownie. Konkurs finansuję z własnej kieszeni i nie stać mnie na słanie gadgecików kurierem czy przesyłkami poleconymi.

Życzę dobrej zabawy.

Eli
10.07.06, 09:23
Cieszę się że serwis nadal istnieje. Co za tym idzie serdecznie dziękuję za przejęcie go. Dość często korzystam z tego serwisu. Szczegolnie cenne dla mnie jest Forum. Z Forum, czyli z doświadczenia innych użytkowników można dowiedziec się najwięcej. Najczęstrze problemy, sposoby ich rozwiązywania itp. Forum przydaje się zarówno w czasie podejmowania decyzji o kupnie nawego sprzętu, jak i w trakcie poznawania nowego sprzętu. Nawet jeżeli ktoś juz "rozgryzł" swój aparacik czasem zdarza się jakiś problem godny konsultacji. Więc jeszze raz - Dziękuję.

magdasz77
18.07.06, 09:11
jA APARACIK MAM OD NIEDAWNA I FORUM TEZ ODKRYłAM NIEDAWNO ICIESZE SIE żE SZCZęSCIE SIE DO MNIE USMIECHNEłO :mrgreen:

Jeronimo
18.07.06, 10:43
ale łozo chodzi...

dlaczego piszecie takie rzeczy pod tym postem?