PDA

Zobacz pełną wersję : Troche tego jest ale może ktoś się zlituje i mi pomoże 750UZ



CheGuevera
11.11.03, 11:38
Witam! 8.11.2003 zakupiłem Olka 750UZ i jak narazie nieźle mi idzie z zapoznawaniem się z jego funkcjami i menu. Jednak mam kilka nurtujących mnie pytań, oto one:
1. W trybie fotografowania w zakładce "Camera" nie ma mozliwości przełączania opcji AF AREA na MF AREA.
2. Także w tym samym trybie i tejże zakładce nie moge wybrać "MULTI METERING" pomiar oświetlenia w 8 róznych punktach i uśrednia wyniki wybirając najlepsza ekspozycję.
3.W trybie odtwarzania nie widzę opcji VOLUME, głośność odtwarzania dzwieku.
4.Czym sie różni cyfrowy pomiar ostrośći iESP a SPOT-punktowy.
5. Słyszałem takie określenia "Muszla oczna" jesli by ktoś wiedizał co to , byłbym zobowiazany za wyjaśnienie tych kilku spraw. Z góry stokrotne bóg zapłać wszystkim forumiakom.Pozdrawiam.

miro
11.11.03, 13:18
ad1 przelaczanie MF - AF odbywa sie po przytrzymaniu przez ok. 1 sek przycisku ok, ale tylko w trybach roznych od auto.

ad2. multimetering jest opisany na forum, tez jest sposob na jego wlaczenie, wykorzystaj opcje szukaj.

Ad4. Spot to pomiar punktowy. pokazujesz dokladnie punkt na ktory łapiesz ostrosc, iESP łapie na wiekszym obszarze..

Ad5. Muszla oczna to chyba jakas nakladka na wizjer(celonik) w aparacie. albo inna jego nazwa...