PDA

Zobacz pełną wersję : Odwieczny problem.....co wybrać????!!!!



janish
4.11.03, 22:37
Witam wszystkich!!!

Kręcę się po różnych stronach, czytam informacje na temat cyfrówek i ciągle nie wiem na co się zdecydować....
Odłożyłem sobie trochę kasy i planuję kupno aparatu do 3000-3500zł hmm a może nie ma co przepłacać????
Liczę na fachową poradę z waszej strony...
Początkowo zdecydowany byłem na Canona G5 albo Olka c-5050, teraz wchodzi 5060.... ;)
Może ktoś ma jakieś inne propozycje???
Pomóżcie wybrać....PLEASE.....już mam dość wertowania stron...
Pozdrawiam...

SatH^Raa
5.11.03, 13:04
Olka c-5060 możesz sobie odpuścić. Weź G5 lub C-5050, z obu będziesz zadowolony. Aparaty są porównywalne. Najlepiej, jeżeli masz możliwość to weź w sklepie oba do łapki i wybierz ten który Ci lepiej leży. To jest bardza ważna i indywidualna sprawa.

Hans
6.11.03, 12:36
rzeczywisice c5060 moim zdaniem WIELKA PORAZKA ze strony olympusa :( mogliby lepiej ulepszyc i poprawic bledy c5050 i zostawic stylistyke jak byla a nie robic moim zdaniem c5060, ostatnio bawilem sie tez g5 aparacik przyjemny i na duzy plus zasluguje obrotowy LCD ( szkoda ze w c5050 nie ma takiej mozliwosci ruchu jak w g5 - ale nie narzekam na "ruchliwosc w c5050 lcd ;)
te dwa aparaciki to moim zdaniem w tym przedziale cenowym najlepsze wybory - pozniej ew zostaja tylko lustrzanki cyfrowe
Pozdr[/list]

janish
6.11.03, 16:52
Ok czyli c-5060 zdecydowanie nie....jeden problem rozwiązany ;)
Powiedzcie mi jeszcze co myślicie o olku 750, jakość fotek porównywalna z Canonem G5 i olkiem 5050? czy jednak 1Mpix robi różnicę....acha wielkich formatów robić nie zamierzam...
I jeszcze w sklepie oglądałem nowego Kodaka z matrycą 4Mpix i 10x zoom, warto??? Echh im bardziej człowiek się zagłebia w temat tym trudniej....
Trzeba było odrazu G5 brać i tyle... ;)

janish
17.11.03, 23:36
hmmm...temat wyczerpany ;)