PDA

Zobacz pełną wersję : PILNE! Problem: Camedia C-21



michal_
4.11.03, 18:00
Witam,

To moj pierwszy post na tym forum, a najprawdopodobniej nigdy bym sie tu nie znalazl gdyby nie pewne przykre wydarzenie,
ktore spotkalo mnie dzis.

Ze wzgledu na to, ze moja cyfrowka znajduje sie teraz w innych rekach, a pilnie potrzebowalem aparatu, pozyczylem od kolegi
wspomniany w temacie model Olympusa. Pech chcial, ze po zrobieniu kilku zdjec wysliznal mi sie on z rak i spadl (z wys. nie
przekraczajacej 1m) tak niefortunnie, ze wylamaly sie zatrzaski chroniace klapke od baterii przed otwarciem sie. Mowiac
bardziej obrazowo, nie mozna teraz zamknac baterii w przeznaczonym dla nich miejscu, poniewaz wypychaja one klapke i w
konsekwencji nie mozna w normalny sposob korzystac z aparatu :( Moge oczywiscie przytrzymywac baterie na swoim miejscu, ale
jak wczesniej napisalem aparat ten nie nalezy do mnie i nie moge go zwrocic w takim stanie w jakim jest teraz...

W zwiazku z tym mam do Was pytanie nie cierpiace zwloki:
Dokad powinienem sie skierowac po pomoc? Ze wzgledu na newralgiczonosc miejsca, w ktorym znajduje sie ten zatrzask, watpie
by dalo sie to naprawic jakimis "domowymi" metodami. Pozostaje prawdopodobnie jedynie wymiana obudowy (badz jej czesci).
Aparat nie jest juz objety gwarancja i licze sie z wszelkimi kosztami, lecz nie wiem z kim mam sie skontaktowac. Jestem ze
Szczecina. Dodam jeszcze, ze chcialbym zalatwic te sprawe jak najszybciej sie da, gdyz sprzet bedzie potrzebny w przyszlym
tygodniu.

Prosze o wszelkie sugestie i porady - bede za nie szczegolnie wdzieczny. Licze na Wasza pomoc!

bluczek
4.11.03, 19:21
Zapytaj u dystrybutora i zarazem serwisu Olympusa w Polsce. W eurocolorze www.eurocolor.pl oni powiedzą co z tym zrobic.