PDA

Zobacz pełną wersję : 750



CheGuevera
21.10.03, 09:55
Czy w każdym zestawie sklepowym jest dołączony pilot?

markos
21.10.03, 10:15
[quote="CheGuevera"]Czy w każdym zestawie sklepowym jest dołączony pilot?[/quot
Pilot jaest w kazdym zestawie europejskim jesli kupisz na .w USA,chinach to nie ma tam pilota

CheGuevera
21.10.03, 10:35
[quote=CheGuevera]Czy w każdym zestawie sklepowym jest dołączony pilot?[/quot
Pilot jaest w kazdym zestawie europejskim jesli kupisz na .w USA,chinach to nie ma tam pilota
Wielkie dzieki naczytałem się na Allegro że jest takowy pilot ale w jednym zestwie był a w drugim nie, stąd moje pytanie, bo kupuje aparat w sklepie w Polsce :D ,a czy orientujesz sie ,czy jest on tylko do strzelania fotek czy tez ma jakieś inne funkcje?

CheGuevera
21.10.03, 10:37
To jeszcze ja cena tego aparatu w tym sklepie to 2499zł, no z odsetkami 2610zł czy to dużo? Dzieki

Hans
21.10.03, 10:56
w c5050 w wersji europejskiej nie am pilota w zestawie, natomiast w wersji Usa jest, wiec lepiej sie dowiedziec dkoladnie u sprzedawcy :wink:
POzdr

kano
21.10.03, 15:32
W USA w zestawie C-750 jest pilot, akumulatorki, ladowarka, kabel wideo i USB, karta xD 16 MB (w pierwszych egz. byla 32 MB). Natomiast na internecie pojawia sie wersja bez pilota i ladowarki, prawdopodobnie sciagana z Australii (informacja z listy dyskusyjnej Olympusa na DPR). Na tym forum czytalem takze o takich zakupach w Europie. Sadze, ze zrodlo jest to samo.
Pozdrowienia.

Olek
22.10.03, 08:33
Kupowałem C-750 zaraz jak się pojawił w ofercie w Polsce - chyba nikt wtedy nie był do końca pewien co znajduje się w zestawie (ja również), i jak zuważyłem przy odbiorze to sprzedawca był lekko zaskoczony, że w zestawie znajduje się ładowarka, akumulatorki i pilot.
Jeżeli chodzi o pilot to w trybie fotografowania obsługuje zoom (przyciski W-T) i migawkę, w trybie przeglądania zdjęć przyciski W-T działają jak w aparacie (indeks, powiększanie), przyciskami "- +" można przeglądać zdjęcia. pozdrawiam

CheGuevera
22.10.03, 22:32
Kupowałem C-750 zaraz jak się pojawił w ofercie w Polsce - chyba nikt wtedy nie był do końca pewien co znajduje się w zestawie (ja również), i jak zuważyłem przy odbiorze to sprzedawca był lekko zaskoczony, że w zestawie znajduje się ładowarka, akumulatorki i pilot.
Jeżeli chodzi o pilot to w trybie fotografowania obsługuje zoom (przyciski W-T) i migawkę, w trybie przeglądania zdjęć przyciski W-T działają jak w aparacie (indeks, powiększanie), przyciskami "- +" można przeglądać zdjęcia. pozdrawiam
Czyli pilotem tez mozna ( zamiast samowyzwalacza) zrobić fotkę po uprzednim "spokijnym" ustawieniu się? Dzięki wszystkim

CheGuevera
22.10.03, 22:35
Olek wielkie dzięki rozjaśniłeś mi umysł, czy masz może jakieś zdanie na temat Fuji S602 ? Prównywałem fotki z olkiem 750 i są ładniejsze w mniejszej (2024) rozdzielczości.

CheGuevera
22.10.03, 22:41
Olek wielkie dzięki rozjaśniłeś mi umysł, czy masz może jakieś zdanie na temat Fuji S602 ? Prównywałem fotki z olkiem 750 i są ładniejsze w mniejszej (2024) rozdzielczości.Mała korekta zobaczyłem olka w 70% i fuji w 100% i olek jednak jest górą, niech żyją wszystkie 750 olki na świecie. Czekam właśnie na takiego i jestem coraz bardziej podekscytowany gdy wreszcie będe mógł się nim i jego uczyć, co go z czymś w tej cenie porównuję wygrywa:) :D :lol:

xywameg
28.10.03, 09:51
Jeszcze jedna uwaga do tego co znajduje się w pudełku to najlepiej sprawdzić na stronce tam to zawsza jest opisane ale kupując po super okazyjnych cenach w sklepach internetowych nawet w USA może się okazać że czegoś brakuje Wiadomo jeżeli coś jest za tanie to albo kradzione albo coś może brakować tak mi wynika ze studiowania różnych amerykańskich sklepów internetowych