PDA

Zobacz pełną wersję : Porażka już przy instalacji [Olympus Master]



akinom
4.02.06, 12:55
Chciałabym prosić o pomoc i poradę. Problem z oprogramowaniem spotkał mnie już na samym początku mej przygody z aparatem - przy instalacji Olympus Master nie mogę wybrać państwa,w którym mieszkam. Na liście nie ma żadnego kraju, a bez wybrania swojej lokalizacji, nie mogę przejść do dalszego etapu instalacji. Nie wiem, czy problem tkwi w moim Windowsie, czy to poprostu błąd oprogramowania.
Przepraszam że zawracam głowę tak banalnym wręcz problemem, ale moja wiedza na ten temat jest raczej uboga i sama sobie z tym nie dam rady.

lowca krokodyli
5.02.06, 14:14
Jak w najbliższym czasie tego nie zainstalujesz to się nie martw bo nie warto. Tego programu używam tylko czasami do robienia panoramy a poza tym to jest raczej zbędny.

akinom
5.02.06, 14:46
Tak, wiem. Bez tych programów do obróbki zdjęć to ja sobie dam radę. Problem tkwi w tym, że na tej płycie są sterowniki do USB, bez których nie mogę podłączyć aparatu do komputera i zgrać zdjęć. Nie wiem, czemu nie mogę wybrać swojej lokalizacji :|

qwerty
6.02.06, 13:02
a moze warto podłaczyc aparat do kompa, właczyc tryb odtwarzania fotek i dac wyszukiwanie nowego sprzetu? A pozniej wskazac miejsce sterownikow na tej płytce CD?
Pzdr.

lowca krokodyli
6.02.06, 21:14
A na necie nie ma samych sterowników do ściągnięcia? Albo pobierz ze strony olympusclubu http://www.olympusclub.pl/?s=download&kat=15