PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus Master - ImageMixerVCDDVD



kasprzyk
24.01.06, 18:45
Witam

Chciałem skorzystać - zobaczyć możliwości programu ImageMixerVCDDVD, jednak po uruchomieniu"okienko" (o ile dobrze doczytałem - niestety nie znam angielskiego) odsyła mnie do programu Olympus Master, gdzie mam zaznaczyć opcje upgrade - niestety tam z kolei należy wpisać kod, który nie zgadza mi się z kodem na dostarczonej płycie CD wraz z aparatem.
Czy zarejestrowanie Olympus Master coś zmieni ? Nie chciałbym się "wkopać" w jakieś płatne licencje zapisane "małym druczkiem" tym bardziej po angielsku.

Czy ktoś ma doświadczenia z tym tematem? co oferuje program ImageMixerVCDDVD - czy jest jakaś inna alternatywa?

Pzdr

Jack
28.06.06, 00:30
Zdaje się, że odgrzebałem jeszcze bardziej historyczny post :-), żal mi sie zrobiło tego zero odpowiedzi :-)
Image Mixer pracuje wyłacznie z pełną wersją Mastera (Olympus Master PLUS). Ten nieszczęsny numer licencji, służący do zrobienia upgrade na wydanie PLUS trzeba sobie nabyć za skromne ;-) 24,- Euro, albo kupić w sklepie Olympus Master PLUS (ok. 179,- zetów brutto).
ImageMixer służy do komponowania pokazów zdjęć i albumów zdjęć do wyświetlania oraz html oraz zestawów filmów, wraz z menu, tłem graficznym, podkładem muzycznym, itp oraz wypalenie tego całego na płytach VCD (MPEG-1) albo DVD (MPEG-2). Znacznie więcej wygooglujesz (o ile już tego dawno nie zrobiłeś :-) )
Jack

kasprzyk
28.06.06, 12:12
Witam


Dziękuję Tobie za odpowiedź.

Trochę doczytałem, trochę się domyśliłem ;) o co w tym wszystkim chodzi - teraz mam potwierdzenie.

Pozdrawiam